Detail příspěvku: Velký experiment o nás – s námi?

Velký experiment o nás – s námi?

autor: | Srp 4, 2017 | Společnost | 0 komentářů

Když jsem tuhle knihu prvně otevřela, rozevřela se mě na stránce s názvem kapitoly: Jak se vypořádat s negativními zprávami, válkami, smrtí a zkázou. Přesně moje téma! Ne, že bych ho nějak nutkavě řešila, spíše jsem se jím přestala zabývat, přesto o to víc jsem občas pociťovala nepříjemný pocit z toho, že nejsem s těmito zprávami z druhého konce světa solidární. Takže jsem byla mimořádně zvědavá, jak si autoři s tímto těžkým duchovním tématem poradili.

Musím říci, že skvěle a právě tím začnu:

 

„Vězte, že spousta toho, co vám prezentuje vaše zpravodajství a noviny, je vykonstruováno. Jsou vám předkládány verze příběhů, které často neobsahují celou pravdu…

… Ve skutečnosti vše, proti čemu chcete bojovat nebo co chcete vymýtit, je to, co hodnotíte a odsuzujete. A vše, co hodnotíte, se vám bude ve vaší realitě zrcadlit, dokud si to neuvědomíte a neintegrujete to…

…Kolektivy dnes plodí války a konflikty, aby získaly to, co náleží jiným, jelikož se bojí, že je všeho nedostatek. Lidé věří raději v nouzi než v nekonečnou hojnost…“

 

24606ZGM.jpg

 

Od vesmírných pokusů až po podstatu lidské duše

 

Nebudeme se tohoto tématu vůbec bát! Velký experiment je kniha, která konvenčně smýšlejícímu člověk značně rozhodí pevný postoj. Zvídavému přivodí pár hodin vzrušení a přemýšlení nad tím, co je z knihy pravda, a co není – přidá notnou dávku netrpělivosti, protože o tom, jak to je ve skutečnosti nás může spolehlivě přesvědčit pouze budoucnost. Jen čas tu ukáže, nakolik byl Velký experiment nadčasovou knihou.

 

Zda-li jsme opravdu výsledkem pokusů mimozemských civilizací a všechny ty bájné bytosti naší minulosti, vstupy Bohů na zem, mýtické bytosti a příběhy, jsou jen pozůstatkem vzpomínek na začátky toho všeho, nebo je-li to všechno čirý nesmysl, nelze říci. Autoři jsou o své pravdě přesvědčeni a stojí za to si jejich teorie přečíst, protože svým způsobem dávají mnohem víc smysl než to, že jsme měli nějakou zázračnou kliku a z opic jsme se vyvinuli i se všemi schopnostmi, které máme.

 

Protože drtivá většina knihy je věnována lidské duši a jejímu fungování

 

Přeměníme-li omezující myšlení a stará přesvědčení, můžeme změnit svůj život. Můžeme žít lepší realitu. Minimálně k sobě přestaneme přitahovat podivné existence. Mnohem více lidí začíná jemněhmotné energie cítit – a více se jim věnuje, více je rozvíjí, snaží se pomáhat druhým. Duchovní terapie se začínají mísit s psychologií, proč ne… i Tom Kenyon je svým povoláním psychoterapeut. Máme čakry, máme nejrůznější intuitivní schopnosti, naučme se je používat. Třeba jen bdělým životem a vnímáním věcí kolem sebe.

 

A navíc je to kniha plná obecně známých pravd…

 

„Kdo není schopen zapomenout, ten neodpustil. Z našeho úhlu pohledu to lze aplikovat na 99 procent případů. Neustále se odvoláváte na to, že vám bylo ublíženo. Vnímáte se v nejrůznějších pozicích oběti a neustále se k daným událostem vracíte. Jestliže jste opravdu odpustili, s největší pravděpodobností se k tomuto scénáři nebudete opakovaně v myšlenkách vracet. Výjimkou jsou okamžiky, kdy se setkáte se stejnou vibrací a vybaví se vám minulá situace, kdy jste tohle zažili. A pokud se to znovu odrazí ve vaší realitě, pak je ve vašem energetickém poli něco, čeho se stále pevně držíte, vyzařujete to a ono se to pak zrcadlí.“

Velký experiment jsme my sami. Využijme to, co nám bylo dáno čím? Genetickou mutací zvenčí? Tak tuhle otázku mám už pod kůží…

 

O autorech:

Wendy Kennedy – channelingu se věnuje přes patnáct let a pracuje s bytostmi z nejrůznějších hvězdných systémů i dimenzí. Na počátku devadesátých let začala mít vize, kterým jako většina lidí nerozuměla, ale jež ji inspirovaly. Začala je zkoumat a dostala se právě k channelingu. Ve skutečnosti netušila, co to je, a ani neznala nikoho, kdo by se této disciplíně věnoval. Pouze věděla, že se má channelingu věnovat.

Jedním z nejdůležitějších zdrojů se pro ni stali Plejáďané z deváté dimenze – Wendy skrze komunikaci s nimi pokračuje v rozšiřování řady jejich lekcí. Dnes vede channeling pro klienty na celém světě a pořádá soukromá i skupinová sezení.

Tom Kenyon – je jeden z nejuznávanějších léčitelů zvukem na světě. Několik desetiletí studoval vědomosti a zkušenosti z reinkarnací, sám se umí přesouvat mezi dimenzemi a stává se tak poslem informací. Zjišťuje, že spolu souvisí moudra buddhismu, egyptské vysoké magie, hinduismu, taoismu – to vše studuje s nesmírnou pečlivostí a o své poznatky se dělí  nejen v knihách, ale i na workshopech a zvukových CD.

 

Vydalo nakladatelství Anch Books, 2017, www.anch-books.eu

 

Renata Petříčková


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Renata Petříčková (Venclovský) 31.5.1978 „Blíženec“
Rozdvojený člověk s hlavou v oblacích a nohama kdovíkde. Má slabost pro knihy ze všech úhlů pohledu, možných i nemožných. Má zvláštní schopnost vidět svět černobíle. Neumí plavat a neumí kynuté těsto. Miluje kočky, koně, lečo a postel. Ráda by si dala s Hawkeye Piercem suchý Martini. Nejlíp v bažině.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se v BLÍŽENCÍCH. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Oboupohlavní jméno René se narodilo v latině. Matkou je mu slovo „renatus”, což znamená „znovuzrozený”. Podíváme-li se na to optikou předkřesťanskou, když toto jméno vzniklo, pak je René (Renée) prostě reinkarnovaný. A takových reinkarnací máme v ČR 9079.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Dnes není žádný mezinárodně významný den.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 267
  • 546
  • 30 709
  • 427 558
  • 2 274 853
  • 3 781
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet