Společnost

Jak se vydělává s žumpou v hlavě?

To se tak jeden prodere dospíváním a záhy zjistí, že mu nebylo dáno shůry a horkotěžko vypotí malou násobilku, natožpak později něco kloudného do formuláře o výběru povolání. Nadto nemůže ani kalkulovat, že by třeba poctivě brázdil s ještěrkou peróny, protože mu slovo práce evokuje smrtelnou chorobu.

A tak se hluboce zamyslí, celými svými třemi mozkovými závity a dojde k tomu, že když mu nenadělili shůry, třeba mu nadělí zdůli.

 

Peníze by se totiž hodily.

 

No, a když je někdo hlupák a k tomu je jeho morální kredit na stejné úrovni jako schopnost pracovat, sedne a vymyslí tohle.

 

OBRÁZEK JE ZVĚTŠOVACÍ

 

18263NWQ.jpg

 

Patrně už jste to taky dostali a patrně to nebyl první pokus někoho, kdo má v hlavě pouze žumpu, vydělat na tom, že někoho okrade.

 

Nějak se nám to poslední dobou množí.

 

Lidstvo by zřejmě potřebovalo pořádnou selekci a kvalitní hovnocuc.

 

Asi taky víte, že to nesmíte otevřít a už vůbec tam nic vyplňovat. A asi nebude těžké poznat, že jde o podvod, protože jak jsem zmínila výše, tvůrce se naštěstí vyvinul z masařky a to předevčírem, protože se nezmůže ani na to, aby to mělo v pořádku gramatiku, bylo to česky a působilo to trochu věrohodně.

 

Na to by ovšem musel chodit do školy, nebo lépe, odnést si odtamtud i něco jiného, než spolužákovy boty a školníkovo kolo.

 

Docela by mě zajímalo, jestli si dotyčný duševní mrzák vydělá tímhle geniálním nápadem alespoň na lízátko, dřív, než ho seberou.

 

18265Y2Z.png

 

Protože si dost dobře neumím představit, že by na to někdo skočil.

 

Pevně věřím, že ne, protože RB, jak jsem zjistila, o tomto „formuláři“ již ví a lidé jsou víceméně dobře proškoleni ve všech věkových kategoriích, jak se ukázalo, když jsem to předložila své dceři a zeptala se na názor své mamky.

 

Taťky tady jsem se neptala.

 

Není ohrožen podvodnými mejly, neb nemá internet ani PC a když se narodil, kradli piráti a loupeživí rytíři v brdských lesích. Šťastný to člověk.

 

A nešťastný ten, kdo bude velice brzy, jak doufám, lepit pytlíky s pruhovaném stejnokroji a za dlouhých zimních večerů vymýšlet, jak si vydělat, když má v hlavě naděláno.

 

I když je spíše pravděpodobné, že to zkouší odněkud z nejzapadlejšího kouta toho nejzapadlejšího čínského kantonu, kde si z hromady plastových lahví postavil psací stůl.

 

Až přijde ta selekce, nebude nás trápit mejlová pošta ani  internetové bankovnictví, protože nás nebude trápit ani internet.

 

Jenom doufám, že se opět nebudeme muset prokousávat přes ty loupeživé rytíře. 

 

 Michaela Kudláčková


Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“ on Facebook
Michaela Kudláčková (Yáma) 21.8.1968 „Lev“
Miluje téměř syrové maso, všechny plody moře,sladkosti a mýdlové vůně. Libuje si v Astrologii, vaření a humoru jakékoli barvy.Obdivuje staré kultury a západy slunce. Má zvláštní schopnost ztrácet důležité písemnosti. Ráda by osobně mluvila s Máří Magdalenou.

Hodnocení k článku

Komentáře - Napsat soukromou zprávu ZDE

  Zaregistrovat si reakce na váš komentář  
Upozornit na
tibetusmev   protibet 1
Montero   textilsvet
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com