Společnost

Tak, a teď tu o Smolíčkovi, „lesní chlapče“ :-)

0 Shares

Tajemný, sedmnáctiletý „lesní chlapec“ přišel na radnici v Berlíně na počátku září. „Jsem na světě sám, pomozte mi, prosím“, pravil a policii později vyprávěl příběh o tom, že  před pěti lety zahynula při autonehodě jeho matka a on od té doby přežíval s otcem v přírodě. Otec později zemřel na následky pádu a chlapec ho pochoval do jámy, možná někde na území Krušných hor. Pak vyrazil na sever, jak mu poradil otec.

Dojemný příběh v tuto dobu plní stránky všech tištěných i iternetových médií v mnoha zemích.

 

Chlapec mluví anglicky a německy jen trochu.

Když se ho policie ptala na pas nebo doklady, tvářil se prý nechápavě, a tak mu museli vysvětlit, co vlastně po něm chtějí. Nic takového ale nemá.

Ví jen, že se jmenuje Ray.

 

Má jen baťoh a spacák a v přírodě údajně bydlí už pět let.

Číst ho prý naučil otec. Podle berlínské policie, která se už obrátila na Interpol je chlapec cizinec, asi z anglicky mluvící země.

 

Hoch nyní projevil přání vrátit se do přírody, protože v civilizaci se mu už nelíbí.

Má problém spát v posteli a mýt se mýdlem a teplou vodou. Rád by zpět, do svého přirozeného prostředí. To půjde ale těžko.

 

„…navzdory bizarní povaze celého příběhu policie nemá zatím důvod mladému muži jeho verzi nevěřit“, uvedl pro média vyšetřující policista.

 

A to myslím dělá trošku chybu.

Mohu se plést, ale domnívám se, pravda z toho příběhu není ani jeho jméno. Snad to nebude dlouho trvat a dozvíme se, jak to bylo doopravdy.

 

Například by se mohlo zjistit, že chlapec je psychicky nemocný. Celé okolnosti jeho příchodu na berlínskou radnici, pak podle mě budou někde zcela jinde.

 

1344YWE.jpg

Na jeho výrazu obličeje je cosi, co je divné.

 

No ale mohu se plést.

 

Michaela


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x