Detail příspěvku: Kde najít inspiraci pro bydlení nebo rovnou dobrého architekta?

Kde najít inspiraci pro bydlení nebo rovnou dobrého architekta?

autor: | Čvc 2, 2017 | Dům a Byt, Komerce | 0 komentářů

Návštěvy: 112

Chcete doma něco rekonstruovat, nebo si budete teprve zařizovat nové bydlení? Málokdo dokáže samostatně vymyslet, jak by bylo nejlepší poskládat nábytek a jaké barvy zkombinovat. Vždy je lepší, když se máte od čeho odrazit, inspirovat. Ostatně někdy není na škodu vybrat přímo šikovného človíčka, který vše vyřeší za vás. Záleží na vašich finančních možnostech, na míře vaší kreativity i volném čase.

Inspiraci na bydlení lze každopádně najít na internetu, každý si může vyhledat tisíce obrázků. Ale kam je ukládat? Který z nich je vůbec realizovatelný? Kdo vám vyrobí takový nábytek? Kde seženete podobný koberec? Dá se něco takového uplatnit ve vašich podmínkách? Nebude to příliš drahé? Otázek je mnoho, a tak je lepší hledat inspiraci tam, kde vám je všechny zodpoví. Na portálu Bydlo.cz.

Najděte řešení přímo pro váš domov

Portál Bydlo.cz obsahuje celou řadu fotografií týkajících se bydlení. Uvidíte zde nádherné kuchyně, skvostné zahrady, perfektně zařízené dětské pokoje, nebo dokonce celé byty. Všechny snímky je možné třídit dle místnosti, stylu i barev. Zároveň se dají projekty vyhledávat i podle lokality a výrobce. Vše je totiž propojeno s architekty a interiérovými studii, v čemž spočívá největší výhoda.

bydl

Obraťte se přímo na odborníky

U každé fotografie je přímo vidět, jaký architekt jej má na svědomí, což je výhodné, toužíte-li po něčem podobném. Interiérová studia a architekti se mohou na webu sami prezentovat a nahrávat své práce, Bydlo.cz totiž funguje jako platforma pro jejich propojení se zákazníky. Každý tedy snadno najde odborníky působící přímo v jeho lokalitě.

byd

Webové stránky Bydlo.cz jsou plně responzivní, vlnu inspirace si můžete otevřít i z mobilu nebo tabletu. Fotky si lze ukládat, abyste se mohli o nápady na bydlení snadno podělit s blízkými. Sdílet se dají i na Facebooku, Bydlo tam už přes 5 let má svůj aktivní profil s více než 110 000 fanoušky.

Zpracovala: Silvie Dluhošová

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Vincenc je jméno pocházející z latiny. Jeho původní podobou je Vincent. Překlad jména znamená „vítězný, vítězící“. V ČR je 788 Vincenců a 607 Vincentů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 132
  • 324
  • 23 053
  • 362 793
  • 2 416 331
  • 3 794
  • 28
  • 1 846
0 Shares
Share
Tweet