Komerce

KOMERČNÍ TIP: Angličtina je bránou do světa

0 Shares

Základní charakteristikou dnešního světa je jeho provázanost. Globalizace dnes funguje v každém odvětví. Jednotlivé informace se šíří napříč celým světem rychlostí blesku. I na trhu práce můžeme vybírat z mnoha zajímavých nabídek v zahraničních firmách. Také cestování se stává jedním z nejoblíbenějších způsobů trávení volného času.

Velkou výhodou ve všech zmíněných záležitostech, jež skýtá tento otevřený svět, je znalost nějakého světového jazyka. Přičemž ovládání angličtiny se nyní považuje již za samozřejmost.

 

22812ZmF.jpg

 

Jazyk je třeba neustále používat

Pokud není jazyk aktivně delší dobu používán, postupně zapomínáme dosud nabytou slovní zásobu a i náš způsob vyjadřování se stává neobratným. Institut jazykového vzdělávání nabízí kurzy angličtiny pro zájemce každého věku i úrovně. Za jeho kvalitně odvedenou prací stojí řada referencí od významných firem, ve kterých tato jazyková škola poskytovala své kurzy. Zároveň není na našem trhu žádným nováčkem. Může se pyšnit patnácti lety praxe. Na základě těchto dlouholetých zkušeností má reálnou představu o tom, co jednotliví studenti potřebují, a současně ví, jaké metody a způsoby výuky jsou nejefektivnější.

 

22811YzZ.jpeg

 

Na své si přijde každý

S tím souvisí i obrovská nabídka jazykových kurzů a možnost završit své studium složením mezinárodně uznávané zkoušky. Zájemce si může vybrat, zda chce spíše konverzovat, či se zaměřit na běžné využití jazyka.

 

Jazykové kurzy Praha zahrnují vedle skupinových a individuálních kurzů obchodní angličtiny také specializované kurzy pro lékaře, zdravotní sestry a právníky. Institut se nachází v centru hlavního města přímo na Václavském náměstí a poskytuje komplexní služby v oblasti jazyka od překladů a tlumočení, prodej učebnic i po jazykové vzdělávání.

 

22810MDg.jpeg

 

Soudobý svět téměř nemá bariér. Pokud strhneme i tu jazykovou, otvírá se nám svět neomezených možností.

 

Zpracovala:
Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x