Ranní kávy

K ranní kávě: Tak se s tím Drahošem nebudem crcat, což?

0 Shares

Během pár dnů po té, co se ukázalo, že se židle s naším hradním guruem kýve víc, než on sám po litru samohonky, jsem se už dočetla, že prof. Drahoš, který tak svévolně ohrožuje Jeho Majestát, je nejen Zednář, což mává s katolickou církví sem a tam, ale taky…

 

Homosexuální pedofil.

 

To je neuvěřitelný!

 

Takovou dobu to tutlá, a ledva se prošel kolem Hradu, tak je to venku přes víkend.

 

No, aby s tím Parlamentní listy, Bobkový listy, Kravský rozhledy a Hradní zkrachodaj neměli tolik práce, já bych to shrnula, abychom se s tím Drahošem tady necrcali.

 

Není jenom Zednář, jak horko těžko tým investigativců kolem stávajícího lídra České republiky, vyšťoural, (pozn. nehodlám sem vkládat odkazy, na ty žvásty, protože tohle svinstvo nemíním podporovat) on je tutově taky Jehovista, terorista, satanista, sadista a ve volných chvílích se baví tím, že hází mouchy za živa na kamna.

 

Nespolupracoval jenom s STB, jak jsme se už také dozvěděli, ale taky s KBG, CIA, FBI a je trojitý agent, navíc nastrčený tajnou nacistickou organizací se sídlem v Norsku.

 

Protože je uznávaným fyzikem, tak tajně spolupracuje s Pchjongjangem na vývoji nové jaderné bomby, která má zničit svět, což je Drahošův nápad i patent, za který by od Kim Čong-una obdarován dvanácti konkubínami, které ale postupně snědl, protože je taky kanibal.

 

Jakožto chemik, působící na Akademii věd, ještě týden před volbami, v laboratoři, kterou zřídil na půdě akademické půdy, vyráběl kokain.

 

Ten jeho paní každý večer dýluje na diskotékách v Praze a Ostravě. Taky proto měl peníze na celou tu kampaň.

 

Tedy na část, protože část mu financovala kambodžská odnož Rudých Khmérů.

 

Na profesora Drahoše byl mezi lety 2009 a 2011 vydán mezinárodní zatykač, protože tajně ukrýval Usámu Bin Ládina, který byl obviněn ze zosnování útoku v New Yorku.

 

Ve skutečnosti, což se do druhého kola voleb jistě dozvíme i od Zemanova týmu, pracujícího na odhalování Drahošovy minulosti, New Yorská dvojčata odpálil sám prof. Drahoš.

 

25553MTA.jpg

 

Již brzy totiž tým hradních vyšetřovatelů na pozemku Drahošových najde zbytky thermitu. blush

 

Dále profesor Drahoš zavraždil Elvise.

A taky píchnul Markova deštníkem.

Jo a vymyslel chemtrails. (Bo je chemik, néé!)

 

A já ho budu volit, protože je prostě borec!

 

Míša K.


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x