sku 316284 3
Cestování

Do letadla jedině s kosmetickým cestovním setem!

0 Shares

Máte před sebou cestu letadlem? Pečlivě volte kosmetické přípravky, respektive jejich množství. Překročíte-li povolené limity, skončí v koši! Velikost kosmetiky do letadla je pevně stanovená. A kontroly nekompromisní. Vše, co nevyhovuje, končí v odpadkových koších. Omezené je především množství přepravovaných tekutin. S větší než stomililitrovou lahvičkou vás na palubu nepustí.

Seznamte se s limity!

Buďme ale konkrétní. Pravidla leteckého provozu hovoří jasně: veškeré kosmetické přípravky, se musí vejít do průhledného, uzavíratelného plastového sáčku s rozměry 20×20 cm a o maximálním objemu 1 litr.

Pozor na tekutiny, krémy a gely!

Plastový sáček, který je většinou zdarma k dispozici před bezpečnostní kontrolou, je třeba při bezpečnostní kontrole předložit samostatně. Nařízení se týká veškerých kosmetických přípravků, tekutin, krémů a gelů. Včetně parfémů, pleťových i odličovacích vod. S jakýmkoliv přípravkem, který tento limit překročí, se budete muset rozloučit.

notino travel cestovni set s 5 prazdnymi nadobkami v tasticce coral

notino travel cestovni set s 5 prazdnymi nadobkami v tasticce coral

Základem je hydratační krém a balzám na rty

Jinak si na palubu letadla můžete vzít prakticky vše, bez čehož se na cestě neobejdete. Obzvláště na dlouhé zaoceánské lety se vybavte kvalitním hydratačním krémem a balzámem na rty. Suchý vzduch panující na palubě letadla ji rychle vysuší. Praktické jsou i osvěžovací ubrousky či voda ve spreji.

Malé cestovní lahvičky pro velké cestovatelky

Obáváte se, že vše se vám do malého sáčku nevejde? Pořiďte si malé cestovní lahvičky, do nichž své oblíbené kosmetické přípravky jednoduše odlijete. V nabídce e-shopu notino.cz je například cestovní set s pěti prázdnými nádobkami – dva na krémy a tři na tekutiny a gely. Ve vašem cestovním kosmetickém arzenálu tak nebudou chybět dva krémy, šampon, sprchový gel a třeba odličovací pleťová voda. V balení s rozměry povolenými na palubu letadla!

Vzdát se nemusíte ani svého parfému

Nedokážete si představit cestu bez svého oblíbeného parfému? Nevadí. I pro ně máme vhodný obal! Je jím speciální rozprašovač na parfém. Ten jednoduše naplníte svou oblíbenou vůní a můžete letět! A při tom krásně vonět!

Tak neváhejte!

Zpracovala: Placla

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x