Detail příspěvku: V létě je průjem častější, než si možná myslíte

V létě je průjem častější, než si možná myslíte

autor: | Čvn 22, 2018 | Komerce, Společnost | 0 komentářů

Začínáte mít neblahé tušení, že si střeva začínají dělat, co chtějí? Obáváte se, že nestihnete doběhnout do místnosti, kam i královna musí sama? V letním období jsou průjmy poměrně běžné, přičemž příčinou může být prakticky cokoliv od zkažených potravin přes bakterie ve vodě na koupališti až po exotická jídla. 

Vedrem se navíc oslabuje imunita, a tak odpovědí imunity na neustálá horka může být právě onen průjem. Co tedy dělat, když se začne rosit čelo a začnete mít pochody v břichu?

 

26500ZDl.jpg

 

Během letních prázdnin jsou trávicí obtíže naprosto běžné, ovšem nemusí se vždy jednat o závažné onemocnění. Ve většina případů se jedná o několikadenní virózu. Stačí nasadit dietu, vyhnout se mastným jídlům, a dát si nějaké medikamenty, které jsou na průjmová onemocnění (http://www.hylak.cz/prujmova-onemocneni/) určena.

 

Průjem může mít mnoho příčin

 

Průjem je způsobován hned několika věcmi. Dokonce i špinavé ruky mohou způsobit nepříjemné trávicí problémy. V horkých letních dnech se jídlo také rychle zkazí, nebo se do pitné vody dostanou nějaké bakterie. V neposlední řadě se průjem objevuje při stresových situacích a zátěžích.

 

I u obyčejného průjmu může dojít ke komplikacím, přičemž hrozí zejména odvodnění, a tak se snažte do těla neustále dostat nějaké tekutiny, nicméně po troškách.

 

Hylak forte jako první pomoc

 

26501Yjk.jpg

 

Zřejmě se ptáte, jak taková léčba průjmu (http://www.hylak.cz/lecba-prujmu/) probíhá. Je dobré mít doma v lékárničce nějakou první pomoc. Velice účinným přípravkem je Hylak forte, jenž obnovuje rovnováhu střevní mikroflóry a ulevuje od průjmů, zácpy, křečí a nadýmání. Jelikož se jedná o tekutou formu, snadno Hylak forte pozřou i vaše ratolesti včetně kojenců. Klidně se může dát do nějaké tekutiny (kromě mléka) či během jídla.

 

U dětí jsou průjmy také velice časté.

 

Zpracovala: Placla


[sexy_author_bio]


Článek pro vás napsala:

Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Redakce Popelky vznikly 14.7.2011 "Rak" tel:721 381 824
Milujeme všechno, co je rodu ženského a ctíme rod mužský. Klaníme se nekonečné kráse přírody a moudrosti našich předků. Víme, že hranice jsou vždy tam, kde si je postavíme. A proto je vůbec nestavíme, abychom nepřehlédly kouzlo a věřily v zázrak.
 
Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Aktuální motto

„Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne.“
Václav Havel
 

Luna

Luna ubývá Co to znamená?
a nachází se ve LVU. Jak to působí?

AdSense

Vaše jméno

Jméno Svatoslav, původně Světoslav má slovanský původ. Rodiči jsou mu staroslovanská slova „svet” „velký” a „slav” „slavný”. Povaha jména je tedy „velký” a „slavný. Jakkoli to tedy k tomu svádí, se svatým nemá jméno nic společného, ačkoli později bylo v tomto duchu jméno ohnuto ze Světoslav na Svatoslav. ČR je aktuálně 761 mužů s tímto velkým jménem.

V celosvětovém kalendáři je dnes

Mezinárodní den lidí s postižením.

Nejnovější komentáře

Výklady pro Vás od Vás

Výklady Pro Vás Od Vás

Kameny pro ženy

kameny-pro-zeny

INTELIGENTNÍ SMART ZRCADLA

Škola tarotu

Škola tarotu

Runová magie – škola

runová magie

Ankety

Jak se vám líbí web Popelkycz?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sešit na vaření

sešit na vaření

Příspěvky od Popelek

Vyfotili jste něco zajímavého?

Podělte se se všemi! Zašlete foto na redakce@popelky.cz

Statistiky

  • 1 321
  • 1 573
  • 26 166
  • 422 361
  • 2 280 393
  • 3 781
  • 27
  • 1 835
0 Shares
Share
Tweet