Móda

Čtyři typy, jak vybrat společenské šaty a plavky pro plnoštíhlou postavu

0 Shares

Být boubelkou není žádná ostuda. Naopak. Udělejte ze své postavy přednost. Jak? Vyberte si správnou módu, která vám bude sedět a podtrhne vaši přirozenou krásu. Víte, jak vybrat plavky nebo společenské šaty pro plnoštíhlé ženy?

Jak vybrat plavky pro plnoštíhlou postavu

Každá žena je jiná. Na to myslete při výběru plavek. Některé ženy mají větší bříško, prsa, silnější nohy či větší hýždě. Plavky vybírejte tak, aby zakryly vaše drobné nedostatky a potrhly krásy vaší figury. Pro ženy s velkými prsy a větším bříškem se hodí jednodílné plavky, které nedostatky skryjí, a naopak zvýrazní nohy. Pro ženy s menšími prsy a plochým bříškem se hodí dvoudílné plavky, které zvýrazní přednosti. Bojíte se nakupovat online? Nemusíte. V e-shopech si vyberete více oblečení než v kamenných obchodech specializujících se na běžné konfekční velikosti, které nesedí každému. Nákup plavek není výjimkou.

Jak vybrat plavky přes internet? Tyto čtyři zásady vám pomohou:

  • Plavky vybírejte dle proporcí vašeho těla, nikoli pouze dle velikosti produktu. Pečlivě se změřte.
  • Volte střih plavek, který vám dodá sebevědomí.
  • Nebojte se barev.
  • Kombinujte plavky s dalšími módními doplňky.

Buďte královnou plesu

Výběr společenských šatů pro plnoštíhlé ženy se stává velkým oříškem. V kamenných obchodech nebývají běžně dostupné, a proto se řada žen snaží najít vhodné šaty na internetu. E-shopy s oblečením pro boubelky vám poskytnou dostatečný komfort při volbě šatů, disponují širokou paletou produktů v různých velikostech. Oblečení nakoupíte z pohodlí domova, diskrétně a v jakoukoli denní dobu. Jak na výběr společenských šatů? Společenské šaty se přes internet shánějí špatně, protože nikdy dopředu nevíte, jak vám bude daný model sedět.

26849YTI.jpg

Držte se těchto čtyř zásad:

  • Vyberte si střih, který vám zaručeně vždy sedí.
  • Volte takové šaty, které na postavě zvýrazní to krásné.
  • Kombinujte barvy, například černé šaty s barevnými doplňky nebo barevné šaty se šperky.
  • Změřte se a velikost šatů vyberte dle tabulky velikostí u vámi vybraného modelu.

TIP: Pokud si objednáte šaty, které vám nesedí, můžete je do čtrnácti dnů bez udání důvodů vrátit. Vybrané e-shopy mohou za zákazníky uhradit dopravu, ale nebývá to pravidlem.

26850ZTc.jpg

Kde koupit oblečení pro plnoštíhlé?

Jste-li z malého města, možná, že je ve vašem okolí specializovaná kamenná prodejna, která prodává módu pro plnoštíhlé. Pokud v okolí žádný takový obchod není a vy nemáte to štěstí si oblečení vyzkoušet, mrkněte se do speciálních e-shopů. Obchod si můžete vybrat také na základě referencí zákazníků. Tak poznáte, že jedná seriózně, a v případě zcela nevhodného nákupu nebudete mít problémy s vrácením peněz za objednávku, případně s výměnou zboží.

Už víte, kde nakoupíte?

Zpracoval: GetFound

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x