Detail příspěvku: Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo, transformační klíč

Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo, transformační klíč

autor: | Bře 19, 2021 | Magie | 0 komentářů

Views: 198

Kerstin Simoné se znovu setkává s Thovtem a předává tentokrát velmi naléhavá poselství. Při zpětném pohledu za knihou lze říci, že je to asi nejnaléhavější kniha z celé série, což může být na jednu stranu nepříjemné, nátlak je to silný a uvědomění, jak lidstvo škodí nejen přírodě, zákonům přírody, ale i samo sobě, je někdy velmi zdrcující.

Na druhou stranu ale nabízí v tomto díle i několik dobrých tipů, jak začít u sebe, jak zaktivovat své vlastní já, svou vlastní moudrosti a vnitřní klid. „Nikdo za nás nemůže lépe řídit naše manifestace než my sami. Obdrželi jsme k tomu nejvyšší možný energetický potenciál, rovněž nejjednodušší a nejpůsobivější nástroje,“ a i to je pravda, což se na jednotlivých stránkách knihy postupně ukáže. Víme, jak na to: Umíme to.

Kdo poznal třeba jen krásu meditace a ten úžas, čeho je naše tělo schopné, čeho je schopná mysl a komu se již něco přihodilo i ve vnějším světě v závislosti na jeho vlastní vnitřní proměně, ten už nebude pochybovat.

Thovt v tom horším světle

Na začátku všech změn k lepšímu je uvědomění si toho, co je tu špatně. Tak se snažím brát slova a části knihy, které jsou vyloženě ke čtení nepříjemné, protože u nich zažíváte hněv a frustraci, buď na sebe, protože  jde o věci ovlivnitelné námi samotnými, nebo na svět, vládnoucí část lidí, sobecké formy vykořisťování člověka člověkem nebo kruté zacházení se zvířaty. Tomu se nevyhneme a tady jsou mnohdy velmi silné pasáže. Přesto doufám, že jednou nastane čas, kdy na tohle všechno budeme hledět jen do historie a kroutit hlavou…

IMG 20210315 103729

Kéž by Thovt měl pravdu a lidstvo mělo naději…

Thovt v tom lepším světle

Parádní je, že nám tu autorka nabízí metody, jak si svou frekvenci zvýšit, jak se lépe naladit na pozitivní změny a čím více lidí bude takto naladěno, tím větší je šance i na globální změny. To už zní lépe, což? Jednoduše řečeno, pracujme s vlastní energií, využijme třeba toho křišťálově čistého učení, které Thovt nabízí, nebo si najděme jiné metody, ale buďme nad věcí a laskaví. Pak prý ožijí rajské zahrady a dostaneme se do nové éry.

Naléhavost z knihy jen prýští. Někdy je nepříjemná, někdy je přesně tím, čím křičí niterná lidská duše citlivých bytostí, které ví, že tady je všechno špatně. A přijde na to, v jaké jste náladě, rozpoložení a jak spojeni se svou duší.
Za mne je to kniha, která umí povzbudit a naladit na dobro, stejně jako strhnout nás do beznaděje, protože toho, co (ještě) neumíme ovlivnit a řítí se na nás jako tsunami, je přece jen stále víc.

Ale to vyléčené a otevřené srdce můžeme použít i jen v našem okolí, nakonec jsem si řekla, že po mě nikdo nechce, abych se otvírala zlu… ale to dobro, které rozdám v hnízdečku svého domova se svými blízkými, to se zúročí. A to dělá dobře.

A o takové práci jednotlivce to je.

IMG 20210315 103848

O autorce: Kerstin Simoné žije se svou rodinou nedaleko Berlína. Již jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti. Kromě psaní knih se aktivně zabývá ochranou zvířat a pořádá praktické semináře.

Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let.  Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení.

V současnosti patří k nejlepším médiím v německy hovořících zemích.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2020, www.anch-books.eu

Renata Petříčková

[sexy_author_bio]

Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve ŠTÍRU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 293
  • 383
  • 18 123
  • 347 859
  • 2 476 067
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet