bydl1
Dům a Byt

Kde najít inspiraci pro bydlení nebo rovnou dobrého architekta?

0 Shares

Chcete doma něco rekonstruovat, nebo si budete teprve zařizovat nové bydlení? Málokdo dokáže samostatně vymyslet, jak by bylo nejlepší poskládat nábytek a jaké barvy zkombinovat. Vždy je lepší, když se máte od čeho odrazit, inspirovat. Ostatně někdy není na škodu vybrat přímo šikovného človíčka, který vše vyřeší za vás. Záleží na vašich finančních možnostech, na míře vaší kreativity i volném čase.

Inspiraci na bydlení lze každopádně najít na internetu, každý si může vyhledat tisíce obrázků. Ale kam je ukládat? Který z nich je vůbec realizovatelný? Kdo vám vyrobí takový nábytek? Kde seženete podobný koberec? Dá se něco takového uplatnit ve vašich podmínkách? Nebude to příliš drahé? Otázek je mnoho, a tak je lepší hledat inspiraci tam, kde vám je všechny zodpoví. Na portálu Bydlo.cz.

Najděte řešení přímo pro váš domov

Portál Bydlo.cz obsahuje celou řadu fotografií týkajících se bydlení. Uvidíte zde nádherné kuchyně, skvostné zahrady, perfektně zařízené dětské pokoje, nebo dokonce celé byty. Všechny snímky je možné třídit dle místnosti, stylu i barev. Zároveň se dají projekty vyhledávat i podle lokality a výrobce. Vše je totiž propojeno s architekty a interiérovými studii, v čemž spočívá největší výhoda.

bydl

Obraťte se přímo na odborníky

U každé fotografie je přímo vidět, jaký architekt jej má na svědomí, což je výhodné, toužíte-li po něčem podobném. Interiérová studia a architekti se mohou na webu sami prezentovat a nahrávat své práce, Bydlo.cz totiž funguje jako platforma pro jejich propojení se zákazníky. Každý tedy snadno najde odborníky působící přímo v jeho lokalitě.

byd

Webové stránky Bydlo.cz jsou plně responzivní, vlnu inspirace si můžete otevřít i z mobilu nebo tabletu. Fotky si lze ukládat, abyste se mohli o nápady na bydlení snadno podělit s blízkými. Sdílet se dají i na Facebooku, Bydlo tam už přes 5 let má svůj aktivní profil s více než 110 000 fanoušky.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com