Detail příspěvku: K ranní kávě: Mystifikátorem snadno a rychle?

K ranní kávě: Mystifikátorem snadno a rychle?

autor: | Lis 16, 2012 | Ranní kávy | 0 komentářů

V článku o prorocích, jsem naznačila, čemu bych se ráda věnovala u dnešní ranní kávy s vámi. Nabízím vám dokument, který byl vytvořen ku příležitosti nálezu ztracené a znovunalezené Nostradamovy práce, která je veskrze pouze obrazová.

 

Nechám názor na vás, až se na dokument podíváte.

Myslím, že ještě nebezpečnější, než falešní proroci, jsou ti, kteří vyžívají jména známých osobností a historických postav k vytvoření vlastního koktejlu nesmyslů, kdy bez známky objektivity doslova mystifikují druhé.

 

Je až neuvěřitelné, co tvůrci vyčetli z pouhých obrázků a s jakou jistotou, bez nabídky, přupuštění, jiné možnosti podávají „FAKTA“ založená ve skutečnosti jen na jejich vlastní fantazii.

 

A co hůř, osobně přímo nesnáším tvoření politické propagandy a braní si při tom jako rukojmí nic netušící velké postavy historie.

 

Tady je dokument.

 

 

Protože každý z nás má obrazotvornost, protože každý z nás má vlastní rozum, protože jsme lidmi, různými, máme i různý přístup.

 

Pokládám za seriozní ukázat vám inkriminované obrázky, které jsou nesmírně zajímavé a podnětné, na delší dobu, než jen na zlomek sekundy. A nebudu dopředu ani říkat, co si o nich myslím sama.

 

Jsem zvědavá, co odhalíte, na co přijdete.

V každém případě, ve skutečnosti, se na nalezených dokumentech autor nikde nezmiňuje, že se jedná o proroctví. Tedy může jít o cokoli.

 

Přeji vám pěkné přemýšlení, a hlavně fantazii na maximum!

OBRÁZKY SE PO KLIKNUTÍ ZVĚTŠÍ

 

7661ZTA.jpg

7662M2M.jpg

 

Míša K.


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Dnes

  • Čtvrtek 23. března 2023
  • Svátek má Ivona
  • Zítra má svátek Gabriel
  • Je lichý týden
  • Je 13. týden
Moon Loading...

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve Skopci (Beranu). Jak to působí?

Vaše jméno

Jméno Ivona či Yvona je domovem ve starogermánštině. Jeho matkou je keltské „íwé“, což znamená „tis“ ve smyslu nástroje. Doslovně znamená íwé „tisový luk“. Stejný význam má i jméno Iveta. Ivona je tedy volně přeloženo „lučištnice“. Takže taková Amazonka trochu. V tuto chvíli běhá po ČR 2221 nositelek tohoto zajímavého jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den meteorologie.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 131
  • 624
  • 36 079
  • 419 362
  • 2 025 587
  • 3 738
  • 26
  • 1 789
0 Shares
Share
Tweet