Tělo

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

0 Shares

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

Ať děláte, co děláte, nemůžete se pořád v některých partiích těla zbavit nežádoucího tuku? Trápí vás silná stehna, tukové polštáře na břiše či nevzhledný podbradek? Hrozíte se léta kvůli plavkám a celulitidě, kterou budete u moře opět všem dávat na odiv? Udělejte radikální změnu!

Díky moderním technologiím můžete zeštíhlet rychle, účinně a bez skalpelu. Vyberte si bezpečí a komfort pražské Brandeis Clinic – nejlépe vybavené kliniky korektivní a laserové dermatologie v České republice, která využívá několika zcela bezpečných, klinicky ověřených šetrných metod odstranění nadbytečného tuku s okamžitě viditelnými výsledky.

 

26029NDI.jpg

 

Všechny zákroky zde provádí zkušený personál s odpovídající kvalifikací, certifikacemi a prokazatelnými výsledky s odstraňováním tuku. Kliniku využívají jak obyvatelé Prahy, tak klienti z celé České republiky, ale i Slovenska, Rakouska, Německa nebo Velké Británie. Oblíbili si ji také Češi žijící v zahraničí, kteří mají možnost porovnat poměr cen a výkonů v Brandeis Clinic a ve světě.

 

Pro koho se hodí přístroj ProShockIce?

První možností je přístroj ProShockIce, který pomáhá lidem trpícím fibrózní a edematózní celulitidou. Fibrózní celulitida je viditelná, takzvaná pomerančová kůže, která tvoří shluky tukových buněk. Edematózní celulitidu charakterizují otoky způsobené hromaděním tuku a vody v buňkách. Typický je pro ni pocit těžkých nohou. Přístroj ProShockIce, který funguje na principu kombinace ledové lipolýzy a rázové vlny, dokáže odstranit celulitidu i tuk. Ambulantní neinvazivní ošetření trvá zhruba 30 minut a pro žádoucí výsledky je většinou třeba 6 zákroků. Už poprvé ale zaznamenáte (a změřením ověříte) redukci tuku v ošetřované oblasti těla.

 

26030NjR.jpg

 

Dopřejte si masáže přístrojem Cellu M6

Potřebujete-li odbourat lokalizovaný tuk, na který nezabírá dieta ani cvičení, vyzkoušejte moderní přístroj Cellu M6 od firmy LPG. Tento šikovný pomocník, samozřejmě výhradně v rukou odborníka, zvyšuje přirozené odbourávání tuku o 70 až 100 %. Po celém světě ho denně využívá přes 100 000 lidí. Velmi příjemné ošetření stimuluje krevní a lymfatický systém, vyhlazuje celulitidu, tvaruje postavu a zpevňuje povolenou kůži. Na zákrok však musíte přijít minimálně 6×, ve frekvencích 2× týdně. Teprve pak budou výsledky měřitelné. Následné udržovací terapie stačí podstoupit 1× měsíčně. K procedurám připočítejte ještě jednorázový výdaj 500 Kč za speciální obleček „Endermowear“.

 

Co se skrývá za pojmem Dermaheal LL?

Chcete-li se zbavit menších až středně velkých oblastí nahromaděného tuku, zvolte injekční lipolýzu Dermaheal LL. Tato nechirurgická metoda spočívá v injekční aplikaci fosfatidylcholinu, známého spíše jako lecitin, přímo do tukové tkáně. Lecitin štěpí tuky, které jsou pak přirozeným způsobem vylučovány z těla. Nejedná se o tradiční liposukci, ale metodu určenou k cílené změně kontur těla. Zhruba půlhodinové ošetření je vhodné podstoupit až 4×, vždy s odstupem 6 až 8 týdnů. Efekt postupného odbourávání tuku je patrný asi za 4 týdny.

 

Zaujaly vás ověřené lékařské přístroje a látky podporující hubnutí? Podrobnosti o jednotlivých šetrných metodách odstranění tuku a celulitidy i kontaktní formulář žádosti o konzultaci najdete na webových stránkách společnosti Brandeis Clinic.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x