Detail příspěvku: Gerhard Klügl, Tom Fritze: Aura chirurgie: Vůně starých časů…

Gerhard Klügl, Tom Fritze: Aura chirurgie: Vůně starých časů…

autor: | Bře 7, 2024 | Společnost | 0 komentářů

Návštěvy: 65

Jste-li pamětníky skvělých devadesátek a boomu lidových léčitelů s darem od Boha, typu pan Paseka, Ferda a dalších legend, pak na vás tato barevná kniha  v moderním hávu bude možná působit jako závan těchto starých dobrých časů. Snad kvůli přiloženým fotografiím, snad pro neskutečný zápal autora, se kterým vám vypráví.

Zážitky z terapií, jeho úvahy i vlastní cesta, souvislosti jeho práce, kterou s chirurgickými nástroji vykonává v auře svých klientů. Je to jedna z nejvíce fascinujících léčebných alternativních terapií, autor v Německu dokonce svou metodu vyučuje mezi fyzioterapeuty, zdravotními sestrami a reflexními terapeuty. Všechny tyto profese mají nejblíže k tomu vcítit se do člověka, do jeho psychosomatiky a tam, kde jeho nemoc vznikla, nebo kde září, začít tvořit zázraky. Uzdravení je pak výsledkem, který každý očekává.

Nutno ale podotknout, že ne vždy se tak daří a metoda je jen většinově úspěšná s tím, že když člověk nezmění příčiny svého stavu ve vnějším světě, pak se nemoci mohou vracet. I to v knize vysvětluje.

Doslova  jsem s každou stránkou opouštěla prvotní nedůvěru v další moderní nesmysl a nořila jsem se hlouběji a hlouběji do té zvláštní energie, kterou jsem kdysi jako dítě cítila právě u těchto léčitelů. Trochu tajemna, trochu něčeho nadpřirozeného, a viděla jsem na vlastní oči i ta uzdravení. Naprosto věřím, že tady autor také disponuje podobnými schopnostmi.

Ostatně v auře nemoc často začíná, proč by tam nemohla končit.

IMG 0368

Aura a naše energetické tělo je to, co se nejdříve oslabuje, když  se cítíme přetěžováni nebo když  na nás něco útočí.

Kniha je léčivá i pro každého z nás, ukáže souvislosti

Kromě této fascinující atmosféry, rozhovorů a pocitu neustálé přítomnosti autora, který s vámi  mluví, vysvětluje, vede vás do svého světa, tu najdete také mnoho k vlastnímu  uvědomění.

Nejvíce mne zaujal pocit viny. Autor ho vidí jako klíčový ke vzniku nemocí, vysvětluje, jak ničí energetický obal těla, oslabuje ho. Vlastně to je i nejčastější  manipulační prostředek, o to horší to  je… zachází také do minulých životů a vlivů, v některých případech musel jít pro pacientovo zdraví právě tam. Mnohé tedy umíme opravit sami. Rozhodně se ale dozvíme, jak si chránit svou energii a jak je důležité si ji chránit.

Kniha se stává s každou další stránkou více zajímavá a strhující. V České republice se snad zatím nikdo nezabývá tímto fenoménem, jak jsem se informovala u nakladatele, což je docela škoda. Minimálně v oblasti psychosomatiky či fyzioterapie, uvolnění stresu a těla, svalů – by rozhodně našla své uplatnění. A mám pocit, že existuje ještě léčení aury bez nástrojů, byť tohle je mnohem zajímavější forma, protože klienti i reagují, fyzicky, bolestivě i úlevně, na to, co autor dělá.

Neskutečné!

IMG 0376

Ukázka:

Gerhard Klügl si u paní Angern při skenování její aury okamžitě všiml několika různých blokád, v oblasti krku, v oblasti solárního plexu a v oblasti pupku. S kritickým výrazem na tváři se do nich vcítil a přemýšlel, jak by je mohl rozpustit.

„Hmmm, připomíná mi to visací zámky,“ poznamenal a na svém stolku začal hledat vhodný nástroj. „Abyste mohla mít děti, musím Vám otevřít energetické zámky,“ prohodil, zatímco bral do ruky jeden nástroj po druhém a zase je odkládal zpět – každý na své místo. Zdálo se, že nenašel ten pravý. Nakonec přistoupil ke dveřím a vytáhl klíč ze zámku. „S tímto,“ zavolal radostně, „s tímtoby to mělo fungovat…

…O měsíc později, v lednu 2019, Michaela Angern čekala malou dcerku Leoni – po letech marných pokusů a vyšetření dostali manželé Angernovi opožděný vánoční dárek!

Autoři:

Gerhard Klügl uzdravil již tisíce lidí a v roce 2005 obdržel Evropskou cenu za léčení. Jeho metodu také proslavil Clemens Kuby ve svém filmu a byly o něm natočeny i dokumenty, v roce 2019 založil Mezinárodní instutut pro integrální medicínu.

Tom Fritze je textař, reklamní mág a autor duchovního románu.

Vydalo nakladatelství https://www.anch-books.eu/shop/knihy/aurachirurgie

Renata Petříčková

 

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Alexandra je původně jménem řeckým. Původní podoba je mužská, Alexandros a jeho překlad zní: „ochránce mužů“. Alexandra je tedy v překladu „ochránkyně mužů“. V ČR je 7 068 nositelek tohoto chrabrého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 15
  • 432
  • 23 269
  • 360 635
  • 2 419 189
  • 3 795
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet