Detail příspěvku: Seznamka jako moderní způsob hledání protějšku

Seznamka jako moderní způsob hledání protějšku

autor: | Pro 5, 2019 | Komerce, Vztahy | 0 komentářů

Views: 703

Dříve hledali lásku na seznamce jen ti největší zoufalci. Dnes už se ovšem nemáte za co stydět, pokud na některé z nich máte profil. Spousta lidí totiž přes internet skutečně našla své životní partnery. A vy můžete také.

Nejrozšířenější seznamka dnešní doby je Tinder. Problém spočívá v tom, že mnoho mladých zde má účet jen čistě pro zábavu, další hledají rozptýlení na jednu noc. Samozřejmě i tady je možné potkat životní lásku, ale pokud vám jde vážně o dlouhodobý vztah, měli byste se zaměřit na seznamky, které sdružují právě takové uživatele.

Co byste řekli partnerovi na úrovni?

Příkladem seznamky, na kterou je dobré se zaměřit, může být například Elite Date. Prezentuje se jako seznamka pro náročné a tak tomu skutečně je. Tato česká seznamka nabízí vyvážený počet mužů a žen, vstupní test, podle kterého jsou pak uživatelé spojováni, a prověřování profilů. Nenajdete zde tedy žádné falešné účty.

Členství na této seznamce je zpoplatněné. Přesněji řečeno ji můžete používat bez placení, ovšem neuvidíte fotografie ostatních uživatelů, což je dost omezující. Při zakoupení členství na 12 měsíců ovšem platíte jen 88 Kč/měsíc. To je přijatelná částka. Kromě toho, většina kvalitních seznamek je zpoplatněná. Platíte právě za ověřování účtů a lepší doporučování protějšků podle výsledků testů apod. Tohle se rozhodně vyplatí. Těch pár stovek na hledání životního partnera přece věnovat můžete.

seznamka

Seznamek, které stojí za to, existuje spousta

Elite Date je zaměřená na náročné. Existuje ovšem celá řada dalších specializovaných seznamek. Na některých najdete bohatý protějšek, na dalších muže s vysokoškolským vzděláním. Narazíte i na seznamky určené pro seznámení se na jednu noc. Prohlédněte si srovnání českých seznamek na webu TopSeznamky.cz a uvidíte sami. Seznamky v roce 2019 už dávno nejsou to, co bývaly. Doba pokročila, tak jim dejte šanci.

Zpracovala: Placla

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 312
  • 383
  • 18 142
  • 347 878
  • 2 476 086
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet