seznameni
Komerce

Seznamka jako moderní způsob hledání protějšku

0 Shares

Dříve hledali lásku na seznamce jen ti největší zoufalci. Dnes už se ovšem nemáte za co stydět, pokud na některé z nich máte profil. Spousta lidí totiž přes internet skutečně našla své životní partnery. A vy můžete také.

Nejrozšířenější seznamka dnešní doby je Tinder. Problém spočívá v tom, že mnoho mladých zde má účet jen čistě pro zábavu, další hledají rozptýlení na jednu noc. Samozřejmě i tady je možné potkat životní lásku, ale pokud vám jde vážně o dlouhodobý vztah, měli byste se zaměřit na seznamky, které sdružují právě takové uživatele.

Co byste řekli partnerovi na úrovni?

Příkladem seznamky, na kterou je dobré se zaměřit, může být například Elite Date. Prezentuje se jako seznamka pro náročné a tak tomu skutečně je. Tato česká seznamka nabízí vyvážený počet mužů a žen, vstupní test, podle kterého jsou pak uživatelé spojováni, a prověřování profilů. Nenajdete zde tedy žádné falešné účty.

Členství na této seznamce je zpoplatněné. Přesněji řečeno ji můžete používat bez placení, ovšem neuvidíte fotografie ostatních uživatelů, což je dost omezující. Při zakoupení členství na 12 měsíců ovšem platíte jen 88 Kč/měsíc. To je přijatelná částka. Kromě toho, většina kvalitních seznamek je zpoplatněná. Platíte právě za ověřování účtů a lepší doporučování protějšků podle výsledků testů apod. Tohle se rozhodně vyplatí. Těch pár stovek na hledání životního partnera přece věnovat můžete.

seznamka

Seznamek, které stojí za to, existuje spousta

Elite Date je zaměřená na náročné. Existuje ovšem celá řada dalších specializovaných seznamek. Na některých najdete bohatý protějšek, na dalších muže s vysokoškolským vzděláním. Narazíte i na seznamky určené pro seznámení se na jednu noc. Prohlédněte si srovnání českých seznamek na webu TopSeznamky.cz a uvidíte sami. Seznamky v roce 2019 už dávno nejsou to, co bývaly. Doba pokročila, tak jim dejte šanci.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x