Detail příspěvku: Horečka sobotní noci!

Horečka sobotní noci!

autor: | Čvc 29, 2011 | Cestování | 0 komentářů

Návštěvy: 35

Včera jsem vám v obsáhlém popisu města, které nikdy nespí, TADY vylíčila, jaký pocit ve mě zanechal slavný New York. Na konci článku jsem se zmínila i o pravé česko-americké pařbě. Některé věci, zážitky si člověk uchová zřejmě celý život. Ty z New Yorku mezi ně určitě patří.  Kamarád nám doporučil, že zaručeně nejlepší párty se konají v clubu Green House. (150 Varick Street New York, NY 10013, kdyby jste se tam chtěly vydat). Možná budete mít větší štěstí a potkáte tam třeba Chrise Browna, který tam rád chodí.

Vstup tam byl 20 dolarů s čímž jsme počítaly, šatna dalších 10 a pak pěkně hezky na bar. Bylo to tam nádherný, jen mě maličko znervozňovalo, že nikde nevidím ceny a postarší pánové sedící u stolu nemají skleničku s pitím, ale rovnou lahev.

 

Co jiného si dát v clubu v New Yorku, než Cosmopolitan. Byl výborný, jen stál asi 40 dolarů a protože jsem šikovná a podpatky moje ladná nožka neviděla už nějakou dobu, tak jsem svůj drahocený koktejl vrhla na moji kamarádku cestou po schodech.

 

Nakonec jsme objevily i nápojový lístek.

Šampaňské stálo i 22 000 dolarů, ale pokud jste labužníci a nespokojíte se jen tak s něčím, tak tam měli i takové, které stálo 55 000.

Kamarád, který nám klub doporučil, se totiž zapoměl zmínit, že tam byl hostem který neplatil a tudíž neměl přehled o cenách.

 

Nákupní šílenství!

Bez čeho se ale v New Yorku určitě neobejdete jsou nákupy! My jsme se vydaly do Macy’s, které se nachází na Herald Square. Je to nákupní centrum tak obrovské, že máte pocit, že ho neobejdete ani za týden. Rozhodně jděte také do nákupního centra Century 21., které se nachází na 22 Cortlandt Street. Kousek od místa kde stávala „dvojčata“. Najdete tam značky věhlasných jmen za velice příznivé ceny. Po 6ti hodinovém maratonu, kdy jsme vypadaly, že máme nemoc šílených krav a v životě jsme nebyly v žádném obchoďáku, jsme odcházely obtěžkány asi dvaceti kabelkama od Guessu a DKNY. A s velmi blaženým pocitem.

 

macys

www.nycgo.com

 

Nesmím také zapomenout na 5 Avenue!

Značky jako Louis Vuitton, Gucci, Dior, Guess, Armani, Tommy Hilfiger jsou jen malým výčtem. Naprosto úžasné bylo nakupování v Abercrombie and Fitch. Vůně, která se linula celou ulicí se nedá zapomenout. Před obchodem byl červený koberec a dva moc pěkně vypadající pánové, kteří pouštěli rozohněný dav dovnitř. Stokilometrová fronta nás nemohla odradit. Když jsme vstoupily dovnitř, poznala jsem pocit Alenky v říši divů. Prodavači jako vystřižení z plakátu a nádherné prostředí se zajímavými modními kousky. Musím uznat, že zaměstnat prodavače, který vypadá jako z reklamy byl dobře vymyšlený marketingový tah.

Pusa od nádherného mulata nebo fotka na počkání s modelem, který propagoval onu vůni u vchodu už byla jen třešinka na dortu!

 

469NGE.jpg

www.okmitch.com

 

Burger mánie!

Shake Shack (http://www.shakeshack.com/) je jeden z nejznámějších fast foodů vůbec! Pokud tedy holdujete šťavnatým burgrům, tak se tam vydejte. Nás neodradila ani 30 minutová fronta a moc jsme si pochutnaly. Dále zmíním Little Italy, China Town nebo City Hall Restaurant.

Zajímavostí je, že obsluha v některých restauracích nedostává výplatu a je tedy odkázána na vaše dýško a automaticky se vám započítává něco kolem 15 dolarů za to, že jste si jen sedli ke stolu.

 

Welcome in Brooklyn, how sweet it is! (Vítejte v Brooklynu, jak je sladký!)

Poslední večer jsme strávily procházkou právě na Brooklynském mostě. Bylo mi smutno z představy, že tenhle výlet končí a tak jsme se tam zařekly, že se sem určitě ještě někdy podíváme!

 

470ZWU.jpg

 

I vám bych přála cestu do úplně jiného světa než je ten, který známe.

 

Přestože ten náš, je jen jiný, určitě ne horší.

 

 

Veronika


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dorota nebo také Dorotea je řeckého původu. Maminkou je tomuto starému jménu slovo „Doróthea“, i „Theodéra“, což znamená „dar z nebes“. V ČR je v tuto chvíli 1201 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 137
  • 479
  • 49 311
  • 387 386
  • 2 381 006
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet