Detail příspěvku: Chcete ušetřit s nákupy na Tchibo? Vyzkoušejte toto

Chcete ušetřit s nákupy na Tchibo? Vyzkoušejte toto

autor: | Bře 10, 2018 | Dům a Byt | 0 komentářů

Časy, kdy jsme si značku Tchibo výlučně spojovali jen s výrobcem kávy, jsou už dávno pryč. Momentálně ve známém e-shopu seženete už téměř všechno. A pokud při nákupu využijete i kupónový web Vašekupóny.cz, ušetříte nejen svůj čas, ale i peníze.

 

 Jak ušetřit v Tchibo

Společnost Tchibo se na trhu pohybuje již přes 60 let a z původně zásilkového obchodu s kávou se vyvinula silná mezinárodní společnost, jejíž sortiment přináší rozmanitost, kvalitu a také inovace. V bohaté nabídce najdete dámské, pánské i dětské oblečení, boty, módní doplňky, sportovní potřeby, bytové doplňky a dekorace, zahradní nábytek, či dokonce hračky. I když jsou ceny v e-shopu poměrně příznivé, my vám ukážeme, jak dokážete ušetřit ještě více.

 

1. Aktuální nabídka

Znáte program Svět Tchibo? E-shop v něm každý týden přidává nové produkty do kategorie móda, domácnost, technika či sport. Všechny akční nabídky jsou přitom časově limitované a zakoupit si je můžete jedině po dobu 8 týdnů (dostupné jsou však pouze do vyprodání zásob).

V nabídce naleznete i kategorii s názvem Slevy, kde na vás čekají různé slevové akce, výprodej nebo jiné mega slevy, které sahají až do výšky -50%. Nabídka zlevněného zboží se navíc neustále mění, díky čemuž si můžete výhodně zakoupit sezónní oblečení a jiné zajímavé zboží za zlomek ceny.

 

25919OTZ.jpg

 

2. Doprava zdarma

Toužíte o novinkách vědět jako první? Tak pak se určitě přihlaste na odběr newsletteru a čerpejte řadu výhod. Po přihlášení navíc okamžitě získáte dopravu zdarma, kterou můžete využít hned na svůj následující nákup. Výhodou jsou i slevové kódy, které Tchibo obvykle zasílá spolu aktuálními nabídkami.

 

3. Slevové kupóny

Před samotným nákupem se rozhodně vyplatí navštívit různé kupónové weby. Například na portálu Vašekupóny.cz najdete výhodné slevové kupóny, nebo jiné Tchibo slevy, díky kterým se váš nákup stane ještě výhodnější.

 

4. TchiboCard

Chcete čerpat i další výhody? Tak se pak určitě staňte členem věrnostního programu TchiboCard, kde vás za každý nákup odmění věrnostními zrnky. Ty můžete následně přeměnit na výhodné ceny ve speciálním prémiovém obchodě. Do klubu se víte přihlásit buď online, nebo v kterémkoliv kamenném obchodě. Věrnostní kartu vám následně po registraci zašlou nejpozději do 3 až 4 týdnů.

 

 

5. Pomůže i mobilní aplikace

Chcete ušetřit? Sáhněte po mobilní aplikaci Tchibo a sledujte aktuální slevy a speciální akce. Pomocí aplikace můžete dokonce i nakupovat a při prvním nákupu přes aplikaci vás nemine ani doprava zdarma. Aplikace navíc dokáže vyhledat nejbližší kamenný obchod a pomocí navigace vám ukáže tu nejrychlejší cestu.

 

Zpracovala: Silvie Dluhošová


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve VODNÁŘI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Stanislav je původem slovanské. Vyvinulo se ze staroslovanských slov „stano” což znamená „pevnost”, nebo také „tábořiště“ a slova „sláva”. Stanislav se tedy překládá jako „tvrdý bojovník”, „slavný bojovník”, či „buď slavný, tam kde patříš”. V ČR běhá 71223 mužů s tímto skalním jménem.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den archivů.
Mezinárodní den žonglování (2. sobota v červnu).

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Ponechali byste název pásky proti smrti pro reflexní prvky?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 23
  • 569
  • 32 067
  • 451 516
  • 2 121 748
  • 3 750
  • 26
  • 1 793
0 Shares
Share
Tweet