Ranní kávy

K ranní kávě: Depka? Chřipka? Žárovka! A je to vědecky dokázaný!

0 Shares

Taky to používáte, když chcete maximálně dokladovat, že to, co říkáte funguje? „To je vědecky dokázaný!“? Tak já se přidám, protože tohle je fakt vědecky dokázaný. A kdyby jen vědou současnou! Ono to už věděli ve starém Egyptě!

Co taky ve starém Egyptě nevěděli, že?

Jeden by řekl, že to snad byli mimozemšťani, nebo Atlanťani.

Trepanace lebky, operace oční duhovky, antikoncepce, pyramidy, sloupy, se kterými by měl dneska potíže i jeřáb, vymalované prostory pyramid, kde nebylo kouska světla, ale nejsou očouzené stropy… a k tomu všemu taky věděli, že světlo léčí.

My už to teď obnoveně taky víme.

Myslím, že tohle se vám teď, když pomaloučku nastupují podzimní dny, zkracuje se doba světla, bude méně sluníčka a vůbec prostě bude více šera a přibude „debeček“ a nálady pod psa, bude hodit.

Samozřejmě, že takový lexaurin, případně pětka pod žílou udělá divy, a že lysohlávka je prima náladovka, ale ona stačí i žárovka a patřičná barva a je to pomalu lepší.

Rozhodně to vyjde na gramy levněji.

Schválně….

  • Jakou barvu má podle vás dobrá nálada?
  • Jakou barvu má úsměv?
  • Jakou zdraví?

A co třeba sobota? Jakou barvu má sobota?

Pokud jste synestetik, tak vám vůbec nedělá problém odpovědět, a ani si nemyslíte, že už jsem si šlehla, když se takto ptám.

Ty otázky vám přijdou normální … přijdou, pokud jste „stiženi“ nějakou formou synestezie.

Pro jistotu ve vydání připomínám toto strhující téma synestezie včetně testu, které jsme na Popelkách řešili někdy před pěti lety.

Čili pokud jste synestetik, máte to jednoduché, protože barvu žárovek na zimu zvolíte podle toho, jak září vaše barva dobré nálady a úsměvu.

Vsadím se, že u většiny jsou to odstíny oranžové, žluté, případně zelené.

A to jsou také barvy, které psychiatři doporučují v rámci světelné terapie na léčení depresívních stavů. melancholie a podobných chander.

27000NDI.jpg

Jestliže má ale vaše dobrá nálada barvu fialovou, je to vaše nastavení duše a minimálně do jedné místnosti si na zimu pořiďte, případně napajcujte barvou žárovku na fialovo.

Každopádně barvy a jejich energii znali vážně už staří Egypťané a mluví o nich i Hippokrates. 

Ten třeba uvádí, že žluté světlo odrážející se od stěn, vyléčí šílenství, ale při vysokých dávkách ho může způsobit, a že barvy pomerančů zlepšují chuť do práce.

27002OTk.jpg

Tedy zřejmě působí jako dobíječ elánu.

A dnešní věda mu dává za pravdu, akorát, že na to máme zase spešl termíny.

(Mimochodem, i Andělé mají své barvy a ne náhodou třeba Rafael léčí smaragdově zelenou září, Michael září modro/zlatě a Uriel, jako Archanděl energie a psychické vzpruhy je oranžový)

Psychověda dnes doporučuje na podzim zakoupit oranžovou a zelenou žárovku a někam ji vetknout pro případ potřeby, ale vůbec nic nezkazíte, když na zimu prostě obměníte žárovky v několika místnostech na ty velmi teplé, žlutooranžové a zelenou někde budete mít ve forotě, kdyby na vás „něco lezlo“.

Vedle faktu, že budete méně náchylní na deprese a špatnou náladu, budete mít více chuti ráno vstát, ale také budete mít pocitově dojem, že je v bytě větší teplo.

Váš krevní oběh bude běhat o trochu rychleji a budete veselejší.

Pokud jste ale synestetik, viz vydání, tak volte barvu dobré nálady podle toho, jakou má ryze pro vás.

Protože třeba mě, jako jednoho ze synestetiků, nikdo nepřesvědčí, že úsměv je právě oranžový a ráno je žluté, poledne červené, odpoledne hnědé…

Vím, že závist je nachová, že pomoc je modrá, zdraví zelené (viz psaná část mých horoskopů, to člověk dělá automaticky) učení fialové, smrt bílá, narození žluté, věrnost bleděmodrá a nevěra rudá….

Takže já chápu, že pokud někdo vidí úsměv a dobrou náladu tyrkysově, že je třeba to respektovat.

Navíc se zelenou žárovkou v nějaké z lampiček, můžete nabudit proces léčení.

Nebo si pro ten účel prostě zavolejte Rafaela a budete to mít z první ruky.

27001ZTE.jpg

Navíc je to strašně krásné.

Přeji vám milý den! heart

Míša K.

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x