Komerce

Osm netradičních zážitků pro letošní léto

0 Shares

Za skvělými zážitky není nutné létat na druhý konec světa. Spoustu toho můžete zažít i doma. Přímo za humny se vám nabízí netradiční adrenalinové aktivity, odpočinkové víkendy, kulinářské kurzy a zážitková odpoledne. Máme pro vás tipy na deset skutečně zajímavých zážitků v různých cenových relacích.

Nezapomenutelné prázdniny si může udělat každý. Nezáleží na tom, kolik peněz můžete investovat, a zda máte volné jen víkendy. Nevymlouvejte se, vyberte si svou aktivitu a začněte konečně žít!

1. Indoor surfing

Moře letos nevyšlo, ale přesto byste si rádi užili vlny? Přijďte si zasurfovat do pražské arény.  Moře tam sice nemají, ovšem na simulátoru se budete cítit jako na skutečné vlně. Že jste začátečníci, vůbec nevadí. Nejdřív budete na prkně ležet, postupně přejdete do stoje. Indoor surfingem vás provedou ochotní instruktoři, pod jejich vedením to zvládnou všichni.

26643OGJ.jpg

2. Tandemový seskok

Poznat krásnou českou krajinu z oblohy není vůbec na škodu. Tandemový seskok padákem je tak trochu romantický, trochu děsivý a hodně úžasný. Vlastně jakýkoliv zážitek ve vzduchu stojí za to. Uvidíte svět z jiné perspektivy.

3. Plavba na jachtě

Vůni dálek a moře si přivodíte i na Lipně. Právě v tamních vodách se prohání jachty při západu slunce. S kapitánem se vydáte na širou hladinu, užijete si vítr v plachtách, šplouchání vody, opalování se na palubě i skoky do jezera. A když už tam budete, nezapomeňte si vychutnat i další krásy Lipna – stezku korunami stromů, cyklostezky apod.

4. Škola smyku

Napadlo vás někdy, jaké to asi je, když se s vozidlem dostanete do situace, kdy jej nelze ovládat? Na silnici jde o nemilý zážitek, ale nanečisto pod vedením instruktora si ho užijete. Vyzkoušíte si smyky z kopce, na rovině, v zatáčce, slalom, vyhýbací manévry i brzdění. Škola smyku je skvělý dárek pro každého řidiče!

26644NjV.jpg

5. Kurz sushi

Co takhle trochu rozšířit své kulinářské dovednosti? Sushi je moderním, výborným jídlem, které se dá připravit i v domácích podmínkách. Stačí znát základní zásady jak na to. A ty vám může ukázat odborník v kurzu.

6. Osvěžení v poláriu

Až budete mít dost horkých dní, vzpomeňte si na polárium, místnost, kde je mínus 110 stupňů. Neumrznete tady, nebojte. Tělo se během pár minut probere, po opuštění místnosti se budete cítit plní energie a svěží.

26642YTN.jpg

7. Výroba keramiky na hrnčířském kruhu

Nejste milovníky adrenalinu ani sportovních zážitků? Pak vás osloví třeba něco rukodělného. Pokud vás baví cokoliv vytvářet, pusťte se do tvoření. Jde to například pod vedením zkušené keramičky, s jejíž pomocí vytvoříte hrneček, mističku, vázu apod.

8. Pastýřem v Beskydech

Každý má občas chuť zahodit telefon, notebook a odstěhovat se někam do hor, kde ho nikdo nebude rušit. Než to uděláte, určitě by bylo vhodné si takový styl života vyzkoušet. Zkuste to v Beskydech, kde si na jeden den vyzkoušíte, jaké je být pasáčkem ovcí. Dostanete klobouk, košili, hůl, svačinu a stádo ovcí a máte celý den, abyste je uhlídali.

Zaujaly vás výše uvedené zážitky? Všechny a ještě mnoho dalších najdete v e-shopu Esennce.cz, který pětkrát vyhrál soutěž ShopRoku v kategorii Dárky a zážitky. Na trhu je už 11 let, všechno má vychytané do posledního puntíku.

Dárky dodává v krásném balení s možností osobního věnování a také nabízí šanci poukaz vyměnit, kdybyste se náhodou rozhodli pro změnu zážitku.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com