Detail příspěvku: Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

autor: | Bře 28, 2018 | Tělo | 0 komentářů

Poznejte nové klinické metody odstranění tuku bez skalpelu

Ať děláte, co děláte, nemůžete se pořád v některých partiích těla zbavit nežádoucího tuku? Trápí vás silná stehna, tukové polštáře na břiše či nevzhledný podbradek? Hrozíte se léta kvůli plavkám a celulitidě, kterou budete u moře opět všem dávat na odiv? Udělejte radikální změnu!

Díky moderním technologiím můžete zeštíhlet rychle, účinně a bez skalpelu. Vyberte si bezpečí a komfort pražské Brandeis Clinic – nejlépe vybavené kliniky korektivní a laserové dermatologie v České republice, která využívá několika zcela bezpečných, klinicky ověřených šetrných metod odstranění nadbytečného tuku s okamžitě viditelnými výsledky.

 

26029NDI.jpg

 

Všechny zákroky zde provádí zkušený personál s odpovídající kvalifikací, certifikacemi a prokazatelnými výsledky s odstraňováním tuku. Kliniku využívají jak obyvatelé Prahy, tak klienti z celé České republiky, ale i Slovenska, Rakouska, Německa nebo Velké Británie. Oblíbili si ji také Češi žijící v zahraničí, kteří mají možnost porovnat poměr cen a výkonů v Brandeis Clinic a ve světě.

 

Pro koho se hodí přístroj ProShockIce?

První možností je přístroj ProShockIce, který pomáhá lidem trpícím fibrózní a edematózní celulitidou. Fibrózní celulitida je viditelná, takzvaná pomerančová kůže, která tvoří shluky tukových buněk. Edematózní celulitidu charakterizují otoky způsobené hromaděním tuku a vody v buňkách. Typický je pro ni pocit těžkých nohou. Přístroj ProShockIce, který funguje na principu kombinace ledové lipolýzy a rázové vlny, dokáže odstranit celulitidu i tuk. Ambulantní neinvazivní ošetření trvá zhruba 30 minut a pro žádoucí výsledky je většinou třeba 6 zákroků. Už poprvé ale zaznamenáte (a změřením ověříte) redukci tuku v ošetřované oblasti těla.

 

26030NjR.jpg

 

Dopřejte si masáže přístrojem Cellu M6

Potřebujete-li odbourat lokalizovaný tuk, na který nezabírá dieta ani cvičení, vyzkoušejte moderní přístroj Cellu M6 od firmy LPG. Tento šikovný pomocník, samozřejmě výhradně v rukou odborníka, zvyšuje přirozené odbourávání tuku o 70 až 100 %. Po celém světě ho denně využívá přes 100 000 lidí. Velmi příjemné ošetření stimuluje krevní a lymfatický systém, vyhlazuje celulitidu, tvaruje postavu a zpevňuje povolenou kůži. Na zákrok však musíte přijít minimálně 6×, ve frekvencích 2× týdně. Teprve pak budou výsledky měřitelné. Následné udržovací terapie stačí podstoupit 1× měsíčně. K procedurám připočítejte ještě jednorázový výdaj 500 Kč za speciální obleček „Endermowear“.

 

Co se skrývá za pojmem Dermaheal LL?

Chcete-li se zbavit menších až středně velkých oblastí nahromaděného tuku, zvolte injekční lipolýzu Dermaheal LL. Tato nechirurgická metoda spočívá v injekční aplikaci fosfatidylcholinu, známého spíše jako lecitin, přímo do tukové tkáně. Lecitin štěpí tuky, které jsou pak přirozeným způsobem vylučovány z těla. Nejedná se o tradiční liposukci, ale metodu určenou k cílené změně kontur těla. Zhruba půlhodinové ošetření je vhodné podstoupit až 4×, vždy s odstupem 6 až 8 týdnů. Efekt postupného odbourávání tuku je patrný asi za 4 týdny.

 

Zaujaly vás ověřené lékařské přístroje a látky podporující hubnutí? Podrobnosti o jednotlivých šetrných metodách odstranění tuku a celulitidy i kontaktní formulář žádosti o konzultaci najdete na webových stránkách společnosti Brandeis Clinic.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Mikuláš se narodilo v Řecku jako Nikoláos. Rodiči jsou mu slova „niké”, což znamená „vítězství” a „láos” s významem „lid”. Mikuláš tedy znamená „vítěz mezi lidmi”. No a nositelů tohoto zajímavého jména je u nás v ČR aktuálně 2579.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 544
  • 4 728
  • 34 905
  • 426 453
  • 2 297 276
  • 3 782
  • 27
  • 1 835
0 Shares