Magie

Žijeme živly víc, než si myslíme

Obklopují nás, co je svět světem, jsou nejen součástí našeho každodenního života vně, ale jsou přímo nedílnou součástí nás samých. Pracujeme s nimi, ale také je žijeme. Oheň, Voda, Země a Vzduch.

5585YjN.jpg

 

Naši předkové si provázanosti lidského života se čtyřmi základními živly všimli dávno před námi a také zjistili, že každý je poplatný nějaké oblasti lidského života.

 

Když se na to zaměříte, zjistíte to také.

Je to vlastně hodně jednoduché, a když člověk víc otevře a oči a víc bude sledovat dění kolem sebe a hlavně souvislosti, dost mu to pomůže.

 

Když ne věci rovnou pořešit a problémy okamžitě eliminovat, tak minimálně pochopit, jak úžasný svět je kolem nás, jak je barevný, a jak i zdánlivé drobnosti jsou důležité.

 

Jak v nás samých se zrcadlí a odráží vnější svět, jak nás ovlivňuje, a jak naopak my ovlivňujeme jeho.

 

Je to fascinující.

 

5590ODQ.pngUž se vám někdy stalo, že jste přišli třeba domů z práce naštvaní, nebo energičtí a hle…při kontaktu s vypínačem jste odstřelili žárovku, nebo rovnou nějaký spotřebič?

 

Jasně, protože – Oheň zastupuje naši energii, vnitřní náboj. My jsme plní elektriky a přepětí se holt někde objeví.

 

5589MzM.pngMáte už potřetí vytopený byt? Nedokážete pochopit, jak to, že opakované vypadla hadice z pračky, když jste ji tam určitě dali? A není zajímavé, že to, čím se právě zabýváte, a co vám dělá největší starosti je láska, city?

 

Ano, protože – Voda zastupuje city, emoce, lásku…

 

5591YmN.pngPrávě vám přišlo víc složenek, než jste schopni zaplatit, nebo už týden přemýšlíte, kde vzít peníze na nějakou věc, a jakoby náhodou stejnou dobu neustále zvedáte ze země vysypaný květináč, soustavně zakopáváte, boucháte se do hlavy a nevejdete mezi futra?

 

Pochopitelně, protože – Země je tady od všeho, co je hmotné.

 

5592ZDk.pngNo a pokud máte před zkouškami, jestli vás čeká nějaký pohovor, pokud si řešíte, že jste řekli, či někdo řekl cosi špatného, prostě pokud moc zaměstnáváte intelekt, a stránku komunikační, pak se nedivte, že vám už poněkolikáté znepříjemnil život vítr, průvan…

 

 

Totiž, první, co se pokazí, nebo na sebe upozorní, bude ten živel, který nemáme momentálně v rovnováze. Respektive oblast, kterou zastupuje.

 

Vlastně na tom není ani nic mystického, jen prostě všechno souvisí se vším.

 

5593ZGU.pngPátým elementem je pak duch – ÉTER – a ten je tím, co tvoří všechen život ve vesmíru, náš vlastní, naše já…uvědomění si sebe sama.

 

To, co nikdy neumírá, a co nikdy nebude vidět v té formě, kterou se to vyslovuje, co nelze nahmatat, ale co JE, protože MY JSME – je to EXISTENCE.

 

 

Zkuste to sledovat, pomůže vám to…

 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com