popelky.cz finep cz nahledovy
Dům a Byt

Najděte nový domov v rezidenční Britské čtvrti

0 Shares

Stodůlky se stávají stále více a více oblíbenější pražskou lokalitou a nové byty a rodinné domy v Britské čtvrti jsou stále žádanější. Ptáte se, kde vlastně nová zástavba Britská čtvrť leží? Najdete ji u nového vchodu do stanice metra B – Stodůlky. Bydlení v Britské čtvrti je citlivě zakomponováno mezi administrativní budovy a okolní zástavbu. Zkrátka najdete zde bydlení, které budete mít rádi, a navíc byty mají zárukou 3 roky.

Na Praze 5 vzniká nové Západní město

Britská čtvrť vzniká postupně již od roku 2007 a stala se mimořádně úspěšným architektonickým projektem evropské kvality. Všechny předešlé etapy byly vyprodány ještě dokončením výstavby.

Byty i rodinné domy díky své koncepci a precizní realizaci svým majitelům přinesly nejen velmi kvalitní a nadčasové bydlení, ale i bezpečnou a výhodnou investici, kterou čas bezesporu ještě zhodnotí.

popelky.cz finep cz 01

popelky.cz finep cz 01

V Britské čtvrti získáte bydlení evropského formátu

Byty v Britské čtvrti nabízejí řadou možností. Záleží jen na vás a na vašich možnostech a představách. V nabídce naleznete byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, ale také 4+kk o rozloze až 120 m².

Velmi atraktivní bydlení nabízejí také rodinné domy, které disponují kvalitními 4+kk nebo 5+kk o rozloze až 166 m². Bydlení v Britské čtvrti je bezbariérové a parkování aut je řešeno přímo pod domem. Všechny byty mají energetickou náročnost B.

popelky.cz finep cz 02

popelky.cz finep cz 02

Zastávka metra B je přímo na náměstí

Britská čtvrť má také vynikající dopravní dostupnost a v její bezprostřední blízkosti naleznete i všechny potřebné služby. Můžete využívat služeb prodejny Billa, restauraci Kolkovnu, Sushi bar, drogerii DM, ale například i pobočku Komerční banky.

Po několika minutách chůze pak objevíte nákupní centrum Avion, supermarket Tesco, IKEA, Jisk nebo A3 sport. To však není vše. Nedaleko najdete i služby, které nabízí Metropole Zličín. Všechny byty i rodinné domy jsou připraveny na prodej.

popelky.cz finep cz 03

popelky.cz finep cz 03

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech či rodinných domech na Praze 5 od společnosti Finep.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x