Detail příspěvku: Jsem hloupá, nebo je tu něco špatně?

Jsem hloupá, nebo je tu něco špatně?

autor: | Čvc 20, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Návštěvy: 72

Monika byla dlouho sama. Po několika katastrofických schůzkách, většinou dohodnutých přes internet, kdy podoba výběru dalekosáhle neodpovídala profilové fotografii a následné osobní setkání končilo tristním zážitkem, trvajícím ne déle, než pár minut, to už pomalu vzdávala. “Já snad zůstanu raději sama” prohlašovala pokaždé, když se vracela z, jak říkala, „trestné výpravy“.

234N2E.jpg

Foto:obozrevatel.com

 

Na nový rok se ale mělo všechno změnit. Úplnou náhodou se Monika v baru seznámila s Lukášem. Hezký, inteligentní, zábavný. Bylo vidět, že se nachází v sedmém nebi a já jí to moc přála.

 

Jakoby ale Monika byla přímo magnet na problémy. Její současně stále probíhající zádrhel, který se dostavil, nechám dovyprávět přímo ji.

 

“S Lukášem mi bylo moc fajn. Bral mě na výlety, na večeře a vždy měl vymyšlený nějaký program, abychom se nenudili. Asi po týdnu mě vzal k sobě domů. Tady bydlí s asi o tři roky starší sestrou Ivanou. Zdála se mi v pohodě a přiznám se, že jsem obdivovala jejich úžasný vztah.

 

Jak si spolu rozumějí, jak se mají rádi. To já se svým bráchou takové pouto nemám, i když po sobě na potkání neházíme cihly.

 

Lukáš Ivče pochválil nový účes, nové oblečení, jídlo které uvařila, jak uklidila, jak se postarala… Nikdy na nic nezapomněl. Jenže, tahle idylka mi po čase už tolik úžasná a normální nepřišla. Dokonce jsem začala zjišťovat, že mi to i docela vadí. “Panebože přece nežárlím na jeho sestru!?”

 

Jenomže, když mě nový účes nikdy nepochválil. Naopak, vynadal mi, že utrácím za nesmysly, které nepotřebuji.

 

Doslova mi nedávno řekl, že jsem „socka“, protože nevydělávám tolik peněz, kolik by si představoval. O společném bydlení nemůže byt řeč, protože by Ivana sama nájem neutáhla a to své třicetileté sestře přece nemůže udělat.

 

Vynadáno jsem dostala i za to, že používám Ivany sprchový gel, který si ovšem koupila z Lukášových peněz. Čekám na to, až mi vynadá, že dlouho splachuju, nebo, až mi řekne, že si mám přinést vlastní vodu! Cokoli udělám je špatně, protože Iva by to udělala líp.

 

Chtěla jsem s ním o tom mluvit, vysvětlit mu, že mi to celé nepřipadá spravedlivé, že mám dojem, že Ivaně měří jiným metrem. Že to vypadá, jako by jeho partnerka byla ona a já jen nějaké břemeno, někdo méně schopný. Nebyla jsem zlá, ani hádavá, bylo mi to líto. Vyhodnotil z toho, že dělám zbytečné scény.

 

Ivana mi v zásadě nikdy nic neudělala. Chová se ke mně normálně. Myslím, že můj problém není v ní. Je to Lukáš, kdo mi jí pořád předhazuje. Není to Ivany vina, že pro ni musí přijet k autobusu, protože má těžkou kabelku, zatímco já můžu dojít, když mám jenom dvě těžké tašky a ruce jako orangután.

 

Přemýšlím, jestli vůbec potřebuje partnerku, a pokud ano, tak, a teď budu asi trochu jízlivá, možná proto, že incest je u nás trestná záležitost.

 

Takže jak?

 

JE TO SESTRA S BRATREM, NEBO MANŽEL S MANŽELKOU, NEBO JSEM JÁ BLBEC?

 

Těžko soudit…
Pavla


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kamil je voňavé a maminku má latinu. Taťkou je mu „camillus“, což znamená „vznešený“. Odtud také pojmenování pro „heřmánek“, který byl ceněný jako lék a vzácná bylinka už od pradávna. U nás v ČR chodí aktuálně 14189 heřmánkových Kamilů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den divoké přírody.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 74
  • 2 029
  • 51 189
  • 379 599
  • 2 387 048
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet