Detail příspěvku: Tarot archandělů: Výklady pro tři z vás a výherkyně karetní sady

Tarot archandělů: Výklady pro tři z vás a výherkyně karetní sady

autor: | Pro 15, 2014 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 24

Takže tři z vás tu mají výklad. Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla a rozjasnila dušičku v adventním čase. Tarot archandělů jsou karty, které vynikají mimořádně cilivými poselstvími, takže je berte jako nasměrování a jednu z možných cest. A jsem o to více ráda, že tři karetní sady udělají také radost v nových domovech a budete si jimi moci zpříjemnit vánoční čas. Pro anděly jako dělaný.

Triada

Vzdycky jsem mela problemy s ostatnimi,doiufala jsem ze se to zlepsi ale je to cim dal horsi.vsemse snazim pomahat ale nikdo se mnou nemluvi ďokoncd i kamaradka me dnes seřvala . Prala bych si vedet , je snad problem ve me?codelam spatne?dekuji za pripadnou odpoved.

 

15985MWM.jpg

 

Milá Triado, čekala jsem věru horší karty, ale takhle to vypadá spíše tak, že v tobě chyba není. Nebo ne až tak veliká. Je to spíš úhel pohledu, který k tobě ostatní mají. Kdoví proč… Ty karty vypadají tak, jako by jsi měla něco, co oni nemají a závidí ti. Spodní karta je úhel, který vidí ostatní na tobě. Vidí, že máš celkem šťastný život, šťastné vyzařování, které (nemusí být využito), ale je o tom, že máš šanci. Jsi z kategorie těch lidí, kteří když si něco umanou, tak to dostanou. Dostanou to, možná někdy ani ne tak svojí pílí, jako spíš šťastnou náhodou.  Ty sama jsi milující osoba, která je moudrá a její rady jsou praktické a na místě. Máš i výbornou intuici pro to, co cítíš a co druhým říkáš, radíš. Možná jediné varování. Možná někdy používáš příliš tlak, nebo velké odhodlání k tomu, abys druhým protlačila právě ten svůj názor. Ta tvoje živočišná energie je tady obrovská.  Kudy z toho ven? Ty instinktivně víš, co je třeba dělat a jiná nebudeš. Neexistuje cesta, jak se změnit k obrazu druhých. Ty jsi prostě trochu princezna s mečem, která naprosto upřímně a bezelstně řekne druhým pravdu. Problém je v těch druhých. Pěstuj tedy více vztahy a přátelství s těmi, se kterými si rozumíš.

 

Žádná zásadní chyba v tobě není, jsi jen jiná, máš zcela jinou akčnější energii než ti, kteří ti dávají najevo, že s tebou mají problém.

 

Daria

Zdravím, ty karty jsou moc krásné a určitě někoho potěší smile Ráda bych se jich zeptala, jestli jsem na správném místě s tím správným člověkem a nebo je to jen odraz toho, že jsem to vzdala. Mám pocit, že jsem uvízla ve svém vlastním strachu. Děkuji smile

 

15986NGI.jpg

 

Dario, pokud otevřeš svoje srdce, zjistíš, že jsi pravděpodobně s tím správným a strach, který cítíš, je strach uvěřit tomu, že to je ten správný. Hned první karta u tebe je o lásce. Dvě srdce oddaně vytvářející něco krásného. Spřízněné duše. Nelámat hůl nad těmi, které milujete – zní popisek této karty. Nepřestávej se soustředit na tento vztah a hlavně se uvolni.  Další karty jsou o nabývání síly, o zvětšování tvého pošramoceného sebevědomí a o postupném zanechání staré bolavé situace za tebou… Ale nespěchej na sebe, ještě to chce opravdu čas… Co se týče toho člověka, na kterého se ptáš, je to také vztah, který bude třeba pěstovat s trpělivostí, plánovat každý krok a trpělivě vychutnávat každou chviličku, kterou jste spolu. Snad jen malé upozornění. Ten onen člověk je poměrně hodně vytížený, pracovně, osobně, fyzicky i psychicky… ať na sebe dává pozor a nebere si toho na hřbet příliš mnoho.

 

Je to krásný vztah, jen tvůj strach ho brzdí. Pokud na sebe budeš hodná, trpělivá, tak se postupně rozpustí a uvidíš ten vztah v tak pěkném světle, jako právě teď tyto karty. Moc držím palce!

 

Kristi

Ahoj Renatko, po dvou letech tahani po soudech mi byl zamitnut navrh na zruseni stridavky. Otec je manipulator. Nevim co a jak dal. Preji krasny den a dekuji

 

15987M2N.jpg

 

Začnu Kristi od konce. Zdá se, že se ta situace časem nějak sama převrátí ve tvůj prospěch. Ale asi bych potřebovala vědět víc konkrétního a použít nějaký normální tarot. Pokud budeš chtít, napiš mi na rpetrickova@centrum.cz a můžeme to probrat lépe a důkladněji. Ale.. co vidím tady a teď. Je tam dvou velmi silných osobností. Jak ty, tak tvůj bývalý muž jste silní a bojovní. Je to doslova vyrovnaný boj, ale u tebe jsou stabilnější karty. U tvého muže bojovnější. Připadá mi, když se podívám na další vývoj, že tam bude třeba nějakého času, kdy se něco urovná, něco oba zjistíte, naučíte se a potom to vypadá na další kolo, ne snad boje, ale šance, která už potom končí – protože se ptám z tvého pohledu – důvodem k oslavě, šťastné završení a šťastné zprávy týkající se rodiny a vztahů. Ale bude tam potřeba učinit nějaké rozhodnutí spíše z rozumu, než z citové oblasti.

 

Jakoby se konečně k něčemu odhodlat… což teda netuším, co by mohlo být, to můžeme probrat po emailu, budeš-li chtít.

 


 

Všem přeji hodně štěstí, milé dámy a gratuluji výherkyním karetní sady:

 

Merypea

Alusha2201

Kytickak

 

A v neposlední řadě děkuji i nakladatelství Synergie Publishing SE, 2014, www.synergiepublishing.com, které poskytlo ceny do soutěže.

 

Renata 


[sexy_author_bio]


www.cajovnaumodrekocky.cz

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 82
  • 494
  • 49 246
  • 387 626
  • 2 380 472
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet