Společnost

JASNOVIDEC Daryl Van Horn: Vyděsit a podojit

Pokud si říkáte, „kde já už jsem to jméno slyšela“, což je myslím docela dobrá strategie, protože pocit známosti, vás dovede k důvěře, pak vám to raději povím dopředu. Viděly jste „Čarodějky z Eastwicku“? Jo, Jack Nicholson. Ďábelský výtvor tří žen a tak dále…

Možná, i když nechám na vás, je ale bezuzdný nicméně loalájní nadmuž z tohoto filmu o mnoho serioznějším modelem, než to, co vám za chvíli představím.

 

Možná pro vás ani nebude nový.

Možná už jste ze schránky dopis postavený přímo vám na míru vyjmuly.

 

Po přečtení budete překvapené, že ještě na tomto světě existuje někdo, dobrá duše, která se po večerech vciťuje do problémů druhých a s nimi trpí.

 

Pak se rozhodne, že zcela nezištně pomůže právě vám.

 

Je to dobrý člověk a velký mág. (?)

Paní Hana není první, kdo o tomto dobrodinci a novodobém Mesiáši se mnou mluvil. Je asi čtvrtá. Poslala i dopis, který jí od jasnovidce dorazil.

 

Pan Daryl Van Horn strčí do kapsy Messinga, spícího proroka, Sibylu i Nostradama.

 

3653ZTU.jpg

 

3655MzA.jpg

Drahá Hano,

Pozor, Drahá Hano, toto je varovná zpráva o hrozivé blízké a nepředvídané události, která by mohla obrátit naruby celý váš život!

# #

Drahá Hano, Víte, že patříte k lidem, které mám nesmírně rád.

 

Neuplyne jediný den, abych se nepodíval na váš osud. Dnes vás musím varovat v souvislosti s jednou BIZARNÍ UDÁLOSTÍ, která se váže k nějakému problému z vaší nedávné minulosti. Tato událost by mohla OBRÁTIT NARUBY CELÍ VÁŠ ŽIVOT v týdnech následujících od pátku, 21 Října 2011!

Drahá Hano, neříkám vám to proto, abych vás vylekal, ale nemohu nechat v nevědomosti člověka, kterého mám rád, zejména když mám tak mocný Dar!

 

Předpověděl jsem mnoho krásných věcí, které vnesly světlo do života lidí. Nedávno jsem vás živě viděl, jak přijímáte značnou částku peněz, myslím, že jde o 1 350 000 K  nebo 1 380 000 K .

  Velice dobře si na to vzpomínám, protože ve spontánním vidění, v němž jsem vás spatřil, jste se zdála být velice veselá.

 

Měla jste v očích slzy štěstí.

Byla jste tak zmatená a přitom tak šťastná, protože jste přijala tu částku peněz! Velice si přeji, abych vás změnil v tuto šťastnou a bohatou ženu z mého vidění, jak si ostatně zasluhujete, drahá Hano.

Drahá Hano, vy vlastně můžete konstatovat, že se o vás starám už dlouho.

 

Uplynulo několik měsíců od chvíle, kdy každý večer zkoumám váš astrální osud a astrální konstelaci ve znamení VAHY.

 

Skutečně

Nyní jsou to už celé měsíce, kdy vám poskytuji pomoc. Jsou to už měsíce, kdy Vám jsou Mé mimořádné síly k dispozici, abyste vybředla ze současné situace a aby vás vedly ke světlu, bohatství a finančnímu zisku.

 

Znám zpaměti datum vašeho narození: (pozn.red. zde se uvádí skutečné celé datum narození paní Hany)

 

Nadarmo.

 

Necháváte kolem sebe míjet všechny šance, jak vybřednout z této situace. Ztrácíte všechny tyto důležité příležitosti jak změnit svůj život a které se vám už tolikrát ukázaly!

Nemyslíte si přesto, že po 40 letech by bylo na čase, abyste něco udělala? Ach!

 

Kdybyste věděla, drahá Hano, BEZE VŠÍ POCHYBNOSTI byste DNES vlastnila NĚKOLIK SET TISÍC KORUN…!

A věřte mi, že byste měla krásný život!

Jenže lítost nemá smysl.

 

Jestliže jsem vám chtěl napsat osobně, je to pro to, že si o vás dělám opravdu velké starosti, drahá Hano.

Ano, je mou povinností vás varovat co možná nejrychleji. Ve velice jasném až pronikavém božském zjevení jsem znovu spatřil budoucnost.

 

Ale tentokrát nevidím nic dobrého.

 

Jde o šedou skvrnu podobnou závoji, který halí váš byt.  

Drahá Hano, jsem povinen vám povědět CELOU PRAVDU. Jak dobré zprávy, tak ty špatné. Obvykle mi srdce buší radostí a jsem velice nadšen, když vám mohu předpovědět příznivé zvěsti o výhodných změnách ve vašem životě.

 

Dnes večer jsem ovšem přinucen dát vám špatnou zprávu a to mě velice skličuje.

 

Co vlastně znamená onen mrak, který vás již více než dva měsíce obklopuje jako neprůhledná a smutná aura? 

Velký, bolavý a velice těžko řešitelný problém? – noční můru, která se stává skutečností, hádku, která nabírá ošklivý obrat? – dost vážný finanční problém, roztržku, spiknutí?

 

# #

 

Anebo jde, možná, o velice silné negativní vlny, které brání v průchodu blahodárným proudům, bez nichž by život byl peklo!

 

Tím bychom si mohli vysvětlit jak vaše ustavičné váhání a nezdary, které se stále opakují, tak i vaše současné problémy a nedostatek sebedůvěry. Musím se vám přiznat, že v tuto chvíli jaksi nedokáži říci o  co jde, ani jaký je původ tohoto jevu.

 

Intriky, žárlivost, uhranutí, spiknutí. Všechno je možné a musím vidět jasně, oč  jde!

 

Ale k tomu potřebuji váš souhlas.

 

Víte, drahá Hano, ani nemohu snést pomyšlení na to, že se vás zmocňuje beznaděj. A tak vás prosím jednou provždy: Poslechněte mne!

 

Musíme si VYJASNIT, co vás čeká během všech těch týdnů, které přijdou. K tomu potřebuji vás, drahá Hano!

 

Ano, potřebuji, abyste mi potvrdila několik údajů, které naleznete na konci této zprávy, a mohla se tak zbavit nebezpečí, která na vás číhají. Pak vám mohu velice rychle poslat jasnovideckou předpověď.

 

Proti uhranutí díky níž se navždy zbavíte všech trampot, které stíní váš život.

 

Důležité: Tato Jasnovidecká předpověď proti uhranutí vám na mnoha stránkách ukáže nejen jak se vyvarovat všem nástrahám ve vašem životě, ale také vás obeznámí se vším, co dobrého vás ještě čeká.

 

Pochopitelně ŠTĚTSTÍ, ale i PENÍZE!

Jediné, co musíte udělat, abyste dostala tuto zvláštní JEDINOU a velice DŮVĚRNOU Jasnovideckou předpověď, je to, že vyplníte a pošlete co možná nejrychleji připojený dotazník.

 

Klikněte zde.

 

Spoléhám na vás a na vaši rychlost.

 

P.S.: Do vašeho balíku přiložím můj zázračný Talisman Magnet Proti Negativním Energiím, který vás obklopí ochrannou aurou.

 

Ihned jakmile ho obdržíte, noste ho při sobě v kapse nebo v tašce. S výrazem hluboké úcty, Jestliže už ode mne nechcete dostávat další e-maily, klikněte níže.

 

Potom už ale, milá Hano, vám nebudu moci posílat exkluzivní nabídky ani informace o tom, jak mohou astrologické události ovlivnit váš život.

 

Chcete-li se odhlásit, klikněte zde.

 

Podepsán pan Daryl Van Horn

 

3654ZTA.gif

Přemýšlíte, co se stane, když vyplníte přiložený formulář? (Zkuste to. Nejspíš prostě obdržíte talisman, zdarma, a pan Horn bude klidně spát, zbaven trýznivého pocitu, že by se vám snad mohlo nedařit)

 

Nebo dumáte, kde pan Horn vzal osobní údaje paní Hany? (Je přece jasnovidec, takže zapomeňte na obchodní rejstřík, případně koupení osobních údajů, což není nic vzácného. Jasnovidec podobné levárny nepotřebuje).

 

Neznám člověka, který by přišel a řekl : Ano, po obdržení talismanu se mi zcela změnil život, jsem teď šťastný, pohádkově bohatý a daří se mi skvěle.

 

To ale neznamená, že neexistuje!

 

Proto tento článek.

Hledám osobu, která mi vyvrátí přesvědčení, že lidí z této organizace, neb nevěřím, že člověk toho jména existuje, jsou prostě jenom obyčejné vši. Hadi, kteří si na principu „Vyděs a podoj“ založili dost možná celkem výnosný byznys.

 

Možná, když se taková osoba najde, přestane se mi chtít z podobných „podnikatelů“ zvracet.

 

Má úcta pane, “Horne”.

Doufám, že jako jasnovidec víte, co je to karma, jak funguje zpětná vazba, a co je na konci této Vaší bohulibé činnosti.

 

Michaela 


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com