dort
Komerce

Připravte své drahé polovičce nezapomenutelnou narozeninovou oslavu

0 Shares

Ať už bude slavit kulatiny, nebo jen „obyčejné“ narozeniny, oslavu si určitě zaslouží. Jestli chcete letos vymyslet něco opravdu velkolepého a nezapomenutelného, máme pro vás pár tipů. A vůbec nezáleží, zda si uděláte jen malou oslavu v kruhu rodinném, či pozvete desítky gratulantů. Pravidla jsou pořád stejná.

V dětství se každý další rok slaví s velkým nadšením, v dospělosti člověk spíš rozjímá nad tím, že je zase o něco starší. Oslavit by to ale měl. A co nesmí chybět na pořádné dospělácké oslavě?

Dort se svíčkami může být i slaný

Dort k oslavě narozenin rozhodně patří. Mužům se někdy nechávají dělat dorty slané vyrobené ze sýra a uzenin. I takový dort zvládnete připravit doma, nejjednodušeji třeba z toustového chleba. Tousty promažete dobrou pomazánkou a vytvoříte z nich korpus, nahoru naskládáte uzeniny, sýr apod. Mnozí muži však zbožňují sladké, a pokud si i ten váš rád pochutnává na všech dobrotách, které napečete, držte se klasického sladkého dortu. Rozhodně by vám však neměly chybět svíčky na dort. Pokud se vám jich na korpus nevejde tolik, jaký je věk, kupte raději svíčky ve formě čísel.

osma

Balónky nesmí chybět

V každém muži dřímá jeho dětská duše, která jistě ocení nafukovací balónky. Pokud vám jde o estetický dojem, můžete je ladit do nějaké barvy. Když je naplníte héliem, mohou se hezky vznášet u stropu. Hitem poslední doby jsou také fóliové balónky ve tvaru číslic a písmen. Co může být hezčího, než když váš drahý otevře dveře do místnosti a uvidí vznášející se balónky? Na stůl postavte vonné svíčky, doprostřed stolu dort a dokonalá atmosféra je zaručená.

masi

Možná ocení šílené doplňky

Zbytek už záleží na tom, zda chcete uspořádat spíš seriózní oslavu, nebo si ze své drahé polovičky udělat legraci. Někdo by možná ocenil párty kloboučky, jinému by přišly trapné. Jestli si budete dělat oslavu jen ve dvou, můžete překvapit také tím, že dárek předáte oblečená pouze do spodního prádla.

Dort + balónky + dobře zvolený dárek jsou každopádně jasnou cestou k úspěchu.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x