Magie

VÝKLADOVÝ DEN: S kartami Strážci světla od Kyla Graye

0 Shares

Chvíli mi trvalo, než jsem s nimi sžila, ale už je to tady! Od mladičkého autora, jemné, krásně barevné a svěží. A vezmu si k nim i taroty, protože pro vás chci mít přesnější informace. Prostě akorát tak na míru. Ano, je tu další výkladový den, takže chystejte si otázky a otevřená srdce a rozumy, protože toho bude pořádná nálož!

O čem kartičky jsou…

 

Přehlídka představitelů duchovních božstev, uctívaných symbolik a archetypů v celé kráse! Kyle Gray vytvořil karty, kde těmto osobnostem věnoval kousek času a z jejich odkazu a symboliky stvořil karty, které s vámi mohou promlouvat. Jak tvrdí autor, vyplatí se s nimi dobře skamarádit. Můžete pak od nich dostat podporu přesně na míru. Jsou tak zvláštní a svérázné, snad i díky tomu zvolenému tématu, že si jsem jista tím, že autor má pravdu, když tvrdí, že až prací s nimi si postupně vytvoříte ten pravý, úzký a souznějící vztah.

 

26237ZTY.jpg

 

Obsahují toho hodně…

 

Těch informací je tady totiž velmi mnoho. Sice kartičky neoplývají rozsahem vět, ani knížka u nich není příliš velká, ale jako by ta sdělení byla z velké části schována mezi řádky. A pro každého tak budou mluvit zcela jinou řečí. Něco je jasně dané, něco vycítíte z jednotlivých pospojovaných karet, a něco přijde skrze symboliku nebo osudy jednotlivých postav a mýtech o nich.

 

Takže jsou to svým způsobem široce pojaté karty, ač se na první pohled zdá, že díky symboliky všech těch léčivých osobností a duchovních představitelů se dostáváme do velmi úzkého tématu. Opak je ale pravdou…

 

Tak uvidíme, dnes je uvidíme v praxi!

 

Těším se na Vaše otázky!

 

Renata Petříčková


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com