Móda

Jak vybrat džíny na zimu?

0 Shares

Venku přituhuje, je tedy konec krátkým sukním a šatům. Přes zimu se stávají nejčastěji nošeným kouskem dámského šatníku nejrůznější džíny a kalhoty. Pokud tedy ve vaší skříni ještě nejsou žádné, které byste milovala, protože jsou pohodlné a lichotí vaší postavě, je nejvyšší čas tuto skutečnost napravit.

Se střihem raději moc neexperimentujte. Momentálně se nosí úzké kalhoty, takže se tohoto trendu držte, pokud nemáte takovou figuru, jíž by vyloženě neslušely. Úzké push-up jeans vás v zimě zahalí lépe, než roztrhané volné boyfriend džíny či volnější kalhoty nad kotníky. S ohledem na venkovní teploty volte i rozumný, navíc velice zajímavý styl.

 

25243MGE.jpg

 

Džíny nemusí být jenom modré

Pod názvem „džíny“ si většina lidí představí klasické kalhoty z modré džínoviny. To ovšem není pravidlo. V dnešní době se hodně nosí také černé a šedé jeansy. Oblíbené jsou plísňově modré nebo světle šedivé, které se ostatně velmi dobře kombinují s celkovým outfitem. Klidně zapřemýšlejte, co se skrývá ve vaší skříni, a vyberte si kalhoty podle toho, jak budou ladit se zimním kabátem, vašimi oblíbenými halenkami apod.

 

25244NzB.jpg

 

Vypracovaný zadeček zvýrazní push-up jeans

Jste ráda za sukně a šaty, které pěkně skryjí povislý zadeček i tlustší stehna? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Freddy jeans vám pomohou odstranit běžné nedostatky. Jedná se o speciálně šité kalhoty italské značky, jež využívají technologii WR.UP. Dokážou doslova zázraky. Pěkně nadzvednou zadeček a zvýrazní ženské rysy, a to ať už je vaše postava jakkoliv nedokonalá. Na věku vůbec nezáleží, Freddy kalhoty nosí dospívající slečny i vdané paní. Mezi barevnými variacemi a střihy s vysokým či nízkým pasem si vybere každý.

 

25245MGI.jpg

 

A co vy? Slyšeli jste už o fenoménu jménem Freddy kalhoty? Kdo je jednou obleče, nedá na ně dopustit.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x