Magie

Doreen Virtue: Poselství Bohyní. VYKLÁDACÍ VEČER JEN PRO VÁS

Připravila jsem pro vás dnešní den ve znamení Bohyní – řeckých, mayských, egyptských… no prostě všech. I nadále pod tento článek můžete vkládat své otázky, na které byste se chtěli zeptat. Až do neděle vám budu průběžně odpovídat.

A zajímají-li vás tyto karty více, prosím…

pojďme se na ně podívat trošku blíže…

 

Večer tu pak bude pár novinek právě o těchto výkladech a probereme se některými kartami konkrétně….

titul 300Doreen Virtue, Ph.D. je jasnovidná doktorka psychologie, která pracuje s říší andělů, elementálů a nanebevzatých mistrů. V současné době pořádá kurzy andělské terapie a komunikace s duchovním světem. Je autorkou úspěšných knih Andělská terapie, Léčení s anděly, Léčení s vílami a Poslové světla. Více info: www.angeltherapy.com

 

Ilustrace jsou různorodé

O těchto 44 karet se podělilo 12 ilustrátorů a proto odrážejí nejrůznější styly.

 

Je to příjemné, i když na první pohled přece jen poněkud rušivé. Tarotové i jiné vykládací karty bývají v jednom stylu.

 

Když si však po chvíli na tuto rozmanitost zvyknete, zjistíte, že proč ne? Každá karta navíc odráží něco zcela odlišného, zaslouží i jiné zpracování.

 

Najdete tu bohyně řecké, římské, egyptské, mayské, africké, křesťanské, tibetské a buddhistické.

 

V příručce, která je ke kartám přiložena si navíc naprostí fanatici mohou najít kontakt na jednotlivé autory a objednat si obraz přímo v originále.

 

 

 

A ne že by to v mnoha případech nebylo marné!

 

 

ikona

 

Myslela jsem, že jsou POUZE inspirační

Takové ty kartičky, kdy si ráno vytáhnete, že si máte odpočinout, druhý den, že máte jít do přírody, třetího dne vám kartička poradí jít na masáž. Ne…Na první pohled to tak může vypadat, ovšem měla jsem poněkud jiný dojem a sice – že se v nich skrývá cosi víc. Ano… skrývá. Myslet někdy znamená NIC nevědět.

 

Příručka miniaturních rozměrů je však doslova nacpaná cennými informacemi. Nejen ty krátké vzkazy na kartě, ale také celkové poselství každé bohyně, různé významy karty a pár vět o konkrétní bohyni pohledem do historie… Získáte tak ucelený pohled na každou kartičku a jak to tak už bývá, ve chvíli výkladu se „spojují“… a z každé vyplyne některá nebo více z těchto karet.

 

ikonaIII

 

Nejsou to karty pro každodenní výklad, hodí se na příležitost, kdy chcete ujištění, že vše je jak má být, a chcete znát svůj další směr. Nenajdete mezi nimi vyloženě negativní kartu. Negativní  cesty totiž nevedou k úspěchu. I v té nejhorší situaci se tady dozvíte, jakou svou součást rozvíjet, kudy se dát a jak smýšlet, aby se vám v nelehké situaci ulevilo.

 

Vydalo nakladatelství Synergie, 2007, www.synergiepublishing.com

Renata


Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“ on Facebook
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com