Komerce

Hledáte slevy v akčních letácích? Přejděte na online verzi

0 Shares

Vezměte si, kolik informací je dnes dostupných online. Přesto v našich schránkách téměř denně přistávají akční letáky se slevami. Každý větší supermarket má svůj leták. Člověk si je jednou prohlédne, pak dá na hromadu a čas od času tu hromádku vyhodí do modrého kontejneru. Nebylo by to elektronicky lepší?

 

Rozhodně ano a možná k tomu jednoho dne dospějeme hromadně. Vy si ale můžete začít prohlížet akční letáky online už nyní. Třeba v MHD cestou do práce nebo až budete čekat v autě na děti před tělocvičnou.

 

Prohlédněte si letáky na jednom místě

Pokud se naučíte koukat na letáky online, už nebudete muset přemýšlet, zda vám leták z daného obchodu již došel, či nikoliv, případně kam jste ho položili. V telefonu, počítači i tabletu zadáte adresu Kupi.cz a tam si zobrazíte všechny relevantní letáky, které vás zajímají. Zobrazovány jsou podle lokality dle toho, jaké obchody se nachází ve vaší blízkosti.

 

26024ZGN.jpg

 

Prokliknete se na konkrétní produkt

Papírové letáky interaktivní nejsou, ale ty online ano. Z některých se po kliknutí na konkrétní produkt dostanete na jeho detail na Kupi.cz, kde je možné sledovat vývoj hodnoty nebo porovnávat ceny. Další proklikové letáky vás odkážou přímo do e-shopu, kde si lze výrobek zakoupit.

 

Zaměříte se na své oblíbené produkty

Také vždy v letáku koukáte, jestli nemají ve slevě vaše oblíbené oříšky, olivový olej nebo něco jiného, co běžně kupujete a bez slevy je to poměrně drahé? Na Kupi.cz si jednoduše na své oblíbené produkty nastavíte upozornění e-mailem. Jakmile budou v nějakém obchodě ve slevě, přijde vám zpráva.

 

Vytvoříte nákupní seznam

Produkty, které si prohlédnete v letáku, lze rovnou přidávat do nákupního seznamu. Vytvoříte si ho třeba na počítači a potom prohlédnete na mobilu. Kupi.cz má také svou mobilní aplikaci pro Android a iOS, v níž je možné prohlížet si letáky, spravovat nákupní seznamy či porovnávat ceny zboží přímo v obchodě podle čárového kódu.

 

26023NjJ.jpg

 

Tak neváhejte a naučte se nakupovat s pomocí online nástrojů.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com