Magie

Když pravidla, tak moje VODNÁŘ

2 Shares

Zkuste mu dát nějaké mantinely, postavit před něho plot a první, co udělá bude, že se ho pokud přelézt, podlézt nejraději ovšem zbourat ve jménu služby všem. Vodnáři nesnáší omezení a mají problém s autoritami.

 

Ne, když jsou jimi oni sami.

 

To pak vymýšlejí pravidla do alejula, aby je klidně za týden zrušili a nahradili jinými. 

Vodnář má spoustu energie a strašně rád posunuje hranice i sám sobě. Često si sáhne na kraj svých sil, jde do vyčerpání, jen aby si dokázal, že to dokáže. Posune tím i vlastní omezení. 

 

Řekněte mu, “na to nemáš” a uvidíte nadlidský výkon.

 

Co je nové, to je dobré. Vodnář musí všechno vyzkoušet. Neznám Vodnáře, který by alespoň nezkusil skočit z mostu na laně, skočit s padákem, proletět se balónem, potopit se s intruktorem, vydrápat se na nějaký vrchol, nebo se alespoň přihlásí na nějaký vyčerpávající závod.

 

3506OWF.jpg

Většina Vodnářů má kladný vztah ke sportu. Většina Vodnářů nemá kladný vztah k manželství. Pokud se vdá, nebo ožení, je to skutečně z lásky a musí mít pocit, “že není zcela zavřeno”.

 

Ženy Vodnářky mají vytříbený vkus a nebojí se inovace a neotřelých nápadů. 

 

Hodně Vodnářů najdeme mezi módními návrháři a architekty.

 

Příliš se neohlížejí do minulosti. Přeci vpředu je ještě tolik nepoznaného!

 

Rádi mluví o svých zážitcích a zkušenostech.

 

VODNÁŘ a…

 

 

Kozoroh – Přitahuje Vodnáře hlavně sílou myšlenky a schopností jít za svým cílem. Pravda je, že cesty Kozoroha k tomutéž jsou zcela jiné, ale cíl je stejný. Pokud se domluví, jde to. Problém? Kozorh vyčítá Vodnáři zbytečné plýtvání energií a nepoddajnost. Vodnář Kozoroží postoje pokládá často za rigidní.

 

Vodnář – Jestli není vztah postavený na uměleckém tvoření, nebo společném slézání skalních masívů, pak málokdy funguje. Oni se těžko dohánějí, málokdy se dostihnou. Pokud vztah funguje, je to postavením planet v horoskopu. 

 

Ryba – Pro Vodnáře je Ryba zajímavá, nenáročná, ale v zásadě ji nechápe. Toleruje ji, ale málokdy spolu vydrží žít. Na druhou stranu pracovně Vodnář Rybu snese spíš. Pokud se vezmou, měla by být Vodnářem žena.

 

Skopec (Beran) – Pro Vodnáře inspirativní a přitažlivý, ale také provokující a neustále v opozici. Vodnáři mívají tendenci se do Beranů navážet, což si Berani málokdy nechají libit. Zatímco Vodnář si myslí, že to je ohromná legrace, Skopec nikoli. Ve vztahu Vodnář-Beran často létají vzduchem předměty.

 

Býk – Spolehlivý, ale pomalý. Vlastně Vodnáři tenhle týpek nevadí, jen kdyby nebyl tak proklatě zaseknutý. Býčí preciznost ocení Vodnář spíše na pracovišti, než v domácnosti. Častěji Vodnář opouští Býka.

 

Blíženec – Je podle Vodnáře bystrý, i když mu vyčítá, že ho nenechá domluvit. Jejich komunikace vypadá trochu jako úl, ale dokáží se domluvit. Často na sebe ale křičí.

 

Rak – Pokud je Vodnářem ve vztahu žena, nevadí. Vodnářka je k Raku více tolerantní. Pokud je Vodnář muž, bude Rakyni spíš ubližovat. Všeobecně si  Vodnáři o Racích myslí, že jsou přihřátí.

 

Lev – Většinou baví Vodnáře jen chvilku. Provokuje, inspiruje, zajímá ho jako kámoš, ale doma by Vodnář Lva spíše nechtěl, protože by to nezvládl. Pokud spolu chtějí být, musí být hodně moudří. Obecně je Vodnáře doma až dost. No a Lva také.

 

Panna – S Pannou Vodnář vyjde a mnohdy i hodně dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, často je právě toto Vodnářův partner. Častěji spíš vadí Vodnář Panně, pro nedostatek smyslu pro detail a pohledem Panny bezuzdné chování.

 

Váhy – Hodně Vodnářů má rádo Váhy. To spíš umí říct Vodnář Váze něco škaredého. Často si ale Vodnář bere Váhu domů. Často na celý život.

 

Štír – Vodnář Štírovi nedůvěřuje. Což je mnoghdy sice motivační, ale ve vztazích to spíše vadí. Spíše Vodnáři. Jen málo svazků Vodnář-Štír je na celý život. 

 

Střelec –  Málokdy funguje vztah Vodnář a Střelec. Snad s žádným znamením nemá Vodnář tak často přímo bytostný problém. Střelcovu upřímnost Vodnář nesnáší. Střelec má Vodnáře za náfuku.

 

 

A co rybičky?…

 

Míša K.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x