Detail příspěvku: Milovala byste Fritzla? Nevadí, fanynek má dost!

Milovala byste Fritzla? Nevadí, fanynek má dost!

autor: | Zář 22, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Patříte mezi ženy, které by odpověděly třeba na inzerát muži, o kterém vědí, že je ve výkonu trestu? Že by to pro vás nebyl ten správný partner? No, pro většinu žen asi také ne. I když… Jsou mezi námi ženy, pro které je ukazatelem kvality mužského plemene úplně něco jiného, než pro jejich většinovou skupinu kolegyní. Místo aby se tetelily blahem z diplomů, seriózního vystupování, dobrého vztahu k dětem, dobrého vychování, tak těmto ženám ke štěstí plně postačí pěkné pruhy a hezky popsaný trestní rejstřík.

1359ZTI.jpg

Taková žena skutečně ochotně odpoví na inzerát nějakému trestanci, přičemž velice dobře ví, že je ve výkonu trestu, protože adresa NVÚ Valdice je všeříkající.

 

Dopisy jsou záhy čím dál osobnější, plné imaginárních polibků směrovaných na rozmanité části těla, slůvek o lásce a následně i plánování společného bydlení a krásného voňavého domova.

Nakonec se vezmou.

 

Bydliště manžela: t.č. ve výkonu trestu.

Společné příjmení: Mrázek.

 

Co je k tomu vede?

Když už nic jiného, tak je to rozhodně geniální způsob, jak si zajistit absolutní věrnost, a navíc takto ošetřený manžel opravdu nikam neuteče. Jestlipak je na takovýto model chování některých z nás nějaká diagnóza, nebo alespoň terminus technikus?

 

1361Yzh.jpgPsycholog Karel Humhal, říká: ANO.

„Tomuhle se odborně říká partnerská koluze. Jakkoli vám to bude znít podivně, každý z nás je naprogramován na volbu partnera, což je dáno mnoha faktory. Například geneticky, výchovou, prostředím, kde člověk vyrůstá, nebo rovnou rodinnou anamnézou. Proč si myslíte, že některé ženy kupříkladu pojmou za manžela člověka, který se za pár let stane alkoholikem? Taková žena se rozvede a na rtech s otázkou „Proč právě já?“ vstoupí do svazku s jiným alkoholikem.

 

Tento problém je dokonce zvratný.

Jeden z partnerů přestane pít, je z něho abstinent a druhý se následně úspěšně propíjí do deliria, přestože předtím nepil. Tak je to i s těmito ženami.

 

Rovněž si myslím, že je to také jakýsi zbytnělý pud o někoho pečovat, starat se, dohlížet. Řekl bych, že tyto ženy jsou jednoduše naprogramovány na člověka, který se špatně integruje do společnosti. Tudíž je nejvíce přitahuje jedinec, jehož chování se od standardního modelu výrazně liší. Ochotně tak podstupují riziko, že svazek takto uzavřený má vlastní životnost často jen chvíli, než je manžel propuštěn. Partnerská koluze ovšem není diagnóza. Ta by to byla v případě, kdy by takové chování mělo právní dopad. A to nemá. Je to tedy, řekněme, faktor, způsobující odchylku od normálu“, říká pan doktor.

 

Na vzdělání nezáleží

 

Partnerskou koluzí prý může „trpět“ kdokoli, bez ohledu na vzdělání či společenské postavení. Není to tak dlouho, co se nechala takto pobláznit i věhlasná advokátka, která se dokonce neudržela a svého vyvoleného se – stráže nestráže, kamery nekamery, zmocnila přímo v budově věznice, kde měl v tu dobu přechodné bydliště. Čert vem kariéru – láska je láska a partnerská koluze si holt nevybírá.

 

Nemusíme chodit daleko do historie a pátrat v archivech.

Kupříkladu Natascha a Serkano v sousedním Německu se přesně takto vzali. Svazek došel naplnění ve věznici v Mnichově. Svatebčané si tu museli ťuknout moštem, protože alkohol zde není povolen.

 

Také sexuální hrátky jsou tady přísně zakázány. „Nejsme žádný bordel ani hodinový hotel,“ vyjádřil se k tomu mluvčí věznice Jochen Menzel.

 

Nevěsta tak bude pěkně dobrovolně v celibátu celých dvanáct let.

Její milovaný Serkan si tady totiž odpykává trest za brutální umlácení dvou lidí. Opravdu manžel k pohledání. Manželská dvojice se po dlouhá léta bude moci vídat pouze dvakrát měsíčně, a to jen přes mříže.

Žádné držení za ruku, polibky nebo jiný kontakt není povolen.

 

České věznice také novomanželům moc nepřejí.

Například v ženské věznici ve Světlé nad Sázavou nesmějí mít vězenkyně u sebe ani sexuální pomůcky. Je-li ovšem takovou pomůckou fotografie manžela, pravidla se negativně netváří.

 

Může někdo milovat zrůdu?

Může. I Josef Fritzl dostává milostné dopisy. Fritzl má ke korespondenci přístup a dopisy, v nichž mu lidé vyjadřují podporu, si prý pročítá stále dokola. Mnoho z nich obsahuje také milostná vyznání a návrhy.

Dokonce se nechal slyšet, že napíše knihu.

O Jozefu Fritlovi si můžete obsáhlý článek přečíst na Popelkách už zítra.

 

1360MGQ.jpg

Také masový vrah Ivan Roubal si přes mříže opatřil přítelkyni. A to hned několikrát.

 

V USA se konalo od roku 1960 několik desítek vězeňských sňatků doživotně odsouzených nebo odsouzených na smrt se ženami, které jsou na svobodě.

 

Nejednou šlo dokonce o dozorkyně.

Dále jsou mezi dychtivými manželkami vězňů pracovnice kantýn, kuchařky nebo sociální pracovnice, které se do prostředí vězení dostaly.

 

Připravujeme článek, ve kterém vám přiblížíme, jak některé ze svazků dopadly po propuštění partnera na svobodu.

 

Osobně myslím, že raelita každodenního života vezme následně takovému manželství kouzlo.

Ale uvidíme.

 

Michaela


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Barbora, stejně jako Barbara je původu řeckého. Rodný list mu napsalo slovo „barbados“, které v překladu znamená „cizinec“ či „cizinka“. Užívalo se také ve smyslu „ten, kterému není rozumět“. (barbar bylo označení pro cizince, co jinak mluví). Barborka je tedy vlastně cizinka. A že jich tady v ČR máme! Aktuálně 48721.Barbora

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 5 121
  • 2 763
  • 28 214
  • 422 889
  • 2 286 956
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet