Detail příspěvku: Poselství Bohů od Magdaleny Zachardové je branou k budoucnosti?

Poselství Bohů od Magdaleny Zachardové je branou k budoucnosti?

autor: | Dub 23, 2012 | Společnost | 0 komentářů

Views: 12

Ano, ano, stále pátráme někde ve vesmíru, ale ty nejúžasnější záhady máme přímo pod nosem, přímo zde – na naší planetě. Magdalena Zachardová nás v šesti jednotlivých oddílech provede do hluboké minulosti, která je opředena záhadnou moudrostí, překvapivě pokročilou civilizací a neopomene ani rok 2012.

Oni se vrátí?

V této předposlední kapitole autorka z mnoha úhlů a pod vlivem množství důkazů probírá možnost, že není vyloučen NÁVRAT BOHŮ. Přičemž si pokládá i nepříjemnou otázku, zda-li nás tito bohové mají jako laboratorní krysy nebo nás pozorují a jemně pošťuchují k duchovnímu pokroku.

„V Tibetu v Gyeldrapu, jak se jmenuje genealogie tamních vládců, se mluví o dvaceti sedmi králích. Sedm z těchto světelných vládců pocházelo z vesmíru a k lidem sestoupili po nebeském žebříku. Poté, co splnili své povinnosti, vrátili se zpět do kosmu.“

4939NDM.jpg

 

A možná jsme jen genetickým experimentem a Darwin je jen zakrývací manévr. Homo sapiens je stvořeno genetickou manipulací, tvrdí Dr. Zechario Sitchin, který se celý život věnuje překladům sumerských textů. Fakt, že neexistuje jediný přímý důkaz, že jsem kdysi byli primáty je neoddiskutovatelný.

A rok 2012?

Možná se opravdu k nám přiblíží planetka Nibiru.

Nebo?

„Je pozoruhodné, že Mayové věděli i o temné trhlině nacházející se uvnitř středu naší galaxie, kterou astronomové nazývají černá díra, a propočítali i cyklus Slunce, přicházející pravidelně vždy po 5125 letech, na jehož konci Slunce vyplaví obrovský proud energie. Tento cyklus započal roku 3114 př. n.l. a skončí přesně 21.12.2012!

V tomto okamžiku se Slunce bude nacházet přímo ve středu galaxie, tudíž sluneční energie bude prýštit do jejího samého středu. Slunce v podstatě vyjde přímo uprostřed černé díry. Tento okamžik vychází podle výpočtů Mayů právě na den zimního slunovratu a bude ovlivňovat všechny přírodní děje na naší planetě. Podle názorů klimatologů dojde v důsledku toho k silnému narušení přirozených přírodních cyklů střídaní ročních období. Tím nastane i období bouří, nezvyklých teplot a monzunů i v oblastech, ve kterých  se dříve tyto jevy nevyskytovaly.“

 

Probudit se může také supervulkán v Yelowstonu, Drážďanský kodex tvrdí, že dojde k setkání s mimozemskou civilizací. A již za měsíc, 20. Května 2012 se podle Mayů má vrátit dlouho očekávaný bůh Cuculkan neboli Quetzacoatl. Uzavřeme jednu epochu. Takže si užívejme ještě ten poslední měsíc „starého světa?“

Magdalena Zachardová tu však nerozebírá jen budoucnost, v minulosti s ní strávíte mnohem více času, zajímavé jsou kapitoly o teleportacích, o bránách do jiných světů spolu s mnoha příklady a očitými svědectvími. Mnoha místy se prolíná atomová energie, která tu jižmožná nejednou byla.

Zhoubná, samozřejmě.  Borsippa (v Peru) skrývá roztavené zdi, které v 5. století údajně něco roztavilo teplotou minimálně 1100°C.

A mohla bych pokračovat donekonečna, nebudu však víc prozrazovat.

Snad jen, že kniha je čtivá, psána svižně a láká k dalšímu a dalšímu čtení. Dozvíte se zde mnoho co jste již věděli a mnoho, co ještě nevíte. Kapitoly jsou přiměřeně dlouhé, takže je to i ideální čtení na cesty.

Fotografie v knize jsou z archívu autorky a jsou doslova potěchou pro milovníky historie a cestování.

 

 

Oficiální anotace:

Anotace

Vědcům, archeologům i záhadologům na celém světě vrtá hlavou již po mnoho desetiletí stále jedna a táž nápadná skutečnost: Proč znovu a znovu nacházíme na naší planetě stále nové, technicky neuvěřitelně vyspělé artefakty, které se nijak neslučují s ustálenou představou postupného vývoje naší civilizace? Autorka se ve své knize zaměřuje na právě takové záhady a provádí nás po místech, která s nimi jsou spojena.

Magdalena Zachardová (1960) se narodila v Sokolově, vystudovala Gymnázium ve Strakonicích a sociálně právní nástavbu v Písku. Od mládí se zajímala o staré civilizace. S literární činností začínala v roce 1985, kdy zasílala do časopisů sci-fi povídky. Později se začala věnovat tématice nerozluštěných záhad a nadpřirozených jevů. Některá záhadná místa osobně navštívila.

magdalenazachardova.pise.cz

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 17
  • 406
  • 17 816
  • 347 781
  • 2 475 408
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet