artromot h
Komerce

Nenechte se omezovat zraněním, půjčte si motodlahu

0 Shares

I když úrazy kolene patří ke zraněním, které se léčí dlouho, není nutné se doživotně sportovně omezovat. Pokud si zajistíte kvalitní lékařskou péči a následnou rehabilitaci, koleno se zotaví rychle a efektivně. Věděli jste, že máte možnost pokračovat s efektivní rehabilitací sami doma? Stačí si půjčit motodlahu.

Jak na správnou rehabilitaci kolene?

Zranili jste si koleno při jízdě na motorce, kole či běhání? Pokud ano, tak jste se asi seznámili s operací menisku. I přesto, že je tento zákrok poměrně jednoduchý, je nutné kolenu dodat správnou a často prováděnou rehabilitaci. Díky motodlahám se pacient může ke sportům vrátit dřív, než si myslí. Je však velmi důležité se zaměřit na správné provádění, aby se koleno opět nepoškodilo.

Na začátku rehabilitace nepospíchejte, koleno by to nevydrželo. Kolenní kloub propínejte velmi pozvolna, to samé u uvolňování čéšky. Cviky se provádí s minimální zátěží a častým opakováním. Rehabilitace u pacientů s operovaným meniskem trvá přibližně 12 týdnů. Fyzioterapeut s vámi bude cvičit dvakrát denně a vám vysvětlí, co a jak. Podpůrnou léčba může také probíhat na oddělení zvaném vodoléčba pomocí vířivky, dále se taktéž využívá elektroléčba. Rehabilitace za pomoci motodlahy léčbu ještě více urychlí.

Proč je motodlaha účinný pomocník?

Motorová dlaha (zkráceně motodlaha) se využívá k pasivní léčbě kolene. Představuje nepřetržitou a velmi efektivní rehabilitaci z pohodlí domova. Celková léčba kolene se stejně jako hybnost kloubu velmi urychlí. Také se díky ní můžete vyhnout komplikacím, které vznikají při dlouhodobém znehybnění. Mezi další výhody patří rychlejší vstřebání otoků, zahojení chrupavek a vaziva či správná cévní a lymfatická cirkulace měkkých tkání v okolí kolenního kloubu. Půjčování motodlah využívají hlavně sportovci, protože se často potřebují rychle vrátit do výborné kondice. Motodlaha jejich léčbu zkrátí a zefektivní. Motorovou dlahu můžete používat 3x až 4x denně, dohromady až 3 hodiny. Pacienti ji používají přibližně 2 až 3 týdny, záleží na závažnosti zranění.

Jaký typ motodlahy je pro vás vhodný?

K rehabilitaci kolene a kyčle se hodí:

Moderní motodlaha Artromot K1 je jednoduchý pomocník, kterého zvládne ovládat pomocí ovladače úplně každý. Motodlaha se rychle nastaví na anatomické rozměry pacienta tak, aby to pro něj bylo pohodlné. Následně vhodně rozpohybuje končetinu v rozmezí -10° v extenzi do 120° ve flexi. Rychlost se reguluje velmi plynule (až do 200° za minutu). Rozsah pohybu si pacient určuje sám. K motodlaze dostanete protiskluzovou podložku, botu a podpěry na stehno a lýtko. Komu je Artromot K1 určen? Pacientům, kteří se zotavují po totální endoprotéze kolene nebo kyčle, po plastice vazů, po korekční osteotomii či po operaci zlomeniny.

artromot k1

Jak si motodlahu zapůjčit?

Není to nic těžkého. Na adrese www.pujcovnamotodlahy.cz si podle svých potřeb vyberete a objednáte tu, která odpovídá vašemu zranění. Dlahu si můžete vyzvednou v Praze či si ji nechat poslat kurýrem. Motodlaha na kolena a kyčle váží 11 kg a je možné si jí pohodlně odvézt v kufru auta či na zadní sedačce. Pokud si dlahu zapůjčíte na týden, tak máte dopravu po Praze zdarma. U dvoutýdenního pronájmu máte zdarma dopravu i po Středních Čechách. Dovoz obsahuje instalaci a zaškolení. Dlahu do ostatních míst ČR dodá kurýr Geis. Půjčovné se platí až v den vrácení motodlahy a kauce se při půjčení neskládá. Vrácení motodlahy je také jednoduché. Stačí zavolat na číslo uvedené na www.pujcovnamotodlahy.cz a následující den ji Geis odveze zpět.

Kolik zaplatíte

Jede kus motodlahy stojí 250 Kč s DPH na den a od 31. dne se půjčovné snižuje na 220 Kč.

Máte o zapůjčení zájem?

Zavolejte na číslo +420 602 155 136 nebo napište e-mail na info@proormedent.cz. Následně se vám společnost Proormedent s.r.o. ozve a vy se můžete už za pár dní věnovat efektivní rehabilitaci.

Zpracoval: proormedent

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x