Ranní kávy

K ranní kávě: Hledej mambu. Ale asi jinde

0 Shares

Upřímně tomu případu s mambou moc nerozumím, toho hada je mi líto a paní logicky taky, ačkoli si myslím, že paní je moc zvláštní. Na druhé straně myslím, že model Kleopatra, by v případě pokusu o sebevraždu, o kterém se spekuluje, byl rozhodně stylový…

Mám moc ráda hady a mamba je až mystika v této zajímavé říši. Paní měla kliku, že šlo o mambu zelenou, protože být to mamba černá, není paní v nemocnici, ale v márnici.

I tak je to velké štěstí. Je to nádherný had se šibalským pohledem a úsměvem, perfektní lovec, mistr mezi hady a dáma mezi hady. Je mi docela líto a mám vztek, když se s tak vzácnými klenoty Země bohapustě kšeftuje, bez ohledu na to, že je to živý tvor.

Na druhé straně mi ten nápad se sebevraždou připadá fakt zvláštní, a tak jsem se maličko podívala, co na to Tarot.

A jsem jelen, když už jsme u těch zvířátek.

Podle Tarotu, by paní byla v té chvíli v takovém stavu, že by byl div, kdyby rozeznala hada od tkaničky od bot (to nechci být sarkastická, ale musím).

27004MDY.jpg

Mám-li věřit svým kartám, což dělám fakt ráda, tak by ta žena měla v sobě, na sobě prostě fyzicky, něco, co mohlo pomalu stačit i bez mamby.

Navíc u toho nebyla podle karet sama.

Mamba navíc (jsou to jen karty a je to jen k ranní kávě, tak žádné dogma), v tom domě, kde se na ní číhá, ani není, a klidně bych se (Ďábel, 7 mečů, 10 disků) přikláněla k tomu, že tam ani nebyla.

Takže jsem docela zvědavá, co se kolem toho dozvíme, až se paní „Kleopatra“ probudí, a opět jenom z karet, bude asi zázrak, jestli něco k tomu vůbec řekne.

27005MTF.jpg

Úplně nejněžněji řečeno, nemusí si to vůbec pamatovat, každopádně moc světla do mambího příběhu ta nešťastnice možná nevnese.

A mamba, ač je mi to líto, tam taky moc prima karty nemá.

Celé je to divné…kolem dost lidí, dost změněné reality, dost fikce a skutečnost je někde úplně jinde, stejně jako ten had.

Docela výzva pro zdejší holky Popelky, co jsou taky od Tarotu. (Ano, Peťo, už i Ty)

Nechcete se juknout, ať si chvíli dáchnete od vztahů zde na výkladech, jak to bylo s mambou a jestli se nepletu? wink

Míša K.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x