thoano
Magie

Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo, transformační klíč

3 Shares

Kerstin Simoné se znovu setkává s Thovtem a předává tentokrát velmi naléhavá poselství. Při zpětném pohledu za knihou lze říci, že je to asi nejnaléhavější kniha z celé série, což může být na jednu stranu nepříjemné, nátlak je to silný a uvědomění, jak lidstvo škodí nejen přírodě, zákonům přírody, ale i samo sobě, je někdy velmi zdrcující.

Na druhou stranu ale nabízí v tomto díle i několik dobrých tipů, jak začít u sebe, jak zaktivovat své vlastní já, svou vlastní moudrosti a vnitřní klid. „Nikdo za nás nemůže lépe řídit naše manifestace než my sami. Obdrželi jsme k tomu nejvyšší možný energetický potenciál, rovněž nejjednodušší a nejpůsobivější nástroje,“ a i to je pravda, což se na jednotlivých stránkách knihy postupně ukáže. Víme, jak na to: Umíme to.

Kdo poznal třeba jen krásu meditace a ten úžas, čeho je naše tělo schopné, čeho je schopná mysl a komu se již něco přihodilo i ve vnějším světě v závislosti na jeho vlastní vnitřní proměně, ten už nebude pochybovat.

Thovt v tom horším světle

Na začátku všech změn k lepšímu je uvědomění si toho, co je tu špatně. Tak se snažím brát slova a části knihy, které jsou vyloženě ke čtení nepříjemné, protože u nich zažíváte hněv a frustraci, buď na sebe, protože  jde o věci ovlivnitelné námi samotnými, nebo na svět, vládnoucí část lidí, sobecké formy vykořisťování člověka člověkem nebo kruté zacházení se zvířaty. Tomu se nevyhneme a tady jsou mnohdy velmi silné pasáže. Přesto doufám, že jednou nastane čas, kdy na tohle všechno budeme hledět jen do historie a kroutit hlavou…

IMG 20210315 103729

Kéž by Thovt měl pravdu a lidstvo mělo naději…

Thovt v tom lepším světle

Parádní je, že nám tu autorka nabízí metody, jak si svou frekvenci zvýšit, jak se lépe naladit na pozitivní změny a čím více lidí bude takto naladěno, tím větší je šance i na globální změny. To už zní lépe, což? Jednoduše řečeno, pracujme s vlastní energií, využijme třeba toho křišťálově čistého učení, které Thovt nabízí, nebo si najděme jiné metody, ale buďme nad věcí a laskaví. Pak prý ožijí rajské zahrady a dostaneme se do nové éry.

Naléhavost z knihy jen prýští. Někdy je nepříjemná, někdy je přesně tím, čím křičí niterná lidská duše citlivých bytostí, které ví, že tady je všechno špatně. A přijde na to, v jaké jste náladě, rozpoložení a jak spojeni se svou duší.
Za mne je to kniha, která umí povzbudit a naladit na dobro, stejně jako strhnout nás do beznaděje, protože toho, co (ještě) neumíme ovlivnit a řítí se na nás jako tsunami, je přece jen stále víc.

Ale to vyléčené a otevřené srdce můžeme použít i jen v našem okolí, nakonec jsem si řekla, že po mě nikdo nechce, abych se otvírala zlu… ale to dobro, které rozdám v hnízdečku svého domova se svými blízkými, to se zúročí. A to dělá dobře.

A o takové práci jednotlivce to je.

IMG 20210315 103848

O autorce: Kerstin Simoné žije se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře.

Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let.  Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení.

V současnosti patří k nejlepším médiím v německy hovořících zemích.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2020, www.anch-books.eu

Renata Petříčková

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x