Detail příspěvku: KOMERČNÍ TIP: Angličtina je bránou do světa

KOMERČNÍ TIP: Angličtina je bránou do světa

autor: | Lis 28, 2016 | Komerce, Společnost | 0 komentářů

Views: 28

Základní charakteristikou dnešního světa je jeho provázanost. Globalizace dnes funguje v každém odvětví. Jednotlivé informace se šíří napříč celým světem rychlostí blesku. I na trhu práce můžeme vybírat z mnoha zajímavých nabídek v zahraničních firmách. Také cestování se stává jedním z nejoblíbenějších způsobů trávení volného času.

Velkou výhodou ve všech zmíněných záležitostech, jež skýtá tento otevřený svět, je znalost nějakého světového jazyka. Přičemž ovládání angličtiny se nyní považuje již za samozřejmost.

 

22812ZmF.jpg

 

Jazyk je třeba neustále používat

Pokud není jazyk aktivně delší dobu používán, postupně zapomínáme dosud nabytou slovní zásobu a i náš způsob vyjadřování se stává neobratným. Institut jazykového vzdělávání nabízí kurzy angličtiny pro zájemce každého věku i úrovně. Za jeho kvalitně odvedenou prací stojí řada referencí od významných firem, ve kterých tato jazyková škola poskytovala své kurzy. Zároveň není na našem trhu žádným nováčkem. Může se pyšnit patnácti lety praxe. Na základě těchto dlouholetých zkušeností má reálnou představu o tom, co jednotliví studenti potřebují, a současně ví, jaké metody a způsoby výuky jsou nejefektivnější.

 

22811YzZ.jpeg

 

Na své si přijde každý

S tím souvisí i obrovská nabídka jazykových kurzů a možnost završit své studium složením mezinárodně uznávané zkoušky. Zájemce si může vybrat, zda chce spíše konverzovat, či se zaměřit na běžné využití jazyka.

 

Jazykové kurzy Praha zahrnují vedle skupinových a individuálních kurzů obchodní angličtiny také specializované kurzy pro lékaře, zdravotní sestry a právníky. Institut se nachází v centru hlavního města přímo na Václavském náměstí a poskytuje komplexní služby v oblasti jazyka od překladů a tlumočení, prodej učebnic i po jazykové vzdělávání.

 

22810MDg.jpeg

 

Soudobý svět téměř nemá bariér. Pokud strhneme i tu jazykovou, otvírá se nám svět neomezených možností.

 

Zpracovala:
Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Adolf má svůj původ, jak asi každý tuší ve starogermánštině. Vzniklo ze z prastarého jména „Adalwolf“, což znamenalo „ušlechtilý vlk“. „Adal“ je „ušlechtilý“, „wolf“ je „vlk“. Původní význam jména je tedy v němčině spojen s ušlechtilostí a vznešeností. Ještě u starých Křesťanů bylo jméno oblíbené. Nejstarší známý Adolf byl mučedník a zahynul v roce 755. Později nosilo toto jméno i mnoho biskupů. Dnes už to taková sláva s tímto jménem není, ale je to o úhlu pohledu. Adolf prostě znamená „ušlechtilý vlk“. A takových máme v ČR 4012

V celosvětovém kalendáři je dnes

Den otců (3. neděle v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 20
  • 406
  • 17 819
  • 347 784
  • 2 475 411
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet