Detail příspěvku: Chystáte se mu odpustit? Umyjte mu nohy!

Chystáte se mu odpustit? Umyjte mu nohy!

autor: | Lis 13, 2012 | Vztahy | 0 komentářů

Návštěvy: 37

Srdečně vás zdravím u chvilky s trochu jiným pohledem na tělo. Musím se s vámi podělit o velice zajímavé postřehy, které jsem vyhledala v knize s názvem Kámásutrá, po které jsem sáhla, když už se mi nechtělo číst po třicáté páté Harryho Pottera.

7602ODg.jpg

 

Posuďte sami, že to vůbec není nezajímavé čtení. Tahle filozofie přistupuje k tělu doslova od hlavy k patě. To mi je sympatické, protože mnohé jiné se zaměřují jen na aktuální vstupní a výstupní stanice.

 

Hlava

Z hlavy vyrůstají vlasy a z toho pramení představa, že vlasy jsou místem, kde sídlí duše.  Schovávají se v nich osobní vlastnosti a myšlenky jejich nositele, životní síla, sexualita a magická síla. Na celém světě si milenci vyměňovali pramínky svých vlasů, na důkaz jejich spojení.

 

„Některé ženy při česání a zdobení vlasů před milostným stykem postupně dospívají k slastnému uvolnění“.

 

Tantričtí mudrci věřili, že ženy dokáží uvádět do pohybu tvořivé a ničivé síly jen tím, jak si svazují nebo rozvazují vlasy.

 

Oči

V očích se odehrává vesmír všech pocitů v rozlišných barvách a světlech. Jeden letmý pohled dokáže dostat dvě těla do varu a zapálit oheň a vášeň.  Oční kontakt prozradí zranitelnost, stejně jako sílu a moc.
Někteří lidé se pokoušejí své oči ovládat, aby zabránili vyjádření pocitů z očí. Nevědí ale, že se tím připravují o svou přirozenou krásu a osobitost. Jsou také neupřímní sami k sobě.

 

„Hluboký, tichý a nepřerušovaný pohled z očí do očí umožní milencům vyčíst mnoho z jejich tužeb“.

 

7604NGM.jpg

 

Oči slouží i k rozumovému vnímání. Slovy: „rozumím“ či „vidím“…
Oko je posuzovatelem, který rozpoznává, rozlišuje, ale i odsuzuje.

Ve starověké Indii dvojice očí znázorňovala slunce a měsíc. Pravé oko jako slunce a mělo vztah k činnosti a k budoucnosti. Levé jako měsíc a bylo spojováno s nečinností a minulostí.

 

Ústa

Chutě, stejně jako vůně jsou i jiné jevy, které se dají jen těžko nějak vymezit. Smyslová potěšení z jídla a pití zesilují, pokud jsou předehrou k milování.
Jídlo před milováním, by mělo být svůdné, lákavé a vábivé. Jídlo barevné, čerstvé, šťavnaté a nejlepší je, musí-li se jíst prsty. (asi ne rybí, ale jako jíst rukama)

 

„Ovoce, mezi jednotlivými koly milování představuje lahodné osvěžení.“

 

Osvěžující chutě, slané ryby, sladké šťávy, které stříkají a chutě perlivých vín, plné, řízné a šimrající na jazyku. Tato atmosféra vás nechá téměř bez dechu a připravuje vás na to, co přijde.

 

Paže, ruce, dlaně

Paže představují sílu, moc, pomoc a ochranu. Jsou však i nástrojem spravedlnosti. Můžeme jimi dávat najevo spousty pocitů, kladných i záporných, přivítání či hrozbu, štěstí nebo zármutek, vítězství i porážku.

 

„Milenci si proplétají paže a ruce. Řeč rukou a dlaní je výmluvná. Zejména pak mezi zamilovanými“.

 

První tělesný kontakt, který se svým milým navážete, se obvykle odehraje dotykem.  I pouhým dotek může skrývat spoustu rozlišných významů. Lidé mají doteků sestavený celý slovník. Vroucnost, důvěrnost, něhu, posilu, zranitelnost, napomenutí či touhu.
masírování dlaní poskytuje vhodnou příležitost k erotickému dorozumívání beze slov.

 

Prsa

Prsa pro každého člověka znamenají uspokojení, touhu, osvěžení, ale také důvěru a ochranu. Možnost schoulit se k někomu a položit mu hlavu na hrudník v bezpečném objetí, je silný lék proti všem obavám, únavám a napětí.  Vyvolává vzpomínku na ničím nepodmiňovanou lásku. Držíte-li někoho blízkého v objetí, uvolníte se a najdete v sobě silnější vnímání sebe sama.

 

„Prsa jsou důležitým sexuálním znakem. Pevný okrouhlý tvar, působí sexuálně přitažlivé.“

 

7605MmI.jpg

 

I masáž prsou je velmi příjemná a dokáže ženu uvolnit a vydráždit. Může posloužit jako jedna z nejhezčích předeher.

 

Nohy a chodidla

Ženská chůze se liší od mužské. Ženy kroutí boky a dělají menší kroky, protože ženská pánev je širší. Ženy při své chůzi zdůrazňují svoji ženskost.
Péče o nohy je důležitým krokem, abyste se cítily dobře.

 

„Nohy svého partnera byste měla hýčkat“.

 

7603NzU.jpg

 

Pečlivě je ošetřujte teplou koupelí a následnou masáží. Při takové kůře dochází k nabývaní nové tělesné a duchovní síly.
Mytí nohou značí odpuštění a přijetí toho druhého, protože se jím znázorňuje očista od špatných kroků na špatných cestách našeho života.

 

„Při chůzi nebo tanci v trávě naboso, můžete vnímat své propojení se zemí“.

 

Nevím jak vám, ale mě se to hrozně líbí. Až budu připravena odpustit svému bývalému příteli, seberu se a půjdu mu opláchnout nohy. Jsem si jistá, že nevyjde z údivu. Ani jeho přítelkyně se nestihne divit. Ta pak určitě poběží pečlivě umýt nohy mě.

 

Míša Sýkorová (Finč)


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve STŘELCI. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Kamil je voňavé a maminku má latinu. Taťkou je mu „camillus“, což znamená „vznešený“. Odtud také pojmenování pro „heřmánek“, který byl ceněný jako lék a vzácná bylinka už od pradávna. U nás v ČR chodí aktuálně 14189 heřmánkových Kamilů.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Světový den divoké přírody.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Máte nějaký důvod pokládat pátek 13. za nešťastný? Stalo se vám tento den něco zlého?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 74
  • 2 029
  • 51 189
  • 379 599
  • 2 387 048
  • 3 790
  • 28
  • 1 834
0 Shares
Share
Tweet