Detail příspěvku: Tom Kenyon: Moudrost Hathorů

Tom Kenyon: Moudrost Hathorů

autor: | Led 8, 2019 | Společnost | 0 komentářů

Views: 65

Možná jsou to ti, kdož ovlivnili egyptskou civilizaci. Možná jsou to ti, kdož ovlivní jednoho dne komplet i naši civilizaci. Kdoví… a právě proto je toto poselství dávné civilizace o tom, jak probudit a trénovat své interdimenzionální schopnosti tak lákavé, doslova vzrušující s každou další stranou.

Na knize mne nejvíce bavila ta představa, že tohle je možná něco, co dokáže změnit, rozšířit a zkvalitnit životní vnímání, přístup k plnému lidskému duševnímu potenciálu. A že možná něco takového se stalo kdysi… byť třeba jenom pár vyvoleným.

A bavily mne i samotné práce s představivostí, ačkoliv jsem se zprvu vyděsila matematických souvislostí, ale… matematika tady přestala být o číslech a drilu, ale o logické definici prostoru kolem mě. Došlo mi, že i jen pouhé představení si prostoru vedle sebe, nahoře, dole, úhlopříčně, jednotlivé vrstvy, okruhy, že to všechno je vlastně ta v praxi pojatá matematika. Ta, která mé spíše na vizualizaci a intuici postavené duši a povaze, sedí nejvíc.

Hrála jsem si také s představou, jak tuto knihu vnímají muži, nebo lidé více technicky zaměření? Není to na ně moc ezoterika?

Na druhou stranu, skeptik nemůže řadu věcí popřít

Například emoce a jejich vliv na energetické tělo. „Emoce ovlivňují zdraví, což je přesněji ukázáno a zdokumentováno vašimi vědami. Pociťujete-li tedy jistý druh emoce – emoční vibrační pole zvané bezpodmínečná či nezištná láska nebo bezpodmínečné přijetí – vyvolá to speciální, vitální a pozitivní resonanci. Tato mezibuněčná resonance pozitivně ovlivňuje vaši DNA. Posiluje ji a pomáhá jí přesněji zapsat informaci.“Říkají v knize Hathorové…

27438ZmR.jpg

…nejsem chemik, biolog, ani o DNA mnoho nevím, ale přesto zamyšlení nad tím, že emoce a rozpoložení lidské mysli a tudíž pak i těla, může mít vliv na kvalitu toho, co máme ve svém těle. Genetická informace je záhadou dodnes a logicky by se dalo říci, že čím šťastnější jedinci, tím kvalitnější by mělo být i jejich potomstvo. Jak logické, jak evoluční, jak přirozené…

A díky podobným myšlenkám jsem se ponořila i do jiných témat, která v knize jsou a snažila jsem je pochopit, i když jsem nad nimi v první chvíli mohla mávnout rukou a nechat je, ať je vyřeší čas, vědci nebo další generace. Ale, kdoví…

I řada cvičení na rozšiřování vědomí, na cvičení bdělé pozornosti, všech energií kolem nás, je úžasnou relaxací, při které si začnete víc cenit svého života. Protože je to skutečně zázrak a chtě nechtě pociťuji, že toho nám do vínku mohlo být dáno mnohem víc, než jsme naučeni používat.

A právě pro takové chvilky může být tato kniha jako stvořená: nebo pro jiné.

Protože tady mám pocit, že kolik lidí, tolik názorů, protože každý si z knihy vezme to své. Někdo prostou historii, jiný logiku, jiný se napojí na všechnu tu práci s energií, někdo to vezme jako výzvu, v níž bude klást pochybovačné otázky, aby na ně následně dostal odpověď.

O autorovi:

Tom Kenyon je průkopníkem v práci s hlasem a zvukem. Svůj hlas s rozpětím téměř čtyř oktáv a své skladatelské dovednosti uplatňuje v tvorbě kompozic, které mění stavy mozku a transformují vědomí. Podílí se na výzkumu psycho-akustických technologií a ve spolupráci vyvíjí znační počet aplikací pro zvládání stresu, na podporu kreativity a inteligence či pro optimalizaci výkonnosti, což jsou metody, které dodnes používají mnozí terapeuti.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2018, www.anch-books.eu

Renata Petříčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Vladimír má svůj úplně základní původ ve starogermánském, a mezi Vikingy oblíbeném Valdemarovi, které vzniklo ze slova „mér“. To znamená „silný“. Poté, co Vikingové ovládli ruské kmeny, přeneslo se jméno na Slovany a z Valdemara byl Vladimír s významem „vládce světa“. Protože „mir“ je svět. Vladimírové si tak mohou vybrat, zda chtějí být silní po linii původního vikingského tvaru, nebo světovládci, jako přeci každý správný Vladimir. V ČR se nad svým jménem zamyslí celých 100203 Vladimírů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 9
  • 432
  • 39 431
  • 360 255
  • 2 459 563
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet