Detail příspěvku: Znáte REIKI? Jedna z vás ano…

Znáte REIKI? Jedna z vás ano…

autor: | Lis 17, 2011 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 34

Tento článek pro vás napsala Petorio. A já vím, že ví, o čem mluví, protože ona je jednou z těch duší, které pomohou nejen slovem, ale i svojí strašně příjemnou energií. Vlastně je právě pro Reiky jako stvořená. Jemnějšího Býka neznám.Smile

REIKI je dávná léčebná metoda, REI znamená duch, duše, vesmír,  KI je energie.

V sanskrtu je výraz “REIKI” totožný s pojmem láska, nejmocnější vibrací energie v celém vesmíru. Vesmírná životadárná energie, která přiložením rukou proudí tam, kde je jí nejvíce potřeba. Harmonizuje celý organismus, uvolňuje stres a napětí, ulevuje při akutních potížích, poranění i u chronických problémů a to aktivací přirozené schopnosti těla léčit sebe samo.

 

Přináší relaxaci, uvolňuje tělesné i psychické blokády, posiluje v pooperačních stavech.

Podle historických pramenů s ní uzdravovali Buddha i Ježíš, kněží v Egyptě i Atlantidě.

 

Pomocí energie REIKI se provádí harmonizace čaker, Míša o nich nedávno psala TADY

Energetických center, která se nalézají na svislé ose přední části těla. Jak v těle, tak v čakrách dochází během našeho života k blokádám a nevyrovnanosti ze kterých mohou pramenit naše problémy.

 

2357ODk.jpg

REIKI působí nejen na fyzické úrovni, ale i na úrovni duševní a duchovní.

REIKI energii může přijímat každý a předávat ji může pouze člověk zasvěcený do určitého stupně od REIKI mistra. Studium je členěno do 3 stupňů, ten čtvrtý, mistrovský, opravňuje k zasvěcování dalších zájemců, předávání v souladu se svým nejlepším vědomím a svědomím.

 

Mikao Usui z Japonska studoval starodávné způsoby léčení a vytvořil ve 20. letech minulého století systém pro výuku těchto léčebných technik, známých jako „reiki“.

 

2358OWV.jpg

Dr. Usui se naučil čínštině a staroindickému sanskrtu a po dlouhém hledání našel v knihovně zenového kláštera svitky a rukopisy žáka Gautama Buddhy, který popisoval, jak svatý muž uzdravoval, a jak tyto metody předával druhým.

Dr. Usui našel tedy po dlouhé době metodu a postup, jak uzdravovat přikládáním rukou.

 

Pod tímto označením je po celém světě vyučována dodnes.

Tato univerzální energie přenášena během zasvěcení na žáka ve formě “naladění” (zasvěcení, iniciace) a nikoli díky cvičení a dlouholeté praxi.

 

Při zasvěcení se předávají symboly, které slouží jako brána k dalším dimenzím, jako aktivátory propojení mezi vědomím a tělem prostřednictvím podvědomí pro přenos a léčení na dálku a pro práci napříč časem.

 

5 principů a životních pravidel:

Právě dnes se nerozčiluj

Právě dnes si nedělej starosti

Právě dnes buď vděčný

Právě dnes konej svoji práci poctivě

Právě dnes buď přívětivý k druhým

 

O REIKI koluje několik omylů a mýtů.

Například, že odhání naše duchovní průvodce, že vytahuje nemoc z těla a může nám natáhnout namoci, které léčil terapeut u předchozího klienta nebo že terapeut řídí naši mysl během ošetření, ale nic z toho není pravda.

 

Jedná se o předávání energie z vesmíru, ošetřující je jen prostředník, nejedná se o jeho vlastní energii, nedává ze svého.

 

První stupeň zasvěcení jsem absolvovala před několika lety v Praze, 2 a 3 stupeň minulý rok a potvrzuji, že je to neustálá práce na sobě.

 

K léčení přistupuji s čistým úmyslem pomoci, s pokorou a vírou, že se dílo podaří, po léčení klienta pociťuji nejen radost, že moje schopnosti někomu pomohly, ale i dobrý pocit na těle, protože i mě bylo pomoženo, energie uzdravuje i ošetřujícího, skrze kterého prochází.

 

2359NWI.jpg

Osobně vnímám v dlaních teplo a proud, pohyb, průchod, jakoby „průvan“ energie, která rukama prochází, klient si odebírá, je znát intenzita, kolik si kdo bere. Energie sama doputuje na místo nerovnováhy v těle a místa harmonizuje.

 

REIKI je univerzální energie, stejně jako vše okolo nás i my jsme tvořeni energií a proto je prospěšná všemu živému i neživému.

 

Je možné ji předávat i domácím mazlíčkům, květinám či kamenům.

 

Petorio


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve LVU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Svatopluk nám dali staří Slované. Otcem je mu slovo „svet”, které má ve staroslovanštině význam „silný”, a matkou je slovo „lid ve zbroji”. Svatopluk tedy znamená „silný bjovník“ … nebo i „vojevůdce“. Aktuálně máme v ČR 4329 chrabrých Svatopluků.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 21
  • 389
  • 49 238
  • 388 231
  • 2 379 574
  • 3 789
  • 28
  • 1 836
0 Shares
Share
Tweet