bambusove ponozky web
Komerce

Proč primárně kupovat ponožky z bambusu?

0 Shares

Klasické ponožky sice pořád nosí velká spousta lidí, často však jen ze zvyku. Alternativa v podobě bambusových ponožek je sice mírně dražší, nicméně ve všech ostatních ohledech pro zákazníka zajímavější.

Ekologický materiál

Ponožky z umělých vláken jsou sice levné, avšak jejich výroba zatěžuje životní prostředí. Na druhou stranu je bambus zcela přírodní surovinou rostoucí jak ve speciálních školkách, tak i volně v přírodě. Velmi snadno se rozmnožuje, tudíž jeho využíváním příroda nepřijde vůbec o nic. Navíc bambus zabraňuje půdním erozím, což je další nezanedbatelné plus.

Ideální pro těžce namáhaná chodidla

Bambusové ponožky jsou rovněž daleko pohodlnější než zavedená klasika. Vzhledem k tomu, že se vyrábějí z kulatých vláken, mohou se jejich majitelé cítit takřka jako kdyby měli nohy zabalené v hedvábí.

vyr 2319sbw4215 blush pink no show invisible bamboo socks 2 jpg

Ideální jsou ponožky z bambusu pro jedince, kteří jsou nuceni celý den někde pobíhat. Takto těžce namáhané dolní končetiny si zaslouží jen to nejlepší.

Dají se pořídit v mnoha variacích

Ponožky z bambusu se samozřejmě prodávají v mnoha verzích. Barevné ponožky mohu disponovat celou řadou odstínů, případně být navíc ozvláštněny různými zajímavými vzory.

vyr 2401spw420 royal purple ladies firework sustainable bamboo socks 2

Standardně se dají koupit i ponožky pro slavnostní příležitosti, případně naopak veselé ponožky, které nejvíce ocení hlavně děti.

Nepotí se v nich nohy

Ponožky vyrobené z umělých vláken nebo bavlny mají mimo jiné nevýhodu i v tom, že se v nich potí nohy. A to i během chladného počasí.

Bambusová vlákna jsou však vybavena speciálními dutinkami, kterými se veškerá přebytečná vlhkost odvádí pryč. Díky tomu je tak možné udržet nohy suché i během sportovních výkonů.

Lepší ventilaci oceňují hlavně lidé mající problémy s plísněmi a podobnými kožními chorobami.

Udržovat nohy v suchu je pro jejich léčbu zcela klíčové.

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x