Komerce

V létě je průjem častější, než si možná myslíte

0 Shares

Začínáte mít neblahé tušení, že si střeva začínají dělat, co chtějí? Obáváte se, že nestihnete doběhnout do místnosti, kam i královna musí sama? V letním období jsou průjmy poměrně běžné, přičemž příčinou může být prakticky cokoliv od zkažených potravin přes bakterie ve vodě na koupališti až po exotická jídla. 

Vedrem se navíc oslabuje imunita, a tak odpovědí imunity na neustálá horka může být právě onen průjem. Co tedy dělat, když se začne rosit čelo a začnete mít pochody v břichu?

 

26500ZDl.jpg

 

Během letních prázdnin jsou trávicí obtíže naprosto běžné, ovšem nemusí se vždy jednat o závažné onemocnění. Ve většina případů se jedná o několikadenní virózu. Stačí nasadit dietu, vyhnout se mastným jídlům, a dát si nějaké medikamenty, které jsou na průjmová onemocnění (http://www.hylak.cz/prujmova-onemocneni/) určena.

 

Průjem může mít mnoho příčin

 

Průjem je způsobován hned několika věcmi. Dokonce i špinavé ruky mohou způsobit nepříjemné trávicí problémy. V horkých letních dnech se jídlo také rychle zkazí, nebo se do pitné vody dostanou nějaké bakterie. V neposlední řadě se průjem objevuje při stresových situacích a zátěžích.

 

I u obyčejného průjmu může dojít ke komplikacím, přičemž hrozí zejména odvodnění, a tak se snažte do těla neustále dostat nějaké tekutiny, nicméně po troškách.

 

Hylak forte jako první pomoc

 

26501Yjk.jpg

 

Zřejmě se ptáte, jak taková léčba průjmu (http://www.hylak.cz/lecba-prujmu/) probíhá. Je dobré mít doma v lékárničce nějakou první pomoc. Velice účinným přípravkem je Hylak forte, jenž obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry a ulevuje od průjmů, zácpy, křečí a nadýmání. Jelikož se jedná o tekutou formu, snadno Hylak forte pozřou i vaše ratolesti včetně kojenců. Klidně se může dát do nějaké tekutiny (kromě mléka) či během jídla.

 

U dětí jsou průjmy také velice časté.

 

Zpracovala: Placla


Redakce Popelky vznikly 14.7.2011
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.

Hodnocení k článku

Komentáře -Napsat soukromou zprávu můžete jako přihlášení vpravo v části: Soukromé zprávy.

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com