Detail příspěvku: Najděte nový domov v rezidenční Britské čtvrti

Najděte nový domov v rezidenční Britské čtvrti

autor: | Bře 13, 2019 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Views: 114

Stodůlky se stávají stále více a více oblíbenější pražskou lokalitou a nové byty a rodinné domy v Britské čtvrti jsou stále žádanější. Ptáte se, kde vlastně nová zástavba Britská čtvrť leží? Najdete ji u nového vchodu do stanice metra B – Stodůlky. Bydlení v Britské čtvrti je citlivě zakomponováno mezi administrativní budovy a okolní zástavbu. Zkrátka najdete zde bydlení, které budete mít rádi, a navíc byty mají zárukou 3 roky.

Na Praze 5 vzniká nové Západní město

Britská čtvrť vzniká postupně již od roku 2007 a stala se mimořádně úspěšným architektonickým projektem evropské kvality. Všechny předešlé etapy byly vyprodány ještě dokončením výstavby.

Byty i rodinné domy díky své koncepci a precizní realizaci svým majitelům přinesly nejen velmi kvalitní a nadčasové bydlení, ale i bezpečnou a výhodnou investici, kterou čas bezesporu ještě zhodnotí.

popelky.cz/pokus_sablona finep cz 01

popelky.cz finep cz 01

V Britské čtvrti získáte bydlení evropského formátu

Byty v Britské čtvrti nabízejí řadou možností. Záleží jen na vás a na vašich možnostech a představách. V nabídce naleznete byty 1+kk, 2+kk, 3+kk, ale také 4+kk o rozloze až 120 m².

Velmi atraktivní bydlení nabízejí také rodinné domy, které disponují kvalitními 4+kk nebo 5+kk o rozloze až 166 m². Bydlení v Britské čtvrti je bezbariérové a parkování aut je řešeno přímo pod domem. Všechny byty mají energetickou náročnost B.

popelky.cz/pokus_sablona finep cz 02

popelky.cz finep cz 02

Zastávka metra B je přímo na náměstí

Britská čtvrť má také vynikající dopravní dostupnost a v její bezprostřední blízkosti naleznete i všechny potřebné služby. Můžete využívat služeb prodejny Billa, restauraci Kolkovnu, Sushi bar, drogerii DM, ale například i pobočku Komerční banky.

Po několika minutách chůze pak objevíte nákupní centrum Avion, supermarket Tesco, IKEA, Jisk nebo A3 sport. To však není vše. Nedaleko najdete i služby, které nabízí Metropole Zličín. Všechny byty i rodinné domy jsou připraveny na prodej.

popelky.cz/pokus_sablona finep cz 03

popelky.cz finep cz 03

Sjednejte si ještě dnes nezávaznou schůzku a najděte svůj nový domov v kvalitních bytech či rodinných domech na Praze 5 od společnosti Finep.

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Ferdinand je starogermánského původu. Jeho základ nalezneme u jména Fridunant, což se překládá jako „ten, který se připravuje k jízdě“. Ferdinand je tak pozdější, lépe vyslovitelná varianta. Jde vlastně o zjednodušeného Fridunanta. A je to logické, vždyť zkuste vyslovit Fridunant… to je Ferdinand lepší. A takových máme v ČR 1658.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 127
  • 353
  • 37 691
  • 359 697
  • 2 462 273
  • 3 795
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet