Komerce

Oživte svůj šatník módními trendy podzimu 2018

0 Shares

Letošní rok byl mimo jiné ve znamení kampaně MeToo, proto věhlasní světoví návrháři dnes víc než kdy dříve dbají na to, aby jejich móda byla pro ženy příjemná, pohodlná a dodávala jim pocit sebevědomí a vlastní síly. Pojďte se s námi podívat, jaké konkrétní trendy si pro vás věhlasní oděvní designéři připravili.

Jako šelma

Podzimní móda bude divoká, a to doslova. Zahalte se do kůže (samozřejmě nepravé!) geparda, ocelota či tygra a vyzařujte sílu a nezávislost, která je těmto šelmám přirozeně vlastní. Šaty, saka i sukně  v tomto stylu kombinujte s nenápadnými šperky, například se zlatými náušnicemi či prsteny, které svou barvou perfektně podtrhnout medové tóny tygří nebo jaguáří srsti.

Stříbrný svit

Flitry zažívají v módě své vzestupy i pády a letošní podzim jim dává zelenou. Vlastně spíš stříbrnou, neboť právě v této barvě jsou letos „in“. Stříbrný lesk vašim šatům či kabátu však dodají i vhodné materiály, proto zahoďte veškeré obavy a vystupte z davu. Uvidíte, že nové jiskřivé outfity krásně rozjasní pošmourné podzimní dny i vaši náladu.

26839NDM.png

Tvídové objetí

Snad žádná jiná tkanina nedokáže navodit takový stav pohody jako tvíd. Báječně se hodí pro sychravá rána, kdy spadané listí šustí pod nohama a vy ve svém novém károvaném kabátku kráčíte mlhavou ulicí v očekávání, kdy zase vysvitne slunce a oblaží vaši tvář svými hřejivými paprsky.

26838ZGR.png

Hnědá je nová černá

Dejte hnědé povolení, aby byla sexy. Háčkované svetry, teplé plédy i šaty v této barvě můžete bez obav kombinovat s výraznějšími doplňky, například v korálové, tyrkysové či olivové barvě. Pomyslnou třešničkou celého outfitu pak mohou být například zlaté nebo stříbrné prsteny s výraznými drahokamy. Vyzkoušejte například jantary, citríny či olivíny, které se k hnědé perfektně hodí.

Zaměřeno na hedvábí

Stejně jako tvíd, hedvábí je dalším materiálem, který na podzim tohoto roku bude prostě „in“. Barevné šaty a šátky v těchto barvách rozjasní i ten nejfádnější šatník a vnesou do něj kouzlo barevnosti podzimu. Chcete-li svůj vzhled oživit a dodat mu ještě větší punc luxusu, zvolte zlaté klenoty v zajímavém designu, třeba široké zlaté náramky či dlouhé náušnice.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x