Detail příspěvku: LÉTO S POPELKOU: Tantra masáž: Odešla jsem s „prsama“ na břiše!

LÉTO S POPELKOU: Tantra masáž: Odešla jsem s „prsama“ na břiše!

autor: | Srp 14, 2012 | Tělo | 0 komentářů

Views: 331

Zkušení čtenáři magazínu Popelky už asi vědí, že bychom ani v rámci reklamy nedoporučili nic, s čím sami nesouhlasíme, nebo co se příčí filozofii magazínu. Nechceme prodávat zajíce v pytli a nechceme vám nabízet něco, o čem víme jen ze strany klienta. Mnohdy proto služby sami vyzkoušíme. Znáte termín tantrická masáž? Pokud jen tak povrchně, jako před vyzkoušením já, tak vás ujišťuji, že o tom víte hodně málo.

6536MDU.jpg

 

Když jsme s panem Hejnákem v redakci já a Tomáš hovořili, respektive když hovořil on, museli jsme jen přikyvovat.

 

Prakticky každá jeho věta měla hlavu i patu a celý obsah jeho slov byl nejenom velmi aktuální, ale i beze zbytku pravdivý.

 

Mluvil o našich pocitech.

O pocitech téměř každého, i o těch vašich.

Souhlasili jsme s tím, že hlava a tělo člověka jsou samostatné jednotky, které si více odporují, než aby souzněly.

 

To ostatně víme všichni.

Nejednou jsme na Popelkách psali o tom, že hlava by měla více poslouchat tělo.

Prozatím je tomu naopak.

Bohužel.

 

Jak moc aktuální je v dnešní době fakt, že naše hlava diktuje tělu a naprosto pomíjí názor, který naše tělo má?

Hodně.

 

Říká: musíš pracovat víc, protože bez práce nebude dost peněz, nebude na tohle a tamto.

A zatímco tělo křičí, já už nemůžu, já bych si šlo lehnout, hlava říká, ještě tohle doděláš, teprve pak půjdeš. Ještě tady tohle, a pak bude odpočinek.

 

Denně své tělo přepínáme.

Denně ho hlava nutí dělat věci, které už těžko zvládá. Problém je, že tím kdo ve finále onemocní, zkolabuje, ochabne a bolí, není naše část myšlenková, ale právě ta tělesná.

 

To hlava říká, tohle nesmíš dělat a tohle dělat musíš, tady budeš sedět, nebo odsud odejdi. Není čas odpočívat, nemůžeš se teď věnovat tomu, co by ti dělalo dobře, protože musíš pracovat…musíš tohle a musíš tamto.

 

A tělo?

Kdo z nás se řídí jeho potřebami, pocity, přáním? Kdo mu poskytuje blaho ve chvíli, když si to tolik žádá?

Prakticky všechno, o čem pan Hejnák při prvním setkání mluvil, jsme zhodnotili jako velmi logické. Našli jsme se v mnoha příkladech, o kterých mluvil.

 

Když pak nabízel možnost, která má dnešnímu člověku pomoci udělat „bez hlavy“ cosi také pro tělo, souhlasili jsme, že to jistě bude dnešního člověka, vás, moc zajímat.

 

I nás to zaujalo.

Protože jsme ale o tantře věděli asi tolik, co většina populace této země, přijali jsme rádi možnost vyzkoušet masáž těla s vynecháním názoru hlavy na vlastní kůži.

 

To abychom zhodnotili, jestli vám to máme doporučit.

 

Pokusný králík je tu jasný. Tongue out


 

Zvenku zcela nenápadný dům v Praze 8.

Interiér mě mile překvapil, protože byl stylový, nenásilný a velice přívětivě exotický, ale nijak vyumělkovaný.

Příjemně to tam vonělo a bylo tam hezké přítmí.

 

Obrázky se po kliknutí vždy zvětší

 

6539ZTA.jpg

 

Pan masér mě přivítal a odvedl do místnosti, která mě pohladila hned při vstupu. Krásná výzdoba, moc milá vůně a vůbec uvolňující atmosféra.

Bylo mi tam dobře.

 

Teď budeš mít smůlu, hlavo.

Teď si můžeš tělu říkat, co chceš, protože teď jsi tady druhá. Laskavě se vypni. Přináším své tělo, abych mu vynahradila ty probděné noci, do kterých ho denně nutíš, vysvětlila jsem své mozkovně.

 

V zápětí jsem ovšem zalitovala, že jsem ji s sebou vůbec brala.

„Napřed bych byl rád, kdybychom si tykali. Já jsem Pepa“, pravil masér.

 

Ochotně jsem souhlasila a hlava také nebyla proti.

Nakonec, proč by sis s ním nemohla tykat, ovšem, ráda bych jenom poznamenala, že, jsi s cizím chlapem, v malé místnosti provoněné nějakými oleji…a ten sprcháč je tu proč?

 

Mlč, protivná hlavo, tělu se tu líbí.

Jak je libo, už mlčím.

„Teď bych tě, Míšo poprosil, jestli by ses mohla osprchovat, už se neoblékat a tady tím šátkem se jen zahalit. Já se půjdu také připravit“, řekl a někam odešel.

 

Aha, takže teďko se tady jako vyvlíkneš, pán se taky vysvlíkne, čili, jestli rozumím, tak další level je nahá Michaela Kudláčková, osprchovaná, jasně…a celá věc se týká těla, čili proto je tu ta postel. Seš normální? Co si myslíš, že se jako bude dít? Tohle nedáš! Víš o tom vůbec něco? Okamžitě vypadni, dokud je čas! Ta věc je erotická, rozumíš?

 

6540Zjk.jpg

 

Tělo: Ale já to chci! Chtělo bych prožít něco, co by mi udělalo dobře, já na to kašlu, co si o tom hlava myslí. Já chci…

Hmm…a co jako řekneš Tomášovi? To jsem zvědavá, jak mě vynecháš, až bude chtít, abys mu to vyprávěla! Už jsi slyšela termín nevěra? Co když… prostě se oblíkneš, omluvíš se a odejdeš! Ne, ty utečeš!

 

Měla jsem sto chutí, vzít svojí hlavu a v duchu filozofie pana Hejnáka, ji prostě nacpat do blíže stojícího plastového koše na odpadky a zatížit kabelkou.

I to by bylo málo.

Ječela by z toho koše, hystericky, ať jdu pryč, ať nelezu do té sprchy, ať se nevysvlékám….

 

Moje hlava, která se narodila se všemi planetami v Panně a milionem vlastních soukromých tabu, za roky vypracovaných, do betonových mantinelů, které by nezdolal ani dynamit.

 

Ne, neposlechla jsem ji.

Tak mi ta potvora alespoň zmuchlala žaludek jako ponožku sbalenou na pionýrský tábor a téměř uštvala krevní oběh.

 

Vylezla jsem ze sprchového koutu, otřela se a zahalila šátkem.

Pořádně se omotej, ježišmarjá! Zavaž to někde, dyť ti to spadne! Vezmi si alespoň spoďáry, proboha!

Huš!

 

Přišel pan masér.

Kolem pasu měl jenom ručník.

Jinak nic.

 

Chá!! Tak to jsem na tebe, kamarádko zvědavá! Ty seš jelimánek co? Si to užij. Co jsem ti říkala? Teď se ti bude utíkat poněkud blbě. Víš co? Teď to prostě už musíš absolvovat! Prostě musíš!

 

Do obličeje mi ještě moje mozkovna stihla transportovat asi šest litrů nachově rudé barvy, takže na připravené lůžko uléhalo moje tělo a hlava připomínající rajče před sklizní.

 

Poslední, co jsem ještě vnímala svým vypracovaným ráciem, byly první doteky, někde v oblasti kolem lýtek.

V ten moment hlava skutečně vypla.

 

6541NGV.jpg

 

Nevím, jestli je to naučeným stlačováním různých bodů na nohách, ale upadala jsem do mikrospánků, které neumím vysvětlit. Nestalo se mi to nikdy, ani v autě.

 

Když mi pak masér sdělil, že to trvalo dvě hodiny, nechápala jsem.

Popsat celý ten zážitek nemohu, protože to nemám k čemu přirovnat.

 

V každém případě, je všechno tak strašné pomalé a odehrává se to ve stavu jakéhosi skutečného polovědomí, nebo nějakého stavu mysli, kde mysl vlastně není.

 

Je to velice příjemné na tělo!

A o to tady šlo.

 

Hlavu jsem si sice odnesla, ale byla mi ještě hodně hodin k ničemu.

Nedokázala ani zařídit, abych se způsobile oblékla. Bylo mi sice divné, že mi korzet nějak nesedí, ale neměla jsem na to, abych zjistila, že jdu domů s prsama u pasu.

 

Jinými slovy, tu věc jsem si nasadila opačně.

Ale co na tom…

 

Jestli bych doporučila tuhle službu?

Ano, rozhodně ano.

 

A ještě rada: HLAVU S SEBOU NEBERTE! Laughing


 

6534OGQ.jpgKde jsi se tomuto umění naučil?

Odpověď se dá rozdělit na dvě části. Na kurzu jsem byl v česku (Denisa a Richard) a pak v Indii. Zde jsem se naučil techniku masáže.

 

Ale to bylo málo, potřeboval jsem tomu všemu vdechnout duši, což mě naučil tantra učitel  John Hawken.

Ale to vše ještě bylo málo. Musel jsem použít veškerou odvahu upřímně si přiznat co a jak je pro tělo hezké a jak toho docílit. A pak bylo třeba ještě pár let experimentů, jak masáž funguje na lidském těle, aby z toho vznikla naše originální

 

Kouzelná tantra (www.KouzelnáTantra.cz) se kterou jsme tak úspěšní a která ti přinesla tak neočekávaně hezké zážitky, prostě je to kouzlo.

 

A ani to by ještě nestačilo, protože jsem si vše musel dát do souvislostí s tím, jak mužská a ženská energie se navzájem prolíná a přitahuje a jedna je nezbytnou pro druhou.

 

To jsem studoval od puberty z řady knížek počínaje antickými filozofiemi a konče Bohuslavem Broukem a doktorem Plzákem.

 

Když se prostě dotýkáte druhého těla, musíte rozumět tomu proč a nač tak činíte.

 

Řekneš v kostce to nezákladnější, o filozofii, ze které tantra vychází?

Tantra je velmi jednoduchá, Tantra je mapa lidských zkušeností co a jak je třeba dělat, abychom prožívali šťastný život. A je v protikladu s obecným míněním ve společnosti, protože společnost (nebo ti co ji řídí) si přejí spíše mít nešťastné lidi, protože ti se dají lépe ovládat a manipulovat.  A tím si ti nahoře můžou dělat, co chtějí.

A tvoje životní filozofie?
Žít dál šťastny život. Být na tolik bohatý, že si můžu dovolit jet do práce hodinu na kole. A nemuset z důvodu spěchu použít auto. Protože v autě je člověk jako ve vězení, je zavřený a nemůže se skoro hýbat = nešťastný život. Oproti tomu jet do práce (na masáž) na kole, je člověk venku, vnímá přírodu a krásně protáhne celé své tělo.

Už se ti někdy stalo, že by nějaká klientka, nebo klient byli skutečně velmi nepříjemní? Jsi přeci jen člověk, jak to řešíš?

Zatím se to nestalo. Ale pár krát jsem cítil z ženy, co přišla na masáž nepříjemné pocity, typu, no tak jsem sem teda přišla, když mi to dali k narozeninám, ale já sem nechtěla, a  vůbec  jestli se mi to nebude líbit, tak se těš. O to větší byl pocit z dobře udělané práce, když odcházela plná vděku za prožité doteky a děkovala. A člověk se cítil, jako že v jejím srdci, které bývá vždy proti všem uzavřené, se tento kouzelný den s masáží podařilo opět zapálit oheň lásky a radosti.

Kolik lidí ti projde rukama za jeden den?
Jedna žena denně, maximálně dvě. A pak mám zas den volna.

Jsi ženatý? Máš partnerku? (Nemá problém, že se dotýkáš cizích žen?)
Žiji s přítelkyní, oddán nejsem a máme dvě zdravé děti, dva krásný kluky.

Já byla spokojená, i když jsem celý zážitek mnoho hodin zpracovávala, stalo se někdy, že někdo spokojený nebyl?
Zatím se to nestalo. Ale stalo se, že třeba přišla žena, popovídali jsme si o masáži a vůbec jsme nezačali masírovat a zase odešla. Ale když se dotknu těla, tak jsou šťastně a chtějí ještě.

Netušila jsem, jak vlastně masáž probíhá. Byla jsem zprvu hodně překvapená. Myslíš, že to je dobře, nebo by člověk měl vědět, do čeho jde?

Problém je v tom, že se masáž nedá slovy popsat. Nemáme pro to v češtině slova. Pro zážitky, které masáž přináší. Dá se o tom dopředu promluvit pouze schematicky, přijdete na masáž, lehnete si a budou následovat dotyky a všechny jsou příjemné. Stačí si dát odvahu a překonat vnitřní sebe-odsuzování, že si tak krásnou masáž nezasloužíte.

Jak bys jako klientku hodnotil mě?

Typická žena. Jinak já jsem vázaný masérským tajemstvím, stejně jako lékařské, takže nikdy o masážích nemluvím. Naopak když se vrací klientka třeba po týdnu, nevím co, a jak se dělo na minulé masáži, a tak to má být.  Každá masáž je jedinečná. Neopakovatelná ve svých detailech. A než být ve vleku, minule to bylo moc hezký tak tentokrát to bude o dalších x procent lepší, tak je lepší začínat vždy s čistým stolem a hlavou.

Po jak dlouhé době se lidé za masáží vracejí?
Někdy třeba do týdne, jindy po půl roce, ale průměr je tak jednou za měsíc či dva, ten nejběžnější interval, kdy se stálí klienti vrací.

Poskytujete služby také pro páry (příp. jak to probíhá a je o takovou formu zájem?)
Ano chodí i v páru a můžou si vybrat, zda chtějí být masírování v jedné místnosti před sebou nebo odděleně ve dvou masérnách současně.

Máš nějakou perličku, z vaší práce, nějaký zážitek, na který nezapomeneš?
Mám obrovskou radost, když se mi vrátí žena a řekne “…děkuji zachránil jsi mi manželství, teď už s manželem zase spíme…” a nebo když řekne, “.. děkuji, ty jediný jsi mě dokázal zbavit anti-depresiv a opět mám radost ze života….” a nebo “… to byl nejkrásnější zážitek mého života….”. Jako pro herce je nejdůležitější potlesk publika, snad ještě důležitější než gáže, i pro nás maséry je nejdůležitější vidět odcházet od nás lidi, kteří jsou zase šťastní! Navracet lidem pocit štěstí ze života je i důvod, proč jsme si založili první školu sexu v ČR, pod názvem Škola vyšší sexuality a intimity na adrese www.neotantra.cz.

Co bys vzkázal ženám, které článek právě čtou?

Vzkázal bych jim, aby přišli na masáž, když ony samy budou chtít. Nikdy kvůli tomu, aby někomu udělali radost, nebo že je tam někdo donutil. TO nemá moc cenu, ale ať přijdou, až budou samy chtít, aby jim bylo líp a nebo pokud budou potřebovat pomoct. Třeba se zvládnutím starostí které je třeba tíží a opravdu s tím chtějí hnout, ostatně ohledně léčivých masáží je můj web www.ProZeny.mmsu.cz.

 

Stejně jako Zikmund Freud vycházel z toho, že si musíme povídat o celém našem těle, jinak budeme mít problémy, dnes po sto letech já tvrdím, že je třeba se umět a dotýkat celého našeho těla, jinak budeme mít probémy. A to je přesně ten důvod, proč moje terapie vztahových problémů a nespokojeností v životě je o tolik účinnější, než návštěvy diplomovaných sexuologů, poraden a koučů.

 

Protože my při masážích pracujeme s celým tělem. A masírovaný člověk to cítí na vlastní kůži, že mu je opravdu líp. Dnes se tato metoda může jevit jako odvážná, ale podle mě za sto let bude stejně samozřejmá jako psychoanalytika dnes. Než se ale tantra masáž bude vyučovat na školách jako seriózní obor, tak to asi ještě chvilku trvat bude. Protože fakt dobrých tantra masérů, nebo masérek, kteří jasně cítí správně rozdíl mezi prací se sexualitou a sexem (což je výsostně párová záležitost), těch je málo.

 

Víte, v české republice máme padesátiprocentní rozvodovost. Přičtěte ty, co se nevzali a rozešli. No a koupila byste si mobil nebo TV s padesátiprocentní poruchovostí? Takže my jako lidé umíme létat do vesmíru, ale nedokážeme normálně šťastně žít. Alespoň majoritní většina ne. A problémy a rozchody ve vztazích bývají, často skrytě, vyjádřeny jedním společným jmenovatelem, a tím je nezvládnutá lidská sexualita.

 

6538NjA.jpg

 

A jak to taky mají mladý lidi umět, když jim to nemohli vysvětlit jejich rodiče, protože ani oni to neuměli od svých rodičů a tak dále.

 

A na plný závěr mi dovolte jeden můj citát z knížky Energetická masáž: “Masáž není erotika, ale umění”.


Napadlo nás také, že byste uvítali pár otázek a odpovědí z nějaké úplně jiné půdy. Z ulice, řekněme. Sehnali jsme proto i jednu z pravidelných klientek studia.

 

6544ZmM.jpgCo vás přivedlo na tantrickou masáž?

Zájem vyzkoušet masáž a zbavit se bloku v těle.

 

Měla jste nějaké problémy?

Únava, bolesti zad

 

Jak jste na ni přišla?

Našla jsem článek na internetu. Pak jsem přečetla i další články o této masáži.

 

Co všechno jste o tantrické masáži věděla, když jste na ni šla?

Jenom teoretické znalosti, které jsem posbírala.

 

Jak byste popsala své pocity na začátku a jak potom?

Cítila jsem jak maser hybe s mou energii v těle a nechápala jsem, jak se mu to podařilo. Byl to nepopsatelný zážitek.

Pak jsem se cítila uvolněna a bloky zmizely.

Hlava byla také lehčí a nálada lepší.

 

V čem si myslíte, že je tantrická masáž odlišná od všech ostatních?

Masér se mě skoro nedotýkal, byl to pocit lehkého hlazení, který uvolňuje tělo a duši.

 

Čím vám masáž prospívá?

Uvolňuje napětí a pomáhá rozblokovat tělo.

 

Co byste vzkázala ženám, které třeba váhají, jestli je pro ně masáž vhodná?

Zkuste to. Může to změnit váš život k lepšímu.

 


 

Tak jak?

Jste už zvědaví?

 

Mnohé z toho, co by vás ještě mohlo kolem tématu zajímat, naleznete TADY a také TADY

 

BUDE SOUTĚŽ O MASÁŽ!! Wink

 

 

Michaela a tým odborníků mmsu Praha


[sexy_author_bio]


Fotografie a video: Tomáš Žebrák

Článek pro vás napsala:

Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře, sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.
Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti.
Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
faces an.jpg1

Obličejová slepota

 

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna přibývá Co to znamená?
a nachází se ve VAHÁCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Rodokmen jména Milan najdeme v jižní Evropě, kde vzniklo z přídavného jména „milý” nebo „milovaný”. Význam jména je tak jednoznačný a vůbec v tom není žádná lingvistická věda. Milan je prostě milý. A taky frekventovaný. U nás je takových miláčků požehnaných 118220.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Autistický den hrdosti.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 48
  • 383
  • 17 878
  • 347 614
  • 2 475 822
  • 3 796
  • 28
  • 1 859
0 Shares
Share
Tweet