Společnost

„Zvuky Země“ jsou prý vtip!

0 Shares

PŘÍLOHA NA VÍKEND

A to je právě dobře, že se našel konečně odborník s několika tituly, na kterého se může zmatený lid s důvěrou obrátit, a který díky svým dlouholetým zkušenostem a vzdělání, může podivný jev, který byl zaznamenán téměř po celém světě, vskutku odborně vysvětlit. 

Novinky.cz, které rozhovor s expertem v oblasti geofyziky Ing. Josefem Horálkem, CSc. z Akademie věd ČR, uveřejnily, našly rovněž i svědka z České republiky, který zvuk slyšel spolu s několika dalšími lidmi již začátkem listopadu.

 

Připomeňme, že jsme se zvuky na Popelkách zabývali také v článku ZDE, a že jsou tady uvedeny příklady které v poměrně krátkém čase zaslali na youtube lidé pomalu z celého světa.

 

A teď nemluvíme o těch, kteří slyšeli, ale nenahráli.

 

Pokud někdo z vás doufal, že se najde skupina vědců, nebo někdo povolaný, kdo by se tímto jevem zabýval alespoň na té úrovni, že by je například prohnal nějakým zařízením a podobně, že by třeba změřil frekvenci těchto zvuků a porovnal je třeba s frekvencí jiných zvuků a podobně, pak jste na omylu.

 

Lidé, povolaní sedí na těchto místech patrně čistě jen proto, aby své zkušenosti využili k tomu, aby si záznam poslechli, tak, jak to umíme my také, a z jedné židle pravili :

 

„Zvuky nemají fyzikální příčinu v nitru Země, slabá zemětřesení jsou doprovázena hlubokými tóny, ale podle mého názoru jde o lidskou fantazii a honbou za senzací,“ řekl vědec pro zmíněný server.

 

Jinými slovy

Všichni lidé v Kanadě, Maďarsku, Česku, Mexiku, Kyjevě, Costa rice, Polsku, Norsku, Chille a dalších, jsou vtipálci a nebo rovnou psychopati, trpící halucinacemi. Tedy i já (viz vlastní zkušenost z konce roku), nebo ostatní.

 

A já si myslím, že opravdu děkujeme!

 

„Milý pane inženýre Horálku Csc.,

   První pokusy o předvedení chemických reakcí, práce na poli fyziky i její první objevy a doklady, byly připsány černé magii a spolupráci s Ďáblem a jejich objevitelé zpravidla obviněni. Duševní choroby se léčily vymýtáním a o prvních objevech na poli astronomie už vůbec nemluvím. Chudák Giordano Bruno.

 

Chudák Kepler, Křižík a tak dále. Takže, nebyl by po ruce někdo, kdo se touto dobou méně inspiruje?“

 

Co neznám, neexistuje?

Na to jste studoval?

 


 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x