Magie

Výkladový den se Čtyřmi dohodami

0 Shares

Znáte je? Kdo by neznal! Čtyři dohody jsou prostě fenomén a nadčasová záležitost. Přiznám se, že když jsem si knihu cvičně četla se zhruba osmiletým odstupem, působila na mě zase jinak. Někde hlouběji, někde naopak naivněji.  A zřetelně vystupoval rozdíl mezi tím, co bylo „ezoterické“ dneska a mezi tím, co je „ezoterickým“ dnes. Je to podobné jako s tím, co bylo „léčitelstvím“ po revoluci, a jak se dnes pohlíží na psychosomatiku.

Takže pokud máte doma někde zaprášené Čtyři dohody, velmi doporučuji je občas oprášit a jen tak pro zajímavost se do nich sem tam začíst.

 

Ony se totiž hodí i pro tzv. „náhodné věštby“.

 

Náhodné inspirace, kdy se vám hlavou honí otázka a vy potřebujete nějakou úlevu. Stačí otevřít knihu a náhodně zapíchnout prst kamkoliv.

 

25016Nzc.jpg

 

A pokud máte po ruce i tyto kartičky, Čtyři dohody, pak je situace ještě jednodušší.

 

Máme tu sice omezený výběr témat, afirmací a větiček, ale i tak vám mohou příkladně pohladit duši. Tu lépe, tu přesněji, tu nesrozumitelně, ale když se člověk zamyslí, najde i ve zdánlivě zmatečném vzkazu něco hlubokého pro sebe.

 

A já vám dnes nabízím výkladový den.

 

25017MDN.jpg

 

Máte myšlenku, situaci, potřebujete prostě něco vědět?

 

Napište… a já vám vytáhnu kartičku. Pokud mne k jejímu významu přijde pro Vás i vzkaz, máte ho mít. Pokud ne, musí si vzkaz najít na druhé straně monitoru přímo vaše srdce a hlavu.

 

Tak se pojďte ptát!

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com