Detail příspěvku: David Deida: Když jde o muže

David Deida: Když jde o muže

autor: | Dub 29, 2013 | Společnost | 0 komentářů

David Deida to shrnul. Udělal dokonalý návod na nalezení a použití pravého muže.  Formou otázek a odpovědí stvořil v podstatě nádhernou encyklopedii, která by se měla stát povinnou četbou každé ženy. Možná by pak na světě bylo lépe, protože by ubylo chyb…Chyb z marného hledání pravých mužů. A bylo by více ženské sebeúcty…

A já vás navnadím, tady jsou některé z otázek, které tu David Deida vysvětluje:

 

Jsou všichni muži neupřímní?

Proč se mi zdají naše rozhovory tak prázdné?

Jak mohu změnit způsoby svého muže?

Chce mě opravdu opustit nebo je to jen přechodné stádium?

Co cítí můj muž, když hledí na jiné ženy?

Proč se můj muž chová při sexu tak mechanicky?

Proč po dosažení orgasmu není víc se mnou?

Jak k sobě přitáhnu muže, které bude hýčkat mou ženskou energii?

Jak bych ho mohla opustit, když ho stále miluji

Co mám dělat, když se ze vztahu stává peklo?

 

…. A desítky dalších otázek… Co je úžasné, je obsah, kde si v jednotlivých oddílech můžete rovnou najít otázky, které vás nejvíce pálí a získat odpovědi nejprve na ně. Či si je později snadno vyhledat. Asi jen málo čtenářek si ke knížce poslušně sedne a přečte ji od začátku do konce.

 

9423MmN.jpg

 

U téhle to nejde…

 

A přeskakování vůbec nevadí, neztrácíte nit, o nic nepřicházíte. Klidně si nejprve vyřešte své nejpalčivější problémy a potom se s o to větší chutí ponoříte do samotného postupného čtení. TO má svou logiku, ale určitě nevadí, když budete přeskakovat.

 

Spíš jsem měla jiný problém. Potřebovala jsem v některých chvílích minimálně čtvery oči, abych stačila pohltat právě to, co mě zajímalo. Dá na jednu stránku tři zajímavé otázky a pak čekat, kterou si vyberu jako první, to může jen blázen!!!

To prostě nešlo!

 

Vlastně tu autor navazuje a vychází ze své první u nás vydaní knihy, která měla obrovský úspěch, ale přece jen, byla určena pro muže (Cesta pravého muže, později pak ještě trochu kontraverzní Cesta vášně), tady se David Deida na chvíli stylizoval do ženského mozku a snažil se nám vysvětlit to, proč se někdy muži chovají tak, jak chovají.

 

Až si knihu přečtete pochopíte několik základních věcí.

 

Muži jsou opravdu jiní. Nikdy nebudou přemýšlet ani cítit právě tak, jako vy. Na poli komunikace i emocí je třeba k sobě nacházet cestu.  Muži ocení upřímnost a přímé, jasné jednání, nechápou náznaky a skrytá slovíčka mezi řádky.  Jejich priority jsou jiné, jejich životní směřování je jiné. Láska v něm hraje roli, ale není nejdůležitější, její role je však velmi významná. A hlavně, za to, jaký vztah je, nese zodpovědnost vždy muž. U něj se energie všeho rozžíhá a on je tím, kdo zapaluje domácí krb. Žena ho potom jen udržuje a rozšiřuje jeho teplo dál. Přikládat však musí muž.

 

9424OWJ.jpg

 

Autor nám tu vyvrátí mnoho omylů a zbytečných trápení, kdy si na svá bedra bereme mužské záležitosti a mužskou zodpovědnost. My nikdy nemůžeme zachránit vztah, když nefunguje, my nikdy nemůžeme svou obětí docílit něčeho pozitivního a dobrého.

 

A na závěr jsem vybrala jedno. Ve vztahu se nikdy nezbavíte napětí…. Protože:

 

V milostných vztazích je mezi mužem a ženou vždy přítomen konflikt, lehké napětí, které současně přitahuje i odpuzuje. Můžete ho třeba vnímat jako konflikt, ale napětí je i zvláštně příjemné. Je to neustálá interakce mezi protikladnými silami, která jen málokdy utichá. Jedinými okamžiky, kdy tato hra protikladů odpočívá, je ve chvílích, kdy jeden o druhém nevíme, jako například ve stavu meditace, v hlubokém spánku nebo v extázi sexuálního spojení, kdy přestává existovat pocit oddělení. V takových stavech neexistuje konflikt protipólů. Ale pokud si jen trochu budete uvědomovat oddělenost či rozdíl mezi vámi a vaším milencem, bude vždy přítomno napětí mezi mužskou a ženskou energií.

 

A co víc, extrémní intimita, kterou hledáme, je také intimitou, které se bojíme. Máme strach, že ve vztahu ztratíme své nezávislé já, ale zároveň se toužíme rozplynout v extázi hluboké lásky. Toužíme po dokonalé jednotě s tím, koho milujeme, ale zároveň se toho také nejvíce bojíme….“

 

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2013, www.synergiepublishing.com

 

cesta pravého muže

 

Tak tuhle knihu nám David Deida přeložil do ŽENSKÉHO JAZYKA….. Děkuji!!!

 

Renata


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Oboupohlavní jméno René se narodilo v latině. Matkou je mu slovo „renatus”, což znamená „znovuzrozený”. Podíváme-li se na to optikou předkřesťanskou, když toto jméno vzniklo, pak je René (Renée) prostě reinkarnovaný. A takových reinkarnací máme v ČR 9079.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 252
  • 546
  • 30 694
  • 427 543
  • 2 274 838
  • 3 781
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet