Detail příspěvku: Finanční otroctví: Trochu jiné S/M

Finanční otroctví: Trochu jiné S/M

autor: | Říj 7, 2011 | Vztahy | 0 komentářů

Views: 3631

Většina z vás má jistě nějakou představu o významu slova sado-maso i o tom, co podobné praktiky obnáší. Co když ale nadřazená domina nemá v rukou ani bičík ani pouta, nýbrž číslo svého účtu? Nahlédněte pod pokličku této nevšední (a u nás zatím ne moc rozšířené) sexuální praktiky a odhalte, co znamená být opravdovým finančním otrokem.

2156ZDM.jpg

 

O čem je finanční otroctví?
Finanční otroctví (financial slavery) je ve své podstatě fetiš, kdy otrok odevzdává své Paní (nebo Pánovi) určitou část svého platu, kupuje různé dárky a platí kredit do telefonu, čímž se vzdává pohodlí ve prospěch své Bohyně/Boha. Finanční otroky skutečně vzrušuje ono obětování se, ponižování a sloužení. Často svou dominu znají pouze z fotografií, nebo webkamery, aniž by ji kdy spatřily osobně. Přesto jsou jí dokonale oddáni a neváhají jí posílat i větší obnosy peněz. Neznají ji, nesmějí se jí dotknout, nikdy s ní nebudou spát, a přesto ji bezmezně milují.

Čím je finanční otrok (financial slave) uspokojován?
Jak už bylo zmíněno, ukájení otroků nevychází z fyzických sexuálních praktik, ale z pocitu vlastní submisivity a oddanosti. Občas je financial slave odměněn svou Paní dárkem (použitým spodním prádlem, fotkou, videem, nebo i vyžvýkanou žvýkačkou), nad nímž pak většinou uspokojí své potřeby (zpravidla onanuje). Častým dárkem bývá například i obnošená bota, kterou otrok (na důkaz své podřízenosti) líbá a olizuje.
Peněžní otroci naopak dokazují svou lásku dlužními úpisy, v nichž se zavazují splatit určité finanční sumy, nebo dokonce hradí dovolenou pro Ni a jejího přítele.

 

2160Y2N.jpg

Co obnáší být Dominou finančního otroka?
Zatím to vypadá, že pořídit si svého submisiva je ideální způsob přivýdělku. Stačí mu občas poslat nějakou tu obnošenou věc a mailem udělit pár rozkazů a on vám splácí hypotéku a ještě je rád. Aby ovšem vztah otroka a dominy skutečně fungoval, musí se i ona docela snažit (jinak ji otrok přestane uctívat a najde si jinou Bohyni): „Posílal jsem ji určitou finanční částku, která se postupně stále zvyšovala, poskytoval jsem jí údaje o tom, kolik vydělávám, za co utrácím a jak jsem celkově na tom. Ona si vše rozepisovala, dělala plány, říkala, kolik chce tentokrát dostat atp.“ píše otrok Martin na svých stránkách. Některé Paní pak jdou tak daleko, že si své peněžní otroky nějakým způsobem pojistí, aby je v případě vypovězení poslušnosti mohly vydírat či společensky znemožnit.

 

2158ZjR.jpg

 

Realita nebo virtuální mýtus?
Ačkoli o finančním otroctví existují desítky internetových stránek, pořád se nabízí otázka zda je tento fenomén skutečně reálný. Nejedná se náhodou jen o úspěšnou webovou manipulaci, která se náhodou uchytila?
Odpovědí může být třeba případ medializovaný letošní září. Vzpomínáte si ještě na půvabnou Claudii Salajkovou, za kterou čtyři muži dobrovolně utratili v součtu skoro pět milionů korun (viz Novinky.cz: Černovláska měla obrat muže o miliony. Soud ji ale nepotrestal)?

 

2159ZDM.jpg

 

Když už utrácet, proč ne na charitu?
Osobně mi přijde trošku škoda, že se financial slave fixují pouze na osobu jediné dominy. Jen si představte kolik nemocnic a dětských domovů by se mohlo postavit, kdyby milí otroci věnovali své peníze na dobrou věc!
Třeba se jednou dočkáme doby, kdy se ředitelky neziskových organizací navlečou do latexových kostýmků, aby poslali luxusní dárek svému osobnímu otrokovi (za jehož peníze mají hendikepovaní kde pracovat).

A co názory na peněžní otroctví z webu (jména jsou z důvodu zachování soukromí změněna)?

 

2157NmM.jpg

Lukáš (45)

„On se fakt najde nějakej nemocnej magor, kterej posílá babě prachy jen tak? Ou, nevěřím tomu, ale jestli jo, tak je to hodně špatný:)“

Viktor (53)

„Já jako velice submisivní duše to vnímám jako součást D/s (vztah domina versus submisiv – pozn. red.) přičemž právě kontrola přes peníze mi přijde jako nejefektivnější nástroj moci. Přitahuje mě tedy ovládání a podlehnutí.“

Jáchym (28)

„Já si myslím, že většina domin to dělá hlavně kvůli penězům. Je to otázka nabídky a poptávky, a protože je dost submisivních mužů ochotných za tyto služby platit, tak se najde dost žen, které se na to dají, i když by to jinak nedělaly, kdyby v tom ty prachy nebyly. Není tak složité se to naučit, stačí projít nějaké S/M stránky a přečíst si několik povídek na toto téma a průměrně inteligentní ženská pochopí, o co subíkům jde a jak se má chovat, aby z toho měla celkem slušné živobytí. Na rozdíl od běžných erotických pracovnic dominy většinou při lekcích neprovozují klasický sex, takže to ani nemusí před svými partnery tajit, protože jim de facto nezahýbají.“

Petr (32)

„Už hodně dlouho mě láká představa, že poskytnu k použití svoji platební kartu. Tu hlavní, kde mám víceméně všechny peníze. Samozřejmě bych nerad, aby mi slečna/paní utratila všechno, ale ten strach z toho, že to může udělat… hm? Nemá někdo reálnou zkušenost? Dámy, kdybyste dostaly podobnou nabídku, kolik byste si zhruba dovolily utratit?
Prosím všechny škarohlídy, aby si odpustili komentáře typu: „Stejně o tom jenom fantazíruješ.” S FO mám reálné zkušenosti, za které jsem zaplatil nemalou částku. A nelituji jediné koruny. :)“

Zdroje:

 

Katka


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 365
  • 383
  • 18 195
  • 347 931
  • 2 476 139
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet