Detail příspěvku: Mezi mužem a ženami – druhá ukázka

Mezi mužem a ženami – druhá ukázka

autor: | Čvc 13, 2013 | Vztahy | 0 komentářů

PŘÍLOHA NA VÍKEND
Zhruba před týdnem jste si na Popelkách mohli přečíst ukázku z první knihy autora, píšícího pod pseudonymem Marcus Wang. Svoji knihu nazval MEZI MUŽEM A ŽENAMI a ukázka u vás vyvolala nejen zájem, ale také jste se k obsahu zcela různě postavili. Padla přání o uvedení ještě alespoň jedné ukázky. Přání plníme. Tentokrát půjde o život…

10222M2F.jpg

 

Ukázka textu knihy MEZI MUŽEM A ŽENAMI, Marcus Wang

SKELNÝ POHLED (úryvek z kapitoly)

 

Nepamatuji se, jak jsme vyšplhali po schodech do prvního patra, a na posteli usnuli vyčerpáním. Ten večer jsem se nepoznával. Při orgasmu mi hučelo v uších jako hypertonikovi před kolapsem a tlak v žaludu hrozil rozprsknutím na tisíc kousků. Zásluha zázračného lektvaru ze sušeného lupení? To zrovna. Ty malé modré výboje, které mezi námi přeskočily, ze mě vyždímaly rezervy do poslední kapky.

 

Upadl jsem do tvrdého spánku v objetí se svou milou a probral se až k ránu před rozbřeskem. Bolela mě hlava a obroušený penis lehce pálil. Nebyla hladce vyholená. Při divokém přirážení mě rašící chloupky rozdrásaly do krve. Amanda odpočívala natažená na své půlce široké postele. Na kraji, že téměř padala. Romantickou polohu lžičkového zaklesnutí při spánku strpím do první křeče odkrvené končetiny. Tělo se samo vymaní z nepohody.

 

V celém domě panovalo hrobové ticho. Ani Amanda nevydávala žádný zvuk. Chtěl jsem se převalit a přitulit se, ale náhlé píchnutí ztuhlého trapézu mě přikovalo zpět do lehu. Ani šátrání pod dekou nebylo úspěšné. Byla zachumlaná jako eskymák. Opatrně jsem se nadzvedl, odhrnul přikrývku a dotkl se její nahé paže. Nepohnula se a spala dál. Je pravda, že to, co jsme spolu v noci prováděli, by vysálo energii i z buvola.

 

Bolelo mě celé tělo a v loktech píchalo. Zatoužil jsem znovu po horkosti jejích rtů i celého těla. V políbení mi překážel polštář, který zakrýval její tvář. Odložil jsem ho stranou a ztuhl. Amanda nespala. Upírala široce rozevřené oči na strop. Přímo na chybějící lustr, kde z omítky zely dva volné konce elektrických kabelů. Ulekl jsem se, že jako milenec nestojím za nic. Nebo ji trápí výčitky svědomí, že podvádí jiného. To se ženám stává s nepříjemnou zákonitostí, zamilují se a pod vlivem citového podmanění se jejich svědomí rozpoltí. Chtějí pálit mosty. Ukočírovat tenhle neduh bývá svízelné. Nasazuje manželovi parohy. No a co. Důvod se už najde.

 

„Amando, ty nespíš, miláčku?“ zjišťoval jsem obezřetně. Neodpověděla.
„Amando, jsi vzhůru? Mluv se mnou prosím tě.“ Stále nic.
„Mám tě opravdu rád, to, co jsem ti říkal o lásce při milování, bylo doopravdy. Chci tě jako nikoho předtím.“

 

Políbil jsem ji na tvář a poděšeně se odtáhl. Nejenže nemluvila, ale ani se nehýbala. Její strnulost se mi nelíbila. Nereagovala, ani když jsem jí zamával prsty před očima. Rozšířené panenky nasvědčovaly, že je naprosto bez sebe jako totálně sjetá nějakou drogovou sračkou.

 

„Amando, prober se, je ti něco?“ Teď už mi naskočila husí kůže.

 

Vyskočil jsem na posteli, naklonil se k ní a zatřásl jejím ramenem. Tady už přestávala hra. Pořád žádná známka života. Ani závan dechu ze rtů, ani ťuk pulsu na krku. Zato mně ve spáncích i na prsou bušilo jako při sprintu na sto metrů.

 

Rozrazil mě šílený strach, že by mohlo být pozdě.

……….


 

Tak, teď už máte možná více jasno, zda si knihu pana Wanga chcete přečíst celou…

 

Ještě vám dlužíme odkaz na první ukázku.

 

Naleznete ji ZDE.

 

Přejeme pěkný víkend a příjemnou zábavu


redakce


[sexy_author_bio]


s laskavým dovolením

autora

Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna je v Úplňku Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Dobroslav má, jak už asi tušíte slovanský původ. Jeho význam je opravdu „dobro oslavující“ či „slavný svojí dobrotou“ tak, jak je z jména patrné na první pohled. Jméno se častěji vyskytuje u jižních a východních Slovanů. U nás v Česku se honosí tímto pozitivním jménem pouhých 520 mužů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den životního prostředí.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Don’t Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Don't Worry Be Positive

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 935
  • 3 296
  • 30 630
  • 448 914
  • 2 116 918
  • 3 749
  • 26
  • 1 793
0 Shares
Share
Tweet