Tělo

Velká prsa? Co to je??

0 Shares

Včerejší článek, kterým Míša Finč líčila svůj hrudník, mě opravdu pobavil. I já mám takovou doslova „malinkou“ přednost. Přesně opačnou než Míša. Za má prsa, by se totiž dvanáctiletá holčička nemusela stydět. Problémy s tím jestli by mi vykoukla prsa při zavazování tkaniček, opravdu nemám. 

Mohlo by se, ale stát, že by mi sjela podprsenka pěkně ke krku a zastavila by se až o mojí hlavu.

Na základní škole jsem, ale samozřejmě měla větší prsa než teď.

Podprsenky mé starší sestry se daly totiž perfektně vycpat vatou.Tongue out

2264MTZ.jpg

Zatímco ostatní holky měly narvaná prsa v tílku, já chodila v rolácích. 

Na základní škole jsem měla častou absenci tělocviku, protože jsem se odmítala svlékat před ostatními holkami, co nosily krásné barevné podprsenky a měly do nich co dát.

 

Svléknout si před nimi tričko a ukázat jim ségry starou podprdu a v ní narvanou vatu, to by byla pro mě noční můra. Otázky jako:“ Ukaž nám taky podprsenku“ jsem vždy úžasně zamluvila.

 

Školy v přírodě pro mě byly hororem.

Společné sprchy jsou pak pro holku co si vycpává prsa a v podpaží nemá ani jeden chloupek, nejhorší model na světě.

Na rozdíl od spolužaček, mladších než já, kterým se koupelny množily žiletkami a pěnami na holení, v mé poličce bylo volno. Babička, vždy říkávala sestře aby, si neholila nohy, že jí chloupky budou růst čím dál tím víc. Já v koupelně trávila nejvíc času, holením rozsáhlého nic.

 

Sestry i máma mají prsa velká.

Snad i bratr je má větší.  Jen na mě s tím nahoře někdo zapomněl.  Podprsenky si nezkouším. Stačí, když je na nich cedulka  12 až 13 let. Výhoda je, že jsou i levnější než ty obrovské. Ovšem na koupališti jsem ráda, že mi prodají alespoň zmrzlinu.

 

Stát frontu na pivo u stánku, by bez občanky bylo zbytečné.

Výhodu mám, ale v tom, že si v létě můžu vyrazit bez podprsenky a nemít strach, že by mi třeba někde něco viselo. Dokonce si připadám i sexy. Na základce bych tuhle větu nikdy nevyslovila.

 

Ovšem smůlu mám doma.

Jelikož je nás asi sto ženských v baráku, a všichni si navzájem „krademe“ oblečení, já musím nosit jen ty svoje věci.

V tričkách holek vypadám jako v pytli, šaty by mi možná byly, ale tu přebytečnou látku nahoře bych musela někde zagumičkovat, o tílkách ani nemluvím. To krásné tílko, co si Míša nedávno koupila, si já nikdy půjčit nemůžu.

 

Nedávno si  Johanka zkoušela mojí podprsenku.

Tipuju, že tak za půl roku se mi začnou ztrácet. Dělám si z toho legraci. Mám svá prsa ráda a žádný mindrák nemám. Nikdy jsem neměla partnera, kterému by to vadilo. Podle mě je jim to totiž úplně jedno. Kdybych někdy měla přebytečných 30 tisíc, na silikony bych nešla. Neříkám, že by mně nezajímal ten pocit jaké to je, nosit něco nahoře, nebo že by se mi větší prsa nelíbila, ale jsem se sebou veskrze spokojená.

 

To je myslím to nejdůležitější.

 

Pavla (Noha)


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x