Výstřižek 7
Komerce

Nano respirátor je tím, co vám pomůže zdokonalit ochranu před covid-19

0 Shares

Přichází další velká covid-19 vlna. Tentokrát za ni může dva až třikrát infekčnější varianta omikron (v porovnání s variantou delta). Rozhodně se vyplatí zamyslet se nad tím, kde ještě zlepšit svoji ochranu před nákazou.

Radikálně rychlý nástup omikronu se očekává již v nadcházejících dnech. Vyhnout se nákaze znamená opět omezit kontakty, ale též přísně dodržovat, či dokonce zlepšit dosavadní hygienické standardy. K nim patří i správný výběr respirátoru. Je ten správný čas vyměnit běžný FFP2 respirátor za nano respirátor. V čem je jeho ochrana lepší?

Nano technologie se uplatňují stále více, a navíc s úspěchem. I u respirátorů

Rovněž váš respirátor může využívat tuto moderní a převratnou technologii. Co umí nabídnout více ve srovnání s běžným respirátorem? Především jde o ultralehký materiál, který však subtilností použitého materiálu neztrácí svůj účinek. FFP2 nano respirátory pak též díky své lehkosti produkují i méně odpadu a jsou mnohem méně problematické pro životní prostředí.

Současně je nano respirátor skvěle prodýchatelný. Lépe se tak nosí i v extrémnějších teplotních podmínkách. Třeba v horku, v přetopených místnostech či též dlouhodobě v interiéru kanceláří.

Kvalitní nano respirátor nabízí firma GOOD MASK

Výstřižek1 1

Nejlevnější nano respirátory od české značky GOOD MASK koupíte v Dialekarna.cz. Jde o vysoce kvalitní ryze české respirátory certifikované na 95% účinnost a velikost částic koronaviru SARS-CoV /80 až 140 nm. Tyto skvělé respirátory vás budou mnohem méně omezovat než ty běžné. Kromě toho, že nabízí vysokou ochranu, vás ochrání i proto, že v nich déle vydržíte a nebudete čekat na první příležitost, kdy si je budete muset sundat. Oceňuje je každý, kdo musí nosit respirátor po delší dobu, lidé s dýchacími potížemi, ale i starší lidé, kterým se přes běžný respirátor špatně dýchá.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x