anan
Komerce

Zažíváte stereotyp v posteli? Pořiďte si hračky pro dospělé

0 Shares

Partnerský život není vždy jen procházkou v růžové zahradě, nýbrž má i své stinné stránky v podobě občasného stereotypu. Ten vystrkuje své růžky především v dlouholetém souznění, přičemž je velmi výrazný i v intimní oblasti vašich životů. Chcete-li mít zdravý a spokojený vztah, musíte neustále vymýšlet něco nového. Už jste zkusili hračky pro dospělé?

Dnes to dělá již naprosto každý

Dnešní doba má jednu velkou výhodu v podobě větší otevřenosti lidí během společných hrátek. Lidé už se tolik nebojí projevovat své touhy a přání, stejně jako si je posléze se svou drahou polovičkou zkoušet. Věřte nám, že dnes má nějaké erotické zboží téměř každý. Ať už se bavíme o jednotlivcích, starých, mladých či párech.

Potýkáte-li se tedy s přicházejícím stereotypem v posteli, určitě zkuste s vaší láskou probrat možnost zakoupení nějaké erotické pomůcky. Ze začátku se může klidně jednat jen o lubrikační gel, venušiny kuličky či třeba stimulátor klitorisu. Zvlášť poslední jmenovaná varianta je velmi populární jak pro samotné ženy, tak pro párové hrátky. Dobrým nápadem je také malé vibrační vajíčko, které vás překvapí svými schopnostmi.

vypr

Kde nakoupit diskrétně?

Samozřejmostí u takového druhu zboží je diskrétní dodání. S tímto faktem plně počítá známý obchod se stránkami notino.cz, jenž má v nabídce pestrou škálu pomůcek pro dospělé. Pokud tedy chcete zažít vzrušení, zatočit se stereotypem nebo jen zkrátka vyzkoušet něco nového, určitě se podívejte na nabídku zmíněného prodejce.

Kupujete-li hračky do páru, nezapomeňte společný výběr probrat ve dvou. Taková diskuze se nejlépe provádí v situacích, když jste oba uvolnění, máte dobrou náladu a trávíte zrovna spolu pěkný večer. Nebojte se vyjádřit svá přání a touhy, jelikož komunikace je naprostým základem spokojenosti.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x