montero popelky martin
banua

K ranní kávě: Budu vás mučit chlapem se sirkou…

od Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ | Úno 13, 2018 | Ranní kávy | 0 komentářů

Views: 28

Tak napřed mě pobavil DPD řidič, který přivezl novou „klábosnici“ protože tamta, co jí mám od doby, kdy bratří Veverkové přestali ruchat již dosloužila. Ani mi ještě nedal balíček a už se ptal, jestli nevím, jak je tom Krčmář…(ještěže koukám na Olympiádu, takže jsem věděla, která bije)…

 

Pak mě cestou na školičku pobavili na rádiu Kiss, kde byli fakt vtipní.

 

Potom mě strašně pobavily holky na škole. Domů jsem jela se širokým úsměvem… (fakt holky dík)…

 

Zasednu v deset večer k PC, kde se na mě modře smála nová klávesnice.

 

25722Y2U.jpg

 

heart

 

V zápětí jsem se smíchy vyvrátila z jakési paní, která se rozhodla, že mou FB zeď použije jako plakátovací plochu a jala se mi tam tapetovat neuvěřitelné elaboráty … čekám, kdy mi tam začne opisovat Kmotra. (Má asi 1000 stran).

 

Pak jsem se u Popelek ještě dlouhou chvíli válela z Ležáků a uvažuji, že za tuhle odpověď v poznávací soutěži na otázku 7, udělím ještě jednu cenu za kreativní satiru. (až budete všichni vědět všechny odpovědi, dojde vám, proč je to tak děsně vtipný).

 

Jinak řečeno, smála jsem se včera porůznu celý den a moc bych to přála dneska i vám.

 

A tak vás budu „mučit“ ještě jednou hádankou, která mně pobavila taky a byla na tom rádiu Kiss.

 

Jenomže … já slyšela zadání, ale protože jsem už vystupovala, nemohla jsem poslouchat a tak nevím správnou odpověď.

 

Mám tím pádem nějaké své tipy, ale nevím, zda jsou správně.

 

Nemíním se nikam dívat a nikde to hledat, protože miluju hádanky a když je rozluštím, tak jsem na sebe strašně hrdá a doslova vypadám jako holub stavák (ten co se nejvíc dme)…čili já rozhodně nepodvádím…

 

Pojďte se tedy domluvit, že dám to zadání a budeme normálně v diskuzi diskutovat, co by ta správná odpověď mohla být.

 

Nikdo nebude nikam koukat a nikde to hledat.

 

A pak večer… třeba, řekněme v pět to zkusíme společně někde najít.

 

Protože ona ta odpověď může taky být podnět k dost kreativním myšlenkám… já už jich několik mám… ale vyberu jednu.

 

A tak to uděláme všichni…

 

Každý napíše jenom jednu odpověď, která si myslí, že by to mohla být.

 

Jo??

 

Tak hele, tady je zadání:

 

Chlap (asi mrtvý) leží na poušti.

 

V ruce má jenom půlku sirky.

 

Kolem nejsou žádné stopy.

 

Jak se tam dostal?

 

To je dobrý ne?

 

Zaměstnalo mě to na celou cestu…

 

Svůj tip, ten jeden, co jsem vytipovala písnu do diskuze…a jsem na vás zvědavá.

 

Pěkný den!

 

Míša K.


[sexy_author_bio]


Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Horoskop pro všechna znamení – červen 2026

Views: 28 Přeji krásný, čerstvě červnový den. To asi nejzásadnější a také nejhezčí, co nás v tomto měsíci čeká, je svátek Litha. Tedy...

Zadejte do vyhledávání alespoň 3 písmena, systém pak ihned začne hledat shodu v celé databázi příspěvků.

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 


Počasí

Měsíc

Vaše jméno

Jméno Iveta (Yvett) má rodokmen psaný starými Germány a Galy. Matkou mu bylo starogermánské „íwé“, což znamená „tis“ a jeho význam byl „tisový luk“. Pro Germány a Kelty, jejichž krev máme také, byl tis velice vzácný strom. Pevný, dlouhověký a posvátný. Takže je to vlastně pocta, nosit tak staré a významné jméno. V ČR nám historii pradávných Germánů, Keltů a jejich kněží, Druidů, připomíná 37 245 Ivet. Mnohem méně pak je Yvet (1789) a ještě méně Ywett. (37).Slavoj pak je jméno původem slovanské a jeho překlad zní „slavný“, či „uznávaný“. V ČR máme jen 37 mužů tohoto jména.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 88
  • 158
  • 6 447
  • 133 583
  • 917 606
  • 3 836
  • 24
  • 1 929
0 Shares
Share
Tweet