Detail příspěvku: TAROT ARCHANDĚLŮ. Výklad i soutěž o karetní sadu!

TAROT ARCHANDĚLŮ. Výklad i soutěž o karetní sadu!

autor: | Pro 2, 2014 | Magie | 0 komentářů

Návštěvy: 16

Adventní čas je časem, kdy nás těší dárečky a drobné pozornosti, splněná přání a také si přejeme úlevu od starostí. Obého vám dnes nabídnu. Tři z vás získají radu a výklad i s obrázky a další tři z vás si výklad budou muset udělat doma sami devil poněvadž karty Tarotu Archandělů vyhrají. Pojďme se tedy podívat na tuto v pořadí další sadu autorské dvojice Doreen Virtue a Radleigh Valentine.

Jednotlivé barvy karet jsou věnovány archandělům, stejně tak každá karta Velké Arkány. Autoři se snažili do karet přidat něco nového, jiného… a sice laskavost. Naleznete tu celou řadu starých tarotových symbolů, ale interpretovaných nově. To může být zajímavé pro zběhlé uživatele tarotu.

 

Jsou to nové úhly pohledu na karty klasické, nejvíce znát to je na kartách, které jsou spíše negativní. I tady autoři téměř za každou cenu hledají pozitivní význam karty, což se může jevit jako dvojsečná zbraň.

 

Někdy to tak opravdu je! Je dobré vědět nebo si i díky obrázkům na kartách procítit energii toho “řešení”, kterou karta nabízí.

 

Na druhou stranu to může některé významy zbytečně zkreslovat do pozitivna. Osobně jsem tento problém vyřešila tím, že jsem karty pořádně promíchala ze všech stran a výklady dělala tak, aby v něm bylo i určité procento karet obrácených, či si dávám stranou ještě karty, které ukazují na problémy a jejich řešení. A na ty potom dávám větší pozor.

 

Karty snadno pochopí i ti, kteří drží tarot v ruce poprvé, nemusíte být ani příznivci andělské tématiky a osloví Vás. Praktické popisky přímo na kartách usnadňují výklad, ale nenechte se zmást – určitě si vždy prostudujte i obsah přiložené knížky, protože stručné vyjádření významu v pár větách na kartičce, není určitě úplně celistvé.

 

Dnes můžete psát do diskuze své žádosti o výklad. ALE….Pravidla budou tentokrát trochu jiná.

 

Do DISKUZE NEPIŠTE svá data narození a sáhodlouhé dotazy. Pouze nastiňte svůj dotaz a já poté vyberu tři z vás, které zkontaktuji pomocí Soukromé zprávy pro bližší informace. Budu se řídit pocitem, že chci výklad pro toho, kdo to v tuto chvíli nejvíce potřebuje…

 

Dotyčným třem čtenářkám poté diskértně odpovím formou nového článku, ve kterém budou i fotografie karet, které jim vyšly….

 

DALŠÍ TŘI Z VÁS KARTY VYHRAJÍ…  takže z komentářů pod článkem opět budou vybrány tři výherkyně, které se doufejme ještě do vánočních svátků dočkají své vlastní sady Tarotu archandělů.

 

15897OGM.jpg

 

O autorech:

 

Doreen Virtue je jasnovidka a psycholožka,která za svůj život již napsala dlouho řadu knih a vytvořila mnoho sad vykládacích karet a audioprogramů o andělech, o psychickém vývoji a tématech souvisejících s myslí, tělem a duchem. Většina z nich vyšla v češtině v nakladatelství Synergie.  Doreen se často objevuje v televizi a rozhlase, kde je známá jako „andělská dáma“.

 

Radleigh Valentine je mezinárodně uznávaný řečník, spisovatel, jasnovidec a moderátor rozhlasových programů. Má vlastní rozhlasovou show vysílanou každý týden, kde vysvětluje nejen jak fungují tarotové karty, ale jak si svůj život užít jako „kouzelný zážitek“. Pravidelně pořádá také workshopy po celém světě sám i společně s Doreen Virtue.

 

Přeji krásný adventní čas…andělský….

 

15898MjA.jpg

 

Renata
(www.cajovnaumodrekocky.cz)


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se v PANNĚ. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Liliana je velice prastaré a jeho původ najdeme v sanskrtu. Překládá se jako hravá“ či „veselá“ a původní podobou bylo Lila. V ČR je v tuto chvíli 323 veselých Lilian.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 51
  • 494
  • 49 215
  • 387 595
  • 2 380 441
  • 3 789
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet