Společnost

Jak moc vás změnil věk nového slunce?

0 Shares

Zaujala mě krátká výměna informací u diskuze ke starému článku o změnách po roce 2012, který napsala Petorio. Já si totiž myslím, že jsem se třeba změnila hodně a moje okolí také. I vy jste se změnili. K lepšímu, bych řekla. Kolik z vás se třeba vymezilo vůči některým věcem, našlo cestu, kterou hledalo, vyeliminovalo ze života některé věci i lidi… a i ty chutě, o kterých jsme mluvili, sem asi patří…

21080NTY.jpg

 

Když budu mluvit za sebe, tak já třeba neměla nikdy ráda kopr a teď se po něm mohu utlouct.

 

Nejraději bych ho dávala snad i do koláče.

 

Zamilovala jsem si koprovku, dávám kopr do okurkového salátu, který dělám s troškou česneku a zakysanou smetanou … je to delikatesa největší.

 

Ostatně kopru jsem věnovala s úctou celý článek v ranní kávě.

 

Ani nevím, jak se to stalo.

 

Přestala jsem se tolik cpát hovězím a kuřecí jím jen málokdy. Mnohem víc jím zeleninu a to jsem ještě před pár lety tvrdila, že mám ze zeleniny nejraději husí stehno.

 

Dalo by se říci, že jím maso mnohonásobně méně často, než zeleninu.

 

Víc jím syrové věci, jako třeba tu zeleninu a také věci, které jsou co možná ryzí.

 

Tedy jako sádlo, na kterém i smažím (skoro už oleje nepoužívám) máslo, které dávám i do pečiva, mléko (ale to jsem milovala vždycky) semínka, vločky, naklíčená semínka, co si sypu do jogurtu a tak dále.

 

Vůbec mě debata o změnách, takhle s odstupem moc zaujala, protože čtyři roky už jsou dost dlouhá doba na to, aby se člověk ohlédl a řekl si, jestli onen přechod do věku nového Slunce a tedy duchovní růst společnosti lze vysledovat.

 

A já bych řekla, že ano.

 

Asi k tomu patří i to hrozné, co se teď děje, protože je to asi zřejmě o tom, jak se lidé budou oddělovat na dvě poloviny a ty poloviny budou čím dál rozeznatelnější.

 

21081ZmF.jpg

 

Myslím, že to tak je.

 

Zjevně je před námi ještě dlouhá cesta, ale všimla jsem si, co lidí se rozešlo i s příbuznými. Ne, že by se nenáviděli, ale se už nevyhledávají a naopak jiní k sobě našli cestu i po letech.

 

Mám za to, že to je prostě proto, že je cosi spojuje a naopak rozdíly mezi jinými jsou tak už markantní, že to lidé řeší, protože už to jinak nejde.

 

A tak berte prosím tento článek jako takový velký popelkovský průzkum.

 

Hodně mě zajímá, jak moc jste se změnili, co se u vás změnilo…

 

Priority, pocity, vhled, cesta ale i ty chutě a systém myšlení.

 

Snad to jsou změny k lepšímu u každého z vás.

 

Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com