Vztahy

Chystáte se mu odpustit? Umyjte mu nohy!

0 Shares

Srdečně vás zdravím u chvilky s trochu jiným pohledem na tělo. Musím se s vámi podělit o velice zajímavé postřehy, které jsem vyhledala v knize s názvem Kámásutrá, po které jsem sáhla, když už se mi nechtělo číst po třicáté páté Harryho Pottera.

7602ODg.jpg

 

Posuďte sami, že to vůbec není nezajímavé čtení. Tahle filozofie přistupuje k tělu doslova od hlavy k patě. To mi je sympatické, protože mnohé jiné se zaměřují jen na aktuální vstupní a výstupní stanice.

 

Hlava

Z hlavy vyrůstají vlasy a z toho pramení představa, že vlasy jsou místem, kde sídlí duše.  Schovávají se v nich osobní vlastnosti a myšlenky jejich nositele, životní síla, sexualita a magická síla. Na celém světě si milenci vyměňovali pramínky svých vlasů, na důkaz jejich spojení.

 

„Některé ženy při česání a zdobení vlasů před milostným stykem postupně dospívají k slastnému uvolnění“.

 

Tantričtí mudrci věřili, že ženy dokáží uvádět do pohybu tvořivé a ničivé síly jen tím, jak si svazují nebo rozvazují vlasy.

 

Oči

V očích se odehrává vesmír všech pocitů v rozlišných barvách a světlech. Jeden letmý pohled dokáže dostat dvě těla do varu a zapálit oheň a vášeň.  Oční kontakt prozradí zranitelnost, stejně jako sílu a moc.
Někteří lidé se pokoušejí své oči ovládat, aby zabránili vyjádření pocitů z očí. Nevědí ale, že se tím připravují o svou přirozenou krásu a osobitost. Jsou také neupřímní sami k sobě.

 

„Hluboký, tichý a nepřerušovaný pohled z očí do očí umožní milencům vyčíst mnoho z jejich tužeb“.

 

7604NGM.jpg

 

Oči slouží i k rozumovému vnímání. Slovy: „rozumím“ či „vidím“…
Oko je posuzovatelem, který rozpoznává, rozlišuje, ale i odsuzuje.

Ve starověké Indii dvojice očí znázorňovala slunce a měsíc. Pravé oko jako slunce a mělo vztah k činnosti a k budoucnosti. Levé jako měsíc a bylo spojováno s nečinností a minulostí.

 

Ústa

Chutě, stejně jako vůně jsou i jiné jevy, které se dají jen těžko nějak vymezit. Smyslová potěšení z jídla a pití zesilují, pokud jsou předehrou k milování.
Jídlo před milováním, by mělo být svůdné, lákavé a vábivé. Jídlo barevné, čerstvé, šťavnaté a nejlepší je, musí-li se jíst prsty. (asi ne rybí, ale jako jíst rukama)

 

„Ovoce, mezi jednotlivými koly milování představuje lahodné osvěžení.“

 

Osvěžující chutě, slané ryby, sladké šťávy, které stříkají a chutě perlivých vín, plné, řízné a šimrající na jazyku. Tato atmosféra vás nechá téměř bez dechu a připravuje vás na to, co přijde.

 

Paže, ruce, dlaně

Paže představují sílu, moc, pomoc a ochranu. Jsou však i nástrojem spravedlnosti. Můžeme jimi dávat najevo spousty pocitů, kladných i záporných, přivítání či hrozbu, štěstí nebo zármutek, vítězství i porážku.

 

„Milenci si proplétají paže a ruce. Řeč rukou a dlaní je výmluvná. Zejména pak mezi zamilovanými“.

 

První tělesný kontakt, který se svým milým navážete, se obvykle odehraje dotykem.  I pouhým dotek může skrývat spoustu rozlišných významů. Lidé mají doteků sestavený celý slovník. Vroucnost, důvěrnost, něhu, posilu, zranitelnost, napomenutí či touhu.
masírování dlaní poskytuje vhodnou příležitost k erotickému dorozumívání beze slov.

 

Prsa

Prsa pro každého člověka znamenají uspokojení, touhu, osvěžení, ale také důvěru a ochranu. Možnost schoulit se k někomu a položit mu hlavu na hrudník v bezpečném objetí, je silný lék proti všem obavám, únavám a napětí.  Vyvolává vzpomínku na ničím nepodmiňovanou lásku. Držíte-li někoho blízkého v objetí, uvolníte se a najdete v sobě silnější vnímání sebe sama.

 

„Prsa jsou důležitým sexuálním znakem. Pevný okrouhlý tvar, působí sexuálně přitažlivé.“

 

7605MmI.jpg

 

I masáž prsou je velmi příjemná a dokáže ženu uvolnit a vydráždit. Může posloužit jako jedna z nejhezčích předeher.

 

Nohy a chodidla

Ženská chůze se liší od mužské. Ženy kroutí boky a dělají menší kroky, protože ženská pánev je širší. Ženy při své chůzi zdůrazňují svoji ženskost.
Péče o nohy je důležitým krokem, abyste se cítily dobře.

 

„Nohy svého partnera byste měla hýčkat“.

 

7603NzU.jpg

 

Pečlivě je ošetřujte teplou koupelí a následnou masáží. Při takové kůře dochází k nabývaní nové tělesné a duchovní síly.
Mytí nohou značí odpuštění a přijetí toho druhého, protože se jím znázorňuje očista od špatných kroků na špatných cestách našeho života.

 

„Při chůzi nebo tanci v trávě naboso, můžete vnímat své propojení se zemí“.

 

Nevím jak vám, ale mě se to hrozně líbí. Až budu připravena odpustit svému bývalému příteli, seberu se a půjdu mu opláchnout nohy. Jsem si jistá, že nevyjde z údivu. Ani jeho přítelkyně se nestihne divit. Ta pak určitě poběží pečlivě umýt nohy mě.

 

Míša Sýkorová (Finč)


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
0
Would love your thoughts, please comment.x